javad abbasi

مشکل در شمسی کردن تاریخ وردپرس

4 پست در این موضوع قرار دارد

$result[] = '<span class="art-postdateicon">' . sprintf( __('<span class="%1$s">Published</span> %2$s', THEME_NS),
'date',
sprintf( '<span class="entry-date" title="%1$s">%2$s</span>',
esc_attr( get_the_time() ),
get_the_date()
)
) . '</span>';
break;
case 'author':
$result[] = '<span class="art-postauthoricon">' . sprintf(__('<span class="%1$s">By</span> %2$s', THEME_NS),
'author',
sprintf( '<span class="author vcard"><a class="url fn n" href="%1$s" title="%2$s">%3$s</a></span>',

من در کد بالا که در function.php قالبم هست حرف "j " را به اول date اضافه می کنم فارسی که نمیشه هیچ محتوای پستها نیز به نمایش در نمیاد.

افزونه جلالی را نیز نصب کردم . الان نظرات در سایت به شمسی هست. اما پستها و انجمن بی بی پرس به تاریخ میلادی هستند.

چیکار کنم ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حل مشکل تاریخ شمسی برای قالب های ساخته شده توسط Artisteer

پ.ن:

از شما دیگه انتظار اسپم نباید داشته باشیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حل مشکل تاریخ شمسی برای قالب های ساخته شده توسط Artisteer

پ.ن:

از شما دیگه انتظار اسپم نباید داشته باشیم.

ممنون. مشکل تاریخ سایت حل شد. با استفاده از همون روش. من در قسمت جستجوی انجمن " شمسی کردن " را جستجو کردم. هیچ چی پیدا نکرد. از گوگل هم جستجو کردم فقط یک مورد در این سایت در خروجی گوگل بود که به کار من نمی خورد.

اما تاریخ بی بی پرس که به صورت افزونه نصب شده هنوز میلادی هست. برای اون باید چیکار کنم ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اون هنوز شمسی نشده و باید براش نوشته بشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط alexi
      با سلام ووقت بخیر
      فایل ضمیمه رو بررسی کنید
      میخاستم روی قالب تخفیف گروهی کوپن وردپرس این تغییرات رو بدم
      اگر کسی توانایی داره انجام بده ممنون میشم سریعا به من پیام بده
      با تشکر

00081.pdf
    • توسط ariyadl
      سلام دوستان
      ما در حال راه‌اندازی یک موتور جستجوگر با وردپرس هستیم. (صرفا داخل مطالب سایت) مثل واژه‌یاب (می‌دونم واژه‌یاب سیستمش اختصاصی هست)
      حالا سوالم اینه که چطوری می‌شه بر اساس تاریخ کاربر در مطالب سایت جستجو کنه؟
      تاریخ ارسال پست منظورم نیست. (تاریخی که خودم تعیین می‌کنم)
      مثلا من موقع ایجاد پست یک فیلدی قرار می‌دم و تاریخ رو می‌زنم 1392 - حالا یوزر وقتی وارد سایت شد و جستجوی پیشرفته رو انتخاب کرد بتونه بر اساس سال جستجو کنه.
      به چه روش می‌شه راه‌اندازی کرد؟

سوال دومم این هست که این فروشگاه‌ها که امکان تعیین محصول بر اساس پارامترهای مختلف دارن، مثلا کالای تلویزیون رو در نظر بگیرید حالا یوزر می‌تونه بر اساس قیمت، برند، سایز و ... تعیین کنه جهت نمایش محصول به چه صورت راه‌اندازی شدن؟ (عکس پیوست شده را لطفا مشاهده کنید)
      الان برای هر بخش دسته‌ای جداگانه ساخته شده یا روش کارش طور دیگه‌ای هست؟

ممنون می‌شم راهنمایی فرمایید.

• توسط logomaster
      سلام ، من روی یک سایت وردپرسی به تازگی یه قالب (اسکریپت) نصب کردم (اولین بارمه که اسکریپت نصب می کنم)
      قالب رو کاملا نصب کردم بدون هیچ مشکلی. حالا فقط برای ورود به مدیریت وردپرس ، یوزر و پسورد میخواد که نمیدونم از کجا باید اینارو پیدا کنم
      ممنون

• توسط Sony
      با سلام
      چند قالب از این سایت گرفتم ولی متاسفانه با پوشه اصلی وردپرس متفاوته
      در هر صورت پوشه های مذبور را به wwwانتقال دادم و اقدام به نصب کردم
      که با این پیغام رو برو شدم 

این هم تصویر پوشه فایل ها

خواهشمند است راهنمایی بفرمایید چطور میتونم این نوع قالب ها را نصب کنم
      با تشکر از شما

• توسط فردین
      سلام دوستان
      دوستان لطفا به داد من برسید
      من قالبی گرفتم که توش تبلیغ سایت دیگه ای هست و هر جایی رو گشتم نتونستم پیداش کنم و پاکش کنم
      حتی با افزونه ی String Locator هم سرچ کردم پیداش نکردم .
      ولی تو قسمت inspect میاد ولی نمیدونم کودوم فایل قالب هست 
      این رو هم اضافه کنم وقتی وارد پنل مدیریت میشم این کدا دیگه نمیاد ولی خارج که میشم هست
      یعنی فقط مدیرای سایت نمیبینن بقیه میبینن
      این کد ها باعث توی موبایل فقط این قسمتو نشون بده بعد باید خیلی ببریش راست که سایت بیاد به عکس ها دقت کنید خودتون متوجه میشید
      یکی از کد ها اینه
      <div style="position:absolute;top:0;left:-9999px;">Want create site? Find <a href="http://dlwordpress.com/">Free WordPress Themes</a> and plugins.</div> یکی از کد ها هم اینه 
      <div style="position:absolute;top:0;left:-9999px;">Did you find apk for android? You can find new <a href="https://dlandroid24.com/">Free Android Games</a> and apps.</div> دوستانی من کلافه شدم نمیتونم کد هارو پیدا کنمو حذفشون کنم لطفا کسی اگر میتونه راهنماییم کنه ممنون
      امیدوارم متوجه شده باشید منظورم چی هست
      خواهشا راهی بگید که هر بار خودم بتونم اینو پیدا کنمو پاک کنم چون قالب اپدیت میشه و دوباره این مشکلات هست
      نرم افزای یا چیزی هست بشه مثل inspect کد هارو ویرایش کرد ولی بشه سیوش کرد