رفتن به مطلب

مشکل drag and drop در قسمت منوهای نمایش-> فهرست

پست های پیشنهاد شده

سلام و وقت بخیر

بنده سایتی رو چند ماه پیش بالا آوردم، الان میخواستم یه جابجایی بین منوها تو فهرست انجام بدم، ولی اجازه این کار رو نمیده بهم...(یه عکس پیوست کردم اگه بتونم منظورم رو بیان کرده باشم)

حتی ابزارک آخرین مطالب ارسالیم هم مدتیه به روز رسانی نمیشه، نمیدونم مشکل از چی هستش؟؟؟

لطفا راهنمایی کنید،ممنون

Screenshot (155).jpg

لینک به ارسال
در 7 دقیقه قبل، najme گفته است :

سلام و وقت بخیر

بنده سایتی رو چند ماه پیش بالا آوردم، الان میخواستم یه جابجایی بین منوها تو فهرست انجام بدم، ولی اجازه این کار رو نمیده بهم...(یه عکس پیوست کردم اگه بتونم منظورم رو بیان کرده باشم)

حتی ابزارک آخرین مطالب ارسالیم هم مدتیه به روز رسانی نمیشه، نمیدونم مشکل از چی هستش؟؟؟

لطفا راهنمایی کنید،ممنون

Screenshot (155).jpg

سلام، به انجمن خودتون خوش اومدین :)

یعنی منظور شما این هست که با ماوس هم که میکشین این بخشهای منو رو کشیده نمیشن و حرکت نمیکنن؟ از سفارشی سازی استفاده کردین؟

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، ToranjArts گفته است :

سلام، به انجمن خودتون خوش اومدین :)

یعنی منظور شما این هست که با ماوس هم که میکشین این بخشهای منو رو کشیده نمیشن و حرکت نمیکنن؟ از سفارشی سازی استفاده کردین؟

ممنونم 

بله هم با موس هم از گزیته های DROP DOWN OR DROP UPکه استفاده میکنم، هیچ تغییری ایجاد نمیشه

از سفارشی سازی چطور استفاده کنم؟ (تو این پیشخوان نمیبینم)

ممنون از جوابتون

لینک به ارسال

ببخشید دیر جواب دادم. منم مشغول تعویض قالب هستم و سرم خیلی شلوغه.

شما از منوی اصلی توی ادمین پنل وردپرس گذینه ی نمایش رو کلیک کنین منو باز میشه و سفارشی سازی رو انتخاب کنین. بعد میره توی صفحه اصلی سایت که کنارش یه ساید بار هست برای ویرایش . اونجا شما میتونی باز گذینه های منو رو حرکت بدی و جابجا کنی و به سلیقه ی خودت بچینی. 

بازم مشکلی بود در خدمتم :)

لینک به ارسال
در 24 دقیقه قبل، ToranjArts گفته است :

ببخشید دیر جواب دادم. منم مشغول تعویض قالب هستم و سرم خیلی شلوغه.

شما از منوی اصلی توی ادمین پنل وردپرس گذینه ی نمایش رو کلیک کنین منو باز میشه و سفارشی سازی رو انتخاب کنین. بعد میره توی صفحه اصلی سایت که کنارش یه ساید بار هست برای ویرایش . اونجا شما میتونی باز گذینه های منو رو حرکت بدی و جابجا کنی و به سلیقه ی خودت بچینی. 

بازم مشکلی بود در خدمتم :)

ممنون از راهنمیتون ولی همونطور که گفتم من سفارشی سازی ندارم اینجا، پیوست کردم منوی پیشخوان رو

Screenshot (156).jpg

لینک به ارسال
در 36 دقیقه قبل، najme گفته است :

ممنون از راهنمیتون ولی همونطور که گفتم من سفارشی سازی ندارم اینجا، پیوست کردم منوی پیشخوان رو

Screenshot (156).jpg

فکر کنم باید وردپرس و یا قالبت رو دستی آپدیت کنی. یه چک بکن، مطمئن باش درست میشه اگه آپدیت کنی.

لینک به ارسال
در 13 ساعت قبل، ToranjArts گفته است :

فکر کنم باید وردپرس و یا قالبت رو دستی آپدیت کنی. یه چک بکن، مطمئن باش درست میشه اگه آپدیت کنی.

ممنونم، ولی این کار رو هم قبلا انجام دادم:(

فک کنم مجبورم از آخرین بک آپم استفاده کنم، که اون راهم نمیدونم جواب بده یا نه

لینک به ارسال
در 14 ساعت قبل، najme گفته است :

Screenshot (156).jpg

اینو من الان دیدم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ببین برای sidebar generator افزونه نصب کردی؟

غیر فعالش کن

در کل مشکل یا از اینه که صد در صد از اینه یا از یکی از افزونه هایی که جدید نصب کردی.

اول اینو غیر فعالش کن مطمئنم مشکلت حل میشه. اگه نشد برو سراغ افزونه هایی که اخیرا نصب کردی و دونه دونه غیر فعالشون کن. مطمئن باش درست میشه.

من تا این رو برات درست نکنم ول کن نیستم.

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، ToranjArts گفته است :

اینو من الان دیدم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ببین برای sidebar generator افزونه نصب کردی؟

غیر فعالش کن

در کل مشکل یا از اینه که صد در صد از اینه یا از یکی از افزونه هایی که جدید نصب کردی.

اول اینو غیر فعالش کن مطمئنم مشکلت حل میشه. اگه نشد برو سراغ افزونه هایی که اخیرا نصب کردی و دونه دونه غیر فعالشون کن. مطمئن باش درست میشه.

من تا این رو برات درست نکنم ول کن نیستم.

:):rolleyes:

غیر فعالم کردم نشد، کلا اینا قبلا کار میکرده، الان حدود چهار ماهه مشکلی نبوده، الان خواستن یه تغییری تو منو ها بدن که نمیشه، منوی جدیدم درست میکنم نمیتونم زیر منو ایجاد کنم، چون نمیشه جابجا کرد، از طرفی ابزارک آخرین مطالب ارسالی هم به روز رسانی نشده خیلی وقته، انگار ورد پرس غیر فعال شده یا هر چی، انگار ظاهرش درسته ولی اجازه تغییرات تو باطنش رو نمیده:wacko:

لینک به ارسال
در هم اکنون، najme گفته است :

:):rolleyes:

غیر فعالم کردم نشد، کلا اینا قبلا کار میکرده، الان حدود چهار ماهه مشکلی نبوده، الان خواستن یه تغییری تو منو ها بدن که نمیشه، منوی جدیدم درست میکنم نمیتونم زیر منو ایجاد کنم، چون نمیشه جابجا کرد، از طرفی ابزارک آخرین مطالب ارسالی هم به روز رسانی نشده خیلی وقته، انگار ورد پرس غیر فعال شده یا هر چی، انگار ظاهرش درسته ولی اجازه تغییرات تو باطنش رو نمیده:wacko:

یعنی میگی همه ی افزونه هاتو دونه دونه غیر فعال کردی بازم فایده ای نداشته؟

یه افزونه هست که ممکنه قدیمی باشه ولی آپدیت که شده این مشکل رو ایجاد کرده. مطمئن باش همینه که بهت میگم. آیا این را چک کرده ای؟

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، ToranjArts گفته است :

یعنی میگی همه ی افزونه هاتو دونه دونه غیر فعال کردی بازم فایده ای نداشته؟

یه افزونه هست که ممکنه قدیمی باشه ولی آپدیت که شده این مشکل رو ایجاد کرده. مطمئن باش همینه که بهت میگم. آیا این را چک کرده ای؟

نه همه رو که غیر فعال نکردم، اینکه شما گفتی رو غیر فعال کردم، آخه بعضیاشونو لازم دارم...

ولی اوکی قبل از اینکه از بک آپ استفاده کنم این رو هم امتحان میکنم

ممنوننم

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، najme گفته است :

نه همه رو که غیر فعال نکردم، اینکه شما گفتی رو غیر فعال کردم، آخه بعضیاشونو لازم دارم...

ولی اوکی قبل از اینکه از بک آپ استفاده کنم این رو هم امتحان میکنم

ممنوننم

خواهش میکنم عزیزم، اسمم الهام هست :) از آشناییت هم خیلی خوشحالم

ببین باید دونه دونه همه رو غیر فعال کنی تا افزونه ی خلافکار پیدا بشه. وقتی پیدا شد و اگه دیدی شدیدا نیازش داری، میتونی همسنگش یه افزونه ی دیگه که همین کارو بکنه رو نصب کنی. یا مشکلش رو حل کنیم باهم. 

حالا این کاری که گفتم بکن مطمئن باش جواب میگیری :)

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، ToranjArts گفته است :

خواهش میکنم عزیزم، اسمم الهام هست :) از آشناییت هم خیلی خوشحالم

ببین باید دونه دونه همه رو غیر فعال کنی تا افزونه ی خلافکار پیدا بشه. وقتی پیدا شد و اگه دیدی شدیدا نیازش داری، میتونی همسنگش یه افزونه ی دیگه که همین کارو بکنه رو نصب کنی. یا مشکلش رو حل کنیم باهم. 

حالا این کاری که گفتم بکن مطمئن باش جواب میگیری :)

درست شددددددد

ولی 10 تا افزونه ارو غیر فعال کردم:rolleyes:

و الان باید دوباره دونه دونه چک کنم، مرسیییی الهام خانمممم

راستی منم خوشحالن از آشناییتوووون

ویرایش شده توسط najme
لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، najme گفته است :

درست شددددددد

ولی 10 تا افزونه ارو غیر فعال کردم:rolleyes:

و الان باید دوباره دونه دونه چک کنم، مرسیییی الهام خانمممم

راستی منم خوشحالن از آشناییتوووون

قربونت برم عزیزم دیدی گفتم درست میشه؟

خب باید یکی یکی غیر فعال میکردی. حالا دونه دونه فعال کن تا خلافکاره رو پیدا کنی.

خدا رو شکر این تاپیک هم مشکلش حل شد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...