رفتن به مطلب

آموزش افزونه نویسی در وردپرس

پست های پیشنهاد شده

با سلام 

برای آموزش افزونه نویسی در وردپرس چه مراحلی را باید انجام داد و از کجا باید شروع کرد؟

ممنون می شوم دوستان راهنمائی کنند.

با تشکر

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، iraniandubai گفته است :

با سلام 

برای آموزش افزونه نویسی در وردپرس چه مراحلی را باید انجام داد و از کجا باید شروع کرد؟

ممنون می شوم دوستان راهنمائی کنند.

با تشکر

مبحث خوبی رو شروع کردی دوست من، فکر میکنم بد نیست راجع بهش صحبت کنیم و نتیجه ی مطالعات و تحقیقاتمون رو اینجا بنویسیم تا همه از این مسئله استفاده کنن و دست آخر به یه تعریف درست از چگونگی ساخت افزونه برسیم. 

من الان در حد ابتدایی میدونم که باید یه فولدر تو wp-content توی هاست به اسم خاصی درست کنیم، بعد یه فایل به اسم خاص با فرمت یا با پسوند php توش درست کنیم و بعد اسکریپت های لازم رو درونش قرار بدیم. یعنی درست کردن یه افزونه، از ساختن یه فولدر با اسم خاصی توی wp-content در ادمین پنل هاست شروع میشه!

خب دیگه کی بیشتر میدونه؟

لینک به ارسال

لینک زیر میتونه به شما کمک کنه البته به زبان انگلیسی هست ولی چیزهایی که نیازه رو اموزش میده

https://premium.wpmudev.org/blog/wordpress-plugin-development-guide/

لینک به ارسال

سلام و درود

گفتنی ها رو @ToranjArts و @lord_viper عزیز گفتند.

چیزی که توی این مسیر مهمه آشنایی به زبان PHP و کمی زبان انگلیسی و از همه مهمتر علاقه به یادگیری هست.

بهترین مرجع یادگیری به نظر من بخش راهنمای توسعه پلاگین در خود وردپرس هست.

https://developer.wordpress.org/plugins/intro/

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...