رفتن به مطلب

فیکس کردن مشکل تصاویر محصولات متغیر ووکامرس با هزینه

پست های پیشنهاد شده

با سلام به دوستان

به یک نفر جهت تصحیح بخش تصاویر محصولات متغیر نیاز دارم ( با هزینه مورد نظر ایشون )

کار حتماً باید ریموت انجام بشه

مشکل اینه : بعد از تعیین تصویر برای بخش های متغیر یک محصول ، با تغییر اون متغییر در لیست بازشونده ، تصویر مربوط به متغیر در گالری تصویر محصول نمایش داده نمیشه

فرض کنید برای گوشی اپل متغیر رنگ با 2 مقدار سیاه و سفید تعریف شده - برای مقدارهای سیاه و سفید هم 2 تصویر موبایل سفید و مشکی درج شده - قاعدتاً باید با تغییر مقادیر سفید و مشکی تصاویر موبایل به سفید و مشکلی تغییر کنه ولی اینطور نیست

برای ارتباط می تونید از طریق تلگرام یا تماس با بنده در ارتباط باشید

با احترام

ویرایش شده توسط مهدی
حذف اطلاعات کاربری
لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، WPRahnama گفته است :

با سلام به دوستان

به یک نفر جهت تصحیح بخش تصاویر محصولات متغیر نیاز دارم ( با هزینه مورد نظر ایشون )

کار حتماً باید ریموت انجام بشه

مشکل اینه : بعد از تعیین تصویر برای بخش های متغیر یک محصول ، با تغییر اون متغییر در لیست بازشونده ، تصویر مربوط به متغیر در گالری تصویر محصول نمایش داده نمیشه

فرض کنید برای گوشی اپل متغیر رنگ با 2 مقدار سیاه و سفید تعریف شده - برای مقدارهای سیاه و سفید هم 2 تصویر موبایل سفید و مشکی درج شده - قاعدتاً باید با تغییر مقادیر سفید و مشکی تصاویر موبایل به سفید و مشکلی تغییر کنه ولی اینطور نیست

برای ارتباط می تونید از طریق تلگرام یا تماس با بنده در ارتباط باشید

با احترام

فکر میکنم شما میبایست ویژگی براشون تعریف میکردید. یا اگه این کارو کردید باید ابتدا ویژگی تعریف میکردید و در نهایت محصولات رو با اون ویژگیها متغیر میکردید ، یعنی متغیر براشون تعریف میکردین.

شما چند روز وقت دارین؟ من این یکی دو روز سرم شلوغه ولی بعدش آزادم و راحت میتونم کارتون رو انجام بدم.

لینک به ارسال
در 13 ساعت قبل، ToranjArts گفته است :

فکر میکنم شما میبایست ویژگی براشون تعریف میکردید. یا اگه این کارو کردید باید ابتدا ویژگی تعریف میکردید و در نهایت محصولات رو با اون ویژگیها متغیر میکردید ، یعنی متغیر براشون تعریف میکردین.

شما چند روز وقت دارین؟ من این یکی دو روز سرم شلوغه ولی بعدش آزادم و راحت میتونم کارتون رو انجام بدم.

سلام

فکر کنم منظورم رو خوب نرسوندم - ما با تعریف محصولات متغیر مشکلی نداریم 

مشکل در نمایش تصاویر محصولات متغیر در صفحه محصول هست

در صورت تمایل با شماره *** (تلگرام یا تماس ) در ارتباط باشید

با احترام

ویرایش شده توسط مهدی
حذف اطلاعات کاربری
لینک به ارسال
  • اضافه کردن...