• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    

1 پست در این موضوع قرار دارد

• مطالب مشابه

• توسط nariman.rf
      سلام!
      موضوعی که به این سوالم نزدیک باشه تا در اون حیطه ارسال کنم رو پیدا نکردم
      میخواستم ببینم الان همین انجمن روی چه سیستمی پیدا شده؟ از کجا میشه گرفت؟ میتونم در کنار وردپرس روی هاستم داشته باشم یا نه؟
      بهترین انجمن (از نظر ظاهر و کاربرد فونت ایران سنس) هست که تجربه کردم. ممنون
    • توسط B.K
      سلام دوستان
      من میخوام یه انجمن یا فروم تخصصی مثل انجمن http://forum.wp-parsi.com برای یه گروه خاص طراحی کنم. لطفاً راهنمایی کنید که آیا از سیستم وردپرس میتونم استفاده کنم یا حتماً باید کد نویسی بشه؟
    • توسط amzzm75
      باسلام
      من با افزونه وردپرس پارسی به مشکل برخوردم من اومدم ساعت سرورم رو به وقت UTC تنظیم کردم حالا باید وردپرس ساعت جهانیو مطابق ساعت سرور و نه به وقت ایران نشون بده ولی به وقت ایران نشون میده وقتی افزونه رو غیرفعال میکنم به وقت سرور نشون داده میشه حالا مشکل من با افزونه آماره وقتی شهرو توی وردپرس میزارم روی تهران ساعت وردپرس 3 ساعت جلو میوفته و آمار سایت حدود ساعت 8 شب صفر میشه وقتی میام بجای شهر میزارم رویUTC یا UTC+0 ساعت آمار درست میشه ولی ساعت انتشار مطالبم مشکل پیدا میکنه و 3 ساعت زودتر میخوره مثلا مطلبی که ساعت 6 گزاشتم میخوره ساعت 3 لطفا راهنمایی کنین این مشکلو رفع کنم 
      (من از ورژن 2.2 این افزونه استفاده میکنم)
      باتشکر
    • توسط معین
      سلام. وقتتون بخیر. خیلی وقت بود که نیومده بودم، واقعاً با انجمن حال کردم. خسته نباشید واقعاً.
      یک سؤال فنی داشتم... الان انجمن از ipboard نسخه ی 4 استفاده می کنه؟
      نسخه ی نال هست یا اصلی؟ توی عملکردش فرقی میکنه که نسخه نال باشه یا اصل؟
      و سؤال دومم: الان از پوسته ی پیشفرض ipb استفاده شده؟ 
    • توسط sajjadmp
      سلام
      یه مدتیه توی فهرست ها قسمت انجمن ها وجود نداره که بتونم به فهرستم اضافش کنم ، مشکل چیه ؟