رفتن به مطلب

کد css class

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان، 

من دارم از افزونه "فونت ماندگار" استفاده میکنم تا فونتای سایت رو فارسی کنم، ولی بعضی از متن هایی که توی slider revolution هست رو نمیتونم فونتشون رو  عوض کنم. میشه یکی از دوستان css class متن رو پیدا کنه تو این آدرس: www.bazaargem.com ، همون صفحه ی اول. ممنون 

لینک به ارسال
در 57 دقیقه قبل، یکتا م گفته است :

سلام دوستان، 

من دارم از افزونه "فونت ماندگار" استفاده میکنم تا فونتای سایت رو فارسی کنم، ولی بعضی از متن هایی که توی slider revolution هست رو نمیتونم فونتشون رو  عوض کنم. میشه یکی از دوستان css class متن رو پیدا کنه تو این آدرس: www.bazaargem.com ، همون صفحه ی اول. ممنون 

سلام.

این کلاس رو تست کنید.

tp-caption

لینک به ارسال

واقعا از کمکتون ممنونم! سر درد گرفته بودم :lol:

میشه بپرسم چه افزونه هایی برای ساخت فرم عضویت و حساب کاربری معروف و شناخته شده هستن (من در حال حاضر فقط گراویتی فرمز رو دارم)؟ ممنون از کمکتون 

ویرایش شده توسط یکتا م
لینک به ارسال
در 6 دقیقه قبل، یکتا م گفته است :

واقعا از کمکتون ممنونم! واقعا سر درد گرفته بودم :lol:

میشه بپرسم چه افزونه هایی برای ساخت فرم عضویت و حساب کاربری معروف و شناخته شده هستن (من در حال حاضر فقط گراویتی فرمز رو دارم)؟ ممنون از کمکتون 

خواهش میکنم.

گراویتی فرم بنظرم یک افزونه تمام عیاره. من خودم از این افزونه هم برای فرم تماس ، هم عضویت و هم فرم هایی مثل فرم رزرو استفاده کردم. البته برای عضویت باید یک افزونه جانبی مربوط به خود گراویتی رو کنارش نصب کنید.

ولی اگه یک افزونه اختصاصی برای عضویت و ورود کاربر میخواین ultimate member رو پیشنهاد میکنم. امکانات زیادی داره. فرم های دلخواه میتونید برای نقش های کاربری مختلف بسازید. و همین طور فرم های ورود.

پیشخوان کاربری زیبایی هم داره که امکانات تقریبا خوبی به کاربر میده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...