رفتن به مطلب

قیمت سایت 50000 بازدیدی

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

می خوام یه سایت بخرم که بازدیدش حدود 50000 هست (+20000 آی پی و ورودی گوگل +15000)

تخصصی هست در ضمینه کالای دیجیتال و دانلود هم داره

بنظرتون چند می ارزه ؟

متاسفانه نمی تونم آدرس بذارم درخواست نکنید

لینک به ارسال

خب حداقل بگو قیمت مورد بحث چقدر هست.اون چقدر میگه شما چقدر میگین؟ در آمدش چنده؟ و...

لینک به ارسال

خوب باید ادرس هم بزارید .اینجوری که کسی نمیتونه قیمت روش بزاره

اگه شما تونستی قیمت برای این ماشین تعین کنی من به شما جایزه میدم :D

یه ماشین میخوام بخرم سرعتش 220 هست .مال یه شرکت معروف هم هست .

به نظر شما چند می ارزه؟؟ ;)

متاسفانه نمی تونم بگم چه ماشینی هست درخواست نکنید

:D

لینک به ارسال

عرف اينه كه درآمد سه ماه سايتو قيمت قرار ميدن ولي همون طور كه دوستان گفتن تا معلوم نشه كدوم سايته نميشه روش قيمت گذاشت ...

يكي از دوستام چند هفته پيش سايت شو فروخت با رنك 250 ايران ، يه ميليون و خورده اي ... الكساي اين سايت دور و بر چنده ؟!

لینک به ارسال

عرف اينه كه درآمد سه ماه سايتو قيمت قرار ميدن ولي همون طور كه دوستان گفتن تا معلوم نشه كدوم سايته نميشه روش قيمت گذاشت ...

يكي از دوستام چند هفته پيش سايت شو فروخت با رنك 250 ايران ، يه ميليون و خورده اي ... الكساي اين سايت دور و بر چنده ؟!

به نظرم که دوست شما مفت فروخته. حساب کن که چقدر طرف زحمت کشیده و مطلب گذاشته که رتبه آن 250 شده. ساعتها و زمانها را حساب کن ببین چقدر می ارزه. من بودم رنک 250 را بالای 10 میلیون می فروختم

لینک به ارسال

به نظرم که دوست شما مفت فروخته. حساب کن که چقدر طرف زحمت کشیده و مطلب گذاشته که رتبه آن 250 شده. ساعتها و زمانها را حساب کن ببین چقدر می ارزه. من بودم رنک 250 را بالای 10 میلیون می فروختم

کاملا موافقم... اخه میدونی چیه؟ مشکل اینجاست که وقت رو هزینه نمیدونند خیلی ها...

لینک به ارسال

اينجوري هام نيست كه شما فكر مي كنيد شما يه سايت با رنك 250 ايران هيچ وقت نمي توني 10 ميليون بفروشي يعني كسي ازت نميخره ! اگه يه نفر 10 ميليون پول داشته باشه ميتونه سايتشو راحت بياره زير 100 ايران چهار تا نويسنده استخدام ميكنه هاست خوب ميگيره و تمام ! البته اين دوستمون زياد واسه سايتش زحمت نمي كشيد يه نويسنده داشت همه كار ها رو انجام ميداد اينم نظارت ميكرد !

لینک به ارسال

اينجوري هام نيست كه شما فكر مي كنيد شما يه سايت با رنك 250 ايران هيچ وقت نمي توني 10 ميليون بفروشي يعني كسي ازت نميخره ! اگه يه نفر 10 ميليون پول داشته باشه ميتونه سايتشو راحت بياره زير 100 ايران چهار تا نويسنده استخدام ميكنه هاست خوب ميگيره و تمام ! البته اين دوستمون زياد واسه سايتش زحمت نمي كشيد يه نويسنده داشت همه كار ها رو انجام ميداد اينم نظارت ميكرد !

حالا من یه سایتی دارم که رنکش بالای 1 میلیون جهانی هست. کلی زحمت کشیدم . من که عمرا سایتمو بفروشم. اگر بفروشم هم حتما زحمتها و زحمات خود را حساب می کنم.

به نظر من یک سایت خوب مثل یک زمین زراعی هست . اگر کشاورز خوبی باشی پول خرید را بعد از چند برداشت درمیاری و اگر نباشی اونی که دادی هم از دستت میره. البته سایت از زمین هم حساستر و فعالیت نکنی همه مشتریهاتو از دست میدی.

آخه یک میلیون !!!! حقوق یک کارگر در یک ماه.

لینک به ارسال

همين طوره من هم الان يه سايت دارم فقط واسه قالبش حدود يه ماه زحمت كشيدم و مطالب ترجمه رو هم بهش اضافه كني ميبيني كه خيلي براش زحمت كشيدم و الان واسه من ارزشش 100 ميليونه ! ولي با الكسا 10 ميليون 20 تومن هم نمي خرن ازم !

لینک به ارسال

ببخشینا این دوست شما مخش مشکل داشته

دو ماه پیش سایت موبایل اسکای رو 15 ملیون نقدی می خواستن اما من بخاطر اینکه روش زحمت کشیدم ندادم

خب حداقل بگو قیمت مورد بحث چقدر هست.اون چقدر میگه شما چقدر میگین؟ در آمدش چنده؟ و...

در آمد ماهانش حدود 1.5 ملیون خالص

لینک به ارسال

دو ماه پیش سایت موبایل اسکای رو 15 ملیون نقدی می خواستن اما من بخاطر اینکه روش زحمت کشیدم ندادم

اينكه مخش معيوبه شكي درش نيست :دي

ولي كلا كارش اينه سايت ها رو بالا مياره بعد ميفروشه شايد چون خيلي واسش زحمت نكشيده با يه ميليون راضي شده ...

واقعا براي اون سايت 15 ميليون دادن ؟! شما هم ندادي ؟!

لینک به ارسال

سلام

ساتتو 15 میلیون !!!!!!!!!!!!! :o

بخدا قسم اگر شوخی نمیکنی ، طرفت مخش یه ایرادی داشته یا اینکه اولین روزش بوده که میومده نت :|

بعد اینکه سایتت هیچ چیز خاصی نداره : قالب آماده ، مطالب کپی ، رتبه کم و ..... ( تروخدا ناراحت نشو ها من یه کم رک هستم ببخشید )

لینک به ارسال

دوستان لطفا از مسیر تایپیک خارج نشند...

تنها در مورد سوال اولیه که اینجا بازگوش میکنم و اطلاعات تکمیلی که قرار داده شده رو همه رو اینجا میزارم و دوستان لطف کنند تنها و تنها در همین مورد نظر بدن.. مطلب خارج از این سوال بعد از پست من ارسال بشه حذف میشه... هرکسی هم که میخواد باشه... لطفا از من هم ناراحت نشید...

جمع بندی:

سایتی با بازدید حداقل 50000 هزار تا در روز

موضوع سایت: کالا های دیجیتال و دانلود

در آمد ماهیانه: 1.5 میلیون تومن به صورت خالص

آدرس و نام سایت: خصوصی

قیمت پیشنهادی من: 10 میلیون

بیشتر هم نمیارزه... چرا که این سایت تنها شش ماه و خورده ای طول میکشه هزینه اولیه اش رو در بیاره... بعد از شش ماه هم شاید به هر دلیل ممکنی سایت بره رو هوا...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...