hasanataie

انجمن وردپرس
درخواست افزونه اتصال وردپرس به ویبولتین

3 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام خدمت همکاران عزیز

من میخوام یه انجمن وی‌بولتین بزنم که به وردپرس متصل بشه

یعنی وقتی کاربر میاد تو وردپرس ثبت نام میکنه داخل انجمن هم واسش اکانت ایجاد بشه
و وقتی که کاربر توی انجمن ثبت نام میکنه داخل وردپرس هم ثبت نام بشه

وقتی کاربر در انجمن لاگین کرد در وردپرس هم لاگین بشه و برعکس.

از دوستان عزیز کسی این مورد رو میتونه اوکی کنه

با پرداخت هزینه

ویرایش شده در توسط hasanataie
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 6 ساعت قبل، hasanataie گفته است :

سلام خدمت همکاران عزیز

من میخوام یه انجمن وی‌بولتین بزنم که به وردپرس متصل بشه

یعنی وقتی کاربر میاد تو وردپرس ثبت نام میکنه داخل انجمن هم واسش اکانت ایجاد بشه
و وقتی که کاربر توی انجمن ثبت نام میکنه داخل وردپرس هم ثبت نام بشه

وقتی کاربر در انجمن لاگین کرد در وردپرس هم لاگین بشه و برعکس.

از دوستان عزیز کسی این مورد رو میتونه اوکی کنه

با پرداخت هزینه

من افزونه نویس نیستم، ولی خب حدود هشت سال پیش با لاست ویبولتین رو شروع کردم، بعد یه سایت فیلم و سریال زدم در کنارش یه انجمن با ویبولتین و راستش رو بخوای از هر نظری خصوصا از نظر امنیتی اصلا پیشرفته نیست و خب من ضربه ی این مسئله رو هم خوردم. 

الان رو اطلاعی ندارم ولی اون موقع رو به یاد دارم که ویبولتین به وردپرس و برعکس تبدیل میشدن. که به نظر من تبدیل از وردپرس به ویبولتین کار پوچیه. چرا که وردپرس قدرتمند تره.

حالا شما چرا از اول یه سایت ویبولتین نمیزنی؟ ویبولتین پورتال هم داره راحته مثل اسباب بازیه درست کردنش راحت همه چی میتونی با اسکریپت های خیلی ابتدایی بهش اضافه کنی. حتی فال! عین وبلاگه ولی نه به قدرت وردپرس. 

من الان که دارم توی یه انجمن وردپرس پست میکنم خیلی بیشتر خوشم اومده تا اون موقع که خودم انجمن ویبولتین دروازه هفتم رو داشتم و توی انجمن های تی وی شو و تی وی سنتر مدیر ارشد بودم.. یعنی میخوام بهت بگم ویبولتین رو لمث کردم، ولی میگم شما دو کار میتونی بکنی:

1- یا از خیر وردپرس بگذر و کلا یه سایت بزن با ویبولتین و پورتالش رو فعال کن و کاربرا از همونجا ثبت نام میکنن و بعد وارد انجمن میشن. دقیقا میشه همون چیزی که میخوای. 

2- بیخیال ویبولتین شو و با وردپرس یه سایت /انجمن قدرتمند درست کن. 

من راه دوم رو توصیه میکنم. سیستمهای ویبولتین قدیمی شدن هر چقدر هم نو و به روز بشن. بیا با وردپرس کار کن. 

البته شما خودت کارت درسته و ما رو حرف شما حرف نمیزنیم حسن آقا :)

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در تکمیل صحبتهای ToranjArts  چند افزونه برای این کار وجود داره

افزونه زیر فقط کاربرها رو از وردپرس به وی بی منتقل میکنه

https://wordpress.org/plugins/vb-user-copy/

و افزونه زیر هم از وردپرس به وی بی و بلعکس رو انجام میده و ظاهرا پولی هستش

http://wp-vb-bridge.obscurecloud.com/

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط miladahora
      سلام دوستان
      اساتید عزیز لطفا یه نگاه به سایت من بندازید ببینید میتونید بفهمید مشکل دیر لود شدن سایتم چیه؟؟
      من روی یه هاست چند تا سایت راه اندازی کردم همیشه هم cpu هاست بالای 90 درصده
      مشکل از اینجاست؟؟
      آخه اون یکی سایتها خیلی زودتر از این لود میشن.
      این سایتم سایت اصلیه یعنی ادون دامین نیست.
      اینم آدرس سایتم:
      www.filesazebartar.ir
      لطفا اگه کسی میتونه کمک کنه.ممنونم
    • توسط GH2W43899GT
      سلام
      در قسمت عنوان سایت یک کاراکتر اضافه شده است چگونه می توان آن را حذف نمایم.

عنوان سایت -Naserresan

کاراکتر اضافه شده    -
      http://s8.picofile.com/file/8323589018/Untitled3.jpg

عنوان اصلی برای ثبت Naserresan می باشد.

در قسمت تنظیمات عنوان سایت Naserresan می باشد. http://s9.picofile.com/file/8323588776/Untitled1.jpg

در قسمت شخصی سازی سایت شما نیز عنوان سایت Naserresan می باشد.

• توسط b89shahsavari
      با سلام خدمت دوستان عزیز
      وبسایت من بخون دات کام سرعت لودش پایینه و حس می کنم یه کمی مشکل ایجاد کرده.اما نمیدونم پایین بودن سرعت لود سایتم به کدوم موارد بستگی داره اگه دوستن لطف کنن یه نگاهی بندازن و راهنمایی کنن ممنون میشم.
    • توسط iman313
      سلام دوستان عزیز میخواستم یه راهنمایی بهم بدید درمورد استفاده از پوسته اختصاصی یا تجاری و تجربیاتی که دارین رو با من و دیگر کاربران به اشتراک بزارین . 
      میخوایم یه ui/ux خیلی خوب  برای سایتم داشته باشیم پیشنهاد شما چیه ؟      (برای سایت یک وبسایت آموزشی بیشتر نیاز دارم )
      - استفاده از پوسته های تجاری مثل enfold ...  
      - استفاده از پوسته تجاری اما تغیراتی که خودمون میخوایم رو درونش اعمال کنیم با کدنویسی شخصی و ... 
      - از صفر یه پوسته اختصاصی خومون کدش  رو بزنیم یا بدیم یه شرکت طراحی سایت تا کدشو بزنه 
      مرسی از وقتی که میزارید 
    • توسط miohmah
      سلام دوستان؛ وقتتون بخیر
      بنابر گزارش خطایی که سامانه w3c میده، عنوان type نباید در آدرس دهی فایل های جی کوئری استفاده بشه (تصویر ضمیمه رو ببینید)
      حالا ما هم این کار رو داخل سایتمون کردیم ولی دیگه انیمیشن های حرکت نمی کنند؛ یعنی مثلا اسلایدر به جای اینکه از چپ به راست حرکت کنه، یه دفعه عوض میشه!
      یا دکمه هایی که باید کلیک کنی و محتواشون بیاد پایین تا نمایش داده بشه، یه دفعه نشون داده میشن.
      حدود ۳۰ تا از این ارورها در سایت بود که من همه رو اصلاح کردم. برای برگردوندن اون انیمیشن ها باید چه کار کنم؟