رفتن به مطلب

تغییر بک گراند نوشته ها

پست های پیشنهاد شده

با سلام از دوستان

بنده قصد دارم بک گراند نوشته های صفحه رو که در حالت سفید هست بردارم و اصطلاحا نامرئی کنم

تو سایت قبلیم نامریی بود ولی تو سایت جدید هرکار میکنم نمیتونم حذفش کنم

ممنون میشم راهنمایی کنید

عکس رو ضمیمه کردم که بیشتر مفهوم باشه

در حال حاضر سایت جدیدم بصورت زیر نشون داده میشه

nontranparent.thumb.jpg.2be365e1dcabb443eaed135b876c2e03.jpg

ولی میخوام اینجوری باشه

tranparent.thumb.jpg.ff27c2b66d26da6604adaf80d056cd0e.jpg

لینک به ارسال
در 17 دقیقه قبل، ehsantlk گفته است :

با سلام از دوستان

بنده قصد دارم بک گراند نوشته های صفحه رو که در حالت سفید هست بردارم و اصطلاحا نامرئی کنم

سلام.

کافیه کلاس اون نوشته div یا هر عنصر دیگه رو بگیرید و بهش بگراند none بدید.

.my-class{background:none;}

ویرایش شده توسط maraljoon
لینک به ارسال

سلام دوست عزیز، به انجمن خودت خوش اومدی :)

ببین دو حالت داره:

1- شما تنظیمات قالبت رو دستکاری میکنی و این مسئله رو حل میکنی. مثلا تنظیمات قالبت داره که رنگ ها چی باشن و بک گراند باشه یا نه. اونجا باید baground 2  باشه که باید no background بزاری.

2- از کروم اگه استفاده میکنی Edit  رو از منو بزن و اونجا اولش مشاهده میکنی که نوشته bg 1 و طول و عرض داده و اونیه که بک گراند اضافه کردی. bg2 همونیه که باید بزاری no background یا no bg

لینک به ارسال
در در 10/12/2017 at 19:38، maraljoon گفته است :

سلام.

کافیه کلاس اون نوشته div یا هر عنصر دیگه رو بگیرید و بهش بگراند none بدید.

.my-class{background:none;}

در در 10/12/2017 at 19:41، ToranjArts گفته است :

سلام دوست عزیز، به انجمن خودت خوش اومدی :)

ببین دو حالت داره:

1- شما تنظیمات قالبت رو دستکاری میکنی و این مسئله رو حل میکنی. مثلا تنظیمات قالبت داره که رنگ ها چی باشن و بک گراند باشه یا نه. اونجا باید baground 2  باشه که باید no background بزاری.

2- از کروم اگه استفاده میکنی Edit  رو از منو بزن و اونجا اولش مشاهده میکنی که نوشته bg 1 و طول و عرض داده و اونیه که بک گراند اضافه کردی. bg2 همونیه که باید بزاری no background یا no bg

دوستان ممنون از راهنماییتون ولی بنده اطلاعات کد نویسیم خوب نیست و نتونستم مطالبی که گفتین رو متوجه بشم و اعمال کنم

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، ehsantlk گفته است :

دوستان ممنون از راهنماییتون ولی بنده اطلاعات کد نویسیم خوب نیست و نتونستم مطالبی که گفتین رو متوجه بشم و اعمال کنم

خب الان من برات روشن میکنم. یواش یواش میریم جلو. اول به من بگو ببینم تنظیمات قالب یا همون پوسته سایتت به چه صورته؟ صد در صد گذینه ای برای تنظیم رنگها و بک گراندها داره. این بک گراندی که شما میخوای نامرئی کنی Box بهش میگن تو تنظیمات قالب. شما باید اونو مقدارش رو خالی بزاری یا صفر و یا none.

همه ی اینا بستگی به شکل قالبت و تنظیماتش داره. اینو چک کن و کاری که گفتم بکن شاید اصلا احتیاج به اسکریپت نویسی نداشته باشی. 

لینک به ارسال
در در 10/14/2017 at 20:33، ToranjArts گفته است :

خب الان من برات روشن میکنم. یواش یواش میریم جلو. اول به من بگو ببینم تنظیمات قالب یا همون پوسته سایتت به چه صورته؟ صد در صد گذینه ای برای تنظیم رنگها و بک گراندها داره. این بک گراندی که شما میخوای نامرئی کنی Box بهش میگن تو تنظیمات قالب. شما باید اونو مقدارش رو خالی بزاری یا صفر و یا none.

همه ی اینا بستگی به شکل قالبت و تنظیماتش داره. اینو چک کن و کاری که گفتم بکن شاید اصلا احتیاج به اسکریپت نویسی نداشته باشی. 

تو تنظیمات قالب ( سفارشی سازی ) یک گزینه با اسم رنگ ها وجود داره که تو اون رنگ سربرگ و رنگ پس زمینه رو میشه تغییر داد . رنگ پس زمینه رو وقتی تغییر میدم چون عکس برای پس زمینه انتخاب کردم ( همون عکس خاکستری لوگو دار )  هیچ فرقی نمیکنه اگر هم تصویر پس زمینه رو نزاشته باشم به جای اون تغییر میده و برای باکس ها بی اثره

نکته ای که هست من از ویژیال کامپوزر برای ساخت صفحاتم دارم استفاده میکنم. بنظرتون از ویژیال کامپوزر راهی داره بتونم این باکس ها رو نامریی کنم؟

لینک به ارسال

خب چه لازمه که با ویژوال کامپوزر این کارو بکنی که شک دارم بشه؟ یه اسکریپت ساده بهش بده حله. اگه پایه هستی css اضافه کنی بگو تا برات بفرستم. 

لینک به ارسال
در 15 ساعت قبل، ehsantlk گفته است :

تو تنظیمات قالب ( سفارشی سازی ) یک گزینه با اسم رنگ ها وجود داره که تو اون رنگ سربرگ و رنگ پس زمینه رو میشه تغییر داد . رنگ پس زمینه رو وقتی تغییر میدم چون عکس برای پس زمینه انتخاب کردم ( همون عکس خاکستری لوگو دار )  هیچ فرقی نمیکنه اگر هم تصویر پس زمینه رو نزاشته باشم به جای اون تغییر میده و برای باکس ها بی اثره

نکته ای که هست من از ویژیال کامپوزر برای ساخت صفحاتم دارم استفاده میکنم. بنظرتون از ویژیال کامپوزر راهی داره بتونم این باکس ها رو نامریی کنم؟

سلام..

این مودی که برای شما وجود داره حل کردنش کار سختی نیست. البته چون گفتید به css آشنایی ندارید از  این روش استفاده نکنید. البته حذف بکگراند در css نیاز به اشنایی با css نداره میتونید با مراحلی که میگیم براحتی اینکارو انجام بدید.

یه نکته بگم اینکه در مورد قالب ها این یک روال استاندارد نیست که همه قالب ها حتما باید برای همه بخش ها گزینه تغییر رنگ زمینه و ... رو داشته باشند. که معمولا حتی قالب های خیلی حرفه ای هم اینطور نیستن.

برای اینکه با استفاده زا ویژوال کامپوزر بکگراند اون بخش مورد نظر رو تغییر بدید،  ردیف مورد نظر رو تو ویژوال کامپوزر  تو حالت ویرایش  ببرید و طبق عکسی که گذاشتم تو تب تنظیمات طراحی ، بخش پس زمینه، رنگ مورد نظر رو انتخاب کنید. اگه میخواد بدون رنگ باشه  دکمه گزینش رنگ رو بزنید و بعد ازون دکمه پاکسازی. اینجوری کادر رنگ خالی میشه که در واقع باکس مورد نظرتون بدون رنگ نمایش داده میشه. بعدش هم ذخیره کنید تغییرات رو.

ویرایش شده توسط maraljoon
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...