رفتن به مطلب

تغییر رنگ جعبه ادامه مطلب وقتی که انتخاب میشه

پست های پیشنهاد شده

بازم سلام و وقت بخیر

دوستان میخوام وقتی که گزینه ادامه مطلب رو انتخاب میکنم رنگش رو تغییر بدم، مثلا اگه الان با انتخاب ادامه مطلب رنگش سفید میشه، میخوام رنگش رو آبی کنم؟

میشه راهنماییم کنید، لطفا؟

اصلا نمیدونم تو گوگل چجوری مطرحش کنم:rolleyes:

لینک به ارسال

این نکته ای که میگی توی تنظیمات پوسته هست. باید بری و دنبال hover box بگردی اگه اشتباه نکنم و رنگش رو به میل خودت تغییر بدی. اگه انتخاب رنگهای قالبت به شکل مدرن نیست باید از اسکریپت استفاده کنی. 

اول چک کن اگه میتونی همینطوری رنگ رو عوض کنی بهتر از اینه که اسکریپت بزاری. اگه دیدی که توی Theme Setting  یا Theme Options گذینه ای برای تغییرات رنگی سایتت داری عکسش رو برام بزار اینجا تا بهت بگم دقیقا کجاهاش رو دستکاری کنی. برای اینکه سیستم هر پوسته ای با اون یکی فرق میکنه. 

لینک به ارسال

سلام. اول ببینید قالبتون این قابلیت رو داره که بتونید رنگ پس زمینه ادامه مطلب رو تغییر بدید یا نه. اگر نداشت با فایرفاکس باز کنید سایتو و موسو ببرید روی دکمه و کلیک راست > inspect element پنجره اینسپکتور که باز شد سمت راست استایل های اعمال شده به این دکمه رو بتون نشون میده و آدرسی که فایل استایل از اونجا لود شده و خطی که کد توی اون هست  رو هم نشون میده. فایل رو باز کنید و توی قسمتی که به حالت :hover استایل داده شده رو ویرایش کنید.

موفق باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...