رفتن به مطلب

تنظیمات تصاویر برای سئو

ahadto

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من برای سئو از افزونه yoast استفاده می کنم.

توی پستها اخطار میده که تصاویر خاصیت alt ندارند، برای حل این موضوع اگه seo image friendly رو نصب کنم کافیه؟ یا باید کار دیگه ای کنم؟ تشکر

مخصوصا که سایت ما کلا گالری هست و سئو تصاویر خیلی مهمه، تشکر

لینک به ارسال
در 34 دقیقه قبل، ahadto گفته است :

با سلام

من برای سئو از افزونه yoast استفاده می کنم.

توی پستها اخطار میده که تصاویر خاصیت alt ندارند، برای حل این موضوع اگه seo image friendly رو نصب کنم کافیه؟ یا باید کار دیگه ای کنم؟ تشکر

مخصوصا که سایت ما کلا گالری هست و سئو تصاویر خیلی مهمه، تشکر

سلام.

فکر نمیکنم نیاز  به افزونه جدیدی داشته باشید.

شما دقیقا تصایر رو به چه صورت میذارین؟؟

اگه تو پست ها استفاده میکنید کافیه برید تو قسمت ویرایش تصویر اونجایی که گزینه نام ، توضیحات و نام جایگزین برای عکس داره.

تو فیلد نام جایگزین alt تصویر رو بگذارید. که معمولا برای سئو باید از همون عنوان سئو  استفاده کنید برای alt.

یه نکته دیگه هم این که شما می تونید تام تصاویر رو تک تک سئو کنید با استفاده از yoast seo . وقتی وارد رسانه و کتابخانه بشید توی ویرایش جزئیات تصویر میشه براحتی تصاویر رو سئو کرد.

ویرایش شده توسط maraljoon
لینک به ارسال

خاصیت title و alt یه تصویر دقیقا کجاست؟؟ گیج شدم بعضی جاها نوشته اون فیلد نام که هست اون تایتل نیست باید بری از تنظیمات پیشرفته تصویر خاصیت تایتل رو پر کنی.

توی تصویر نگاه کنید دو تا "نام" هست :|

Untitled.png

به علاوه اینکه وقتی یه تصویر رو توی متن می ذارم و توی ویرایش می رم قسمت ویژگی عنوان که احتمالا همون تایتل هست خالیه! با اینکه قسمت نام رو از توی رسانه دادی!

ویرایش شده توسط ahadto
لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، ahadto گفته است :

برای حل این موضوع اگه seo image friendly رو نصب کنم کافیه؟ یا باید کار دیگه ای کنم؟

بعضی تصاویر به دلیل ماهیت کدنویسیشون alt رسانه رو قبول نمیکنن. من خودم با این موضوع بر خوردم برای قالبم. هم این کارو کنین که دوستمون گفتن هم از این افزونه استفاده کنین. به نظر من ...

لینک به ارسال
در 21 دقیقه قبل، vakilp1 گفته است :

بعضی تصاویر به دلیل ماهیت کدنویسیشون alt رسانه رو قبول نمیکنن. من خودم با این موضوع بر خوردم برای قالبم. هم این کارو کنین که دوستمون گفتن هم از این افزونه استفاده کنین. به نظر من ...

الان این افزونه بیش از 2 ساله آپدیت نشده و وردپرس برای نصب نمایشش نمیده توی جستجو. به هر حال تصاویری که وارد می کنم نمی دونم دقیق از کجا باید چه چیزهایی رو وارد کنم برای سئو! یه راهنمایی جامع کنید دوستان ممنون

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، ahadto گفته است :

الان این افزونه بیش از 2 ساله آپدیت نشده و وردپرس برای نصب نمایشش نمیده توی جستجو. به هر حال تصاویری که وارد می کنم نمی دونم دقیق از کجا باید چه چیزهایی رو وارد کنم برای سئو! یه راهنمایی جامع کنید دوستان ممنون

افزونه های مشابه زیاده یه جستجو میکردین پیدا میکردین ...

https://wordpress.org/plugins/seo-optimized-images/

https://wordpress.org/plugins/seo-image-optimizer/

لینک به ارسال

وقتی"متن جایگزین" را برای عکس فارسی بنویسیم برای کاربری که نمایش عکس را در مرورگرش غیرفعال کرده حرف فارسی برعکس نشان داده میشه راه حلی نداره که حروف فارسی درست نشان داده شود؟ 

لینک به ارسال
در در 10/10/2017 at 20:46، ahadto گفته است :

seo-book.pdfرو بخون تمام مشکلاتت حل میشه. بعد هم تصاویر در سئو باید متن جایگزین هم داشته باشن. همون اسم عکس رو به عنوان متن جایگزینش هم قرار بده. مشکلت حل میشه.

در ۱ ساعت قبل، Ehsan_wp-parsi گفته است :

وقتی"متن جایگزین" را برای عکس فارسی بنویسیم برای کاربری که نمایش عکس را در مرورگرش غیرفعال کرده حرف فارسی برعکس نشان داده میشه راه حلی نداره که حروف فارسی درست نشان داده شود؟ 

شما اول این سوال منو جواب بده تا راهنماییت کنم. شما نمایش عکس رو در مرورگرت غیر فعال کردی خودت؟

این مسئله ای که میگی یه کم غیر عادیه. 

من سعی میکنم اگه کارم تموم بشه امروز یه آموزش مقدماتی سئو هم برای کاربرای تازه کار پست کنم. پیگیر باشید لطفا :)

لینک به ارسال
در در 10/15/2017 at 15:13، ToranjArts گفته است :

شما اول این سوال منو جواب بده تا راهنماییت کنم. شما نمایش عکس رو در مرورگرت غیر فعال کردی خودت؟

این مسئله ای که میگی یه کم غیر عادیه. 

من سعی میکنم اگه کارم تموم بشه امروز یه آموزش مقدماتی سئو هم برای کاربرای تازه کار پست کنم. پیگیر باشید لطفا :)
-------------------------------------------------
آقا مشکل حل شد ممنونم
مرورگر اپرا قدیمی بود و کلمات فارسی متن جایگزین را برعکس نشان میداد تو کروم چک کردم درست نشان داد

ویرایش شده توسط Ehsan_wp-parsi
لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، Ehsan_wp-parsi گفته است :

اینم تقدیم به تو با احترام 

دانلودش کن حالشو ببر

seo-book.pdf

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...