رفتن به مطلب

سایت آموزشی ویدویی

پست های پیشنهاد شده

با درود

دوستان من قصد دارم یک تارنما (سایت ) ایجاد کنم که در اون آموزش های گوناگون به صورت ویدیویی قرار بدم + نوشته ها درباره ی همون ویدیو

برای این کار هاست خاصی نیاز هست؟ مراحل کار به چه صورت هست؟

ویدیوها رو باید توی خود وردپرس و از طریق افزودن رسانه ها به پست اضافه کنیم؟

با سپاس

لینک به ارسال

سلام دوست من :)

شما باید کاری که میکنی یه هاست حرفه ای بگیری و در کنارش یه هاست معمولی برای دانلود که فیلمهای آموزشیت رو اونجا قرار بدی. ولی باید مجوز محتوای دیجیتال رو حتما بگیری برای اینکه تولید محصول بصری داری. باید هاست دانلود داشته باشی اونجا بزازی و بعد لینکش رو تا اونجا که من میدونم تو خود وردپرس اضافه کنی. چون این روزها وردپرس قابلیت پخش ویدئو رو هم داره. 

اینا اطلاعات من تا اینجا بود ، امیدوارم مفید واقع بشه. 

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، nasimparsi گفته است :

با درود

دوستان من قصد دارم یک تارنما (سایت ) ایجاد کنم که در اون آموزش های گوناگون به صورت ویدیویی قرار بدم + نوشته ها درباره ی همون ویدیو

برای این کار هاست خاصی نیاز هست؟ مراحل کار به چه صورت هست؟

ویدیوها رو باید توی خود وردپرس و از طریق افزودن رسانه ها به پست اضافه کنیم؟

با سپاس

بله.این ساده ترین راهش هست

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، ToranjArts گفته است :

سلام دوست من :)

شما باید کاری که میکنی یه هاست حرفه ای بگیری و در کنارش یه هاست معمولی برای دانلود که فیلمهای آموزشیت رو اونجا قرار بدی. ولی باید مجوز محتوای دیجیتال رو حتما بگیری برای اینکه تولید محصول بصری داری. باید هاست دانلود داشته باشی اونجا بزازی و بعد لینکش رو تا اونجا که من میدونم تو خود وردپرس اضافه کنی. چون این روزها وردپرس قابلیت پخش ویدئو رو هم داره. 

اینا اطلاعات من تا اینجا بود ، امیدوارم مفید واقع بشه. 

پوزش می خوام

من یک دایرکت ادمین دارم برای دامنه های گوناگونی که دارم. این هاست فضای خالی خیلی زیادی داره و کلیپ های آموزشی رو هم می خوام تا جای ممکن کوتاه بسازم و از نظر حجم فکر نکنم هاست کم بیاره. اشکالی داره که از طریق خود وردپرس فیلم ها رو آپلود کنم و روی همین هاست بارگزاری بشن؟

در رابطه با اینکه سئوی ویدیوها در وردپرس به چه صورت هست نظری ندارید؟ یعنی همگی سئو مربوط می شه به همون نوشته های پست یا اینکه مانند عکس باید خاصیت alt و .. براش در نظر گرفته بشه و..

می خواستم نکات مهم و تجربه های دیگران رو بدونم و سپس اقدام به اجرای کار بکنم

در 1 ساعت قبل، lord_viper گفته است :

بله.این ساده ترین راهش هست

ببخشید این ساده ترین راه مفید ترین راه هم به حساب میاد؟ یعنی از نظر سئو و ورودی گوگل و... هیچ مشکلی نیست و اگر من از فردا کلیپ رو تهیه کنم و در رسانه های وردپرس آپلود کنم و در پست متنی مربوط به کلیپ هم بزارم همه چیز اصولی و استاندارد هست؟

قالب ویژه ای برای ویدیو وجود نداره. یعنی قابل سایت هایی که ویدیو محور هستند متفاوت هست یا می تونم از همون پوسته ی صحیفه رایگان استفاده کنم برای این کار؟

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، nasimparsi گفته است :

پوزش می خوام

من یک دایرکت ادمین دارم برای دامنه های گوناگونی که دارم. این هاست فضای خالی خیلی زیادی داره و کلیپ های آموزشی رو هم می خوام تا جای ممکن کوتاه بسازم و از نظر حجم فکر نکنم هاست کم بیاره. اشکالی داره که از طریق خود وردپرس فیلم ها رو آپلود کنم و روی همین هاست بارگزاری بشن؟

در رابطه با اینکه سئوی ویدیوها در وردپرس به چه صورت هست نظری ندارید؟ یعنی همگی سئو مربوط می شه به همون نوشته های پست یا اینکه مانند عکس باید خاصیت alt و .. براش در نظر گرفته بشه و..

می خواستم نکات مهم و تجربه های دیگران رو بدونم و سپس اقدام به اجرای کار بکنم

خواهش میکنم دوست من. دایرکت ادمین عالیه، ولی ببین من برادرم سایت دانلود محصولات ویدئویی آموزشی داره، اون یه هاست دانلود جدا تهیه کرده برای اینکه اعتقاد داره که سرعت سایتش اینطوری بالاتر که میره هیچ پایین نمیاد. حالا بازم بچه های صاحب نظر هستن در این مورد میتونن نظر بدن. 

در مورد سئوی ویدئو ها هم همینطوره و به همین سادگیه. شما کافیه این جزوه رو مطالعه کنی تمامی مشکلاتت در مورد سئو حل میشه. این جزوه رو من ضمیمه کردم و تو انجمن بین همه پخش میکنم. امیدوارم مفید واقع بشه :)

seo-book.pdf

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...