رفتن به مطلب

افزایش سرعت سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه

درحال ایجاد یک فروشگاه اینترنتی هستم

مشکلی اصلی من سرعت پایین سایت هست، یعنی سرعت لود مشکل نداره، سرعت Response قبل از لود شدیدا پایینه

سرورهام از سایت میهن وب هاست هست و به عنوان برترین هاستینگ ایران طبیعتا نباید مشکل خاصی داشته باشه

gzip هم فعاله

آدرس سایت btmco24.com

امکانش هست دوستان بررسی فرمایند و راهکار نشونم بدن؟

دوست دارم مثل همین سایت پر سرعت باشه

اگر نیاز به کار تخصصی داره لطفا بفرمایید تا اگر هزینه ای هم داره پرداخت کنم

باتشکر

ویرایش شده توسط download4you
لینک به ارسال
در 45 دقیقه قبل، mehran-b گفته است :

سلام و درود

افزونه Autoptimize و Cache Enabler رو نصب کنید.

موفق باشید

اما دقیقا همین کندی رو من داخل پنل مدیریت هم دارم و فقط مربوط به ظاهر و بیرون سایتم نیست

نمی دونم شاید من توقعم زیاده!

لینک به ارسال

اینجوری که من نگاه می کنم یک فایلی به آدرس  http://btmco24.com/?wc-ajax=get_refreshed_fragments هست که شدیدا زمان اشغال می کنه

کسی هست که راهنمایی کنه این فایل چیه و باید چیکار کرد تا زمان اشغال نکنه؟

لینک به ارسال

مربوط به ایجاکس ووکامرس شما هست. مربوط به رفع کَش هست و از هسته ووکامرس میاد.

این کد رو توی فانکشن پوسته بزارید و تست کنید:

wp_dequeue_script( 'wc-cart-fragments' );

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

تشکر از همه

مشکل فایل ?wc-ajax=get_refreshed_fragments تاحدودی حل شد اما هنوز سرعت Response قبل از لود شدیدا پایینه!

بعضی ها میگن باید هاست رو عوض کنم و هاستی بخرم که هزینش حداقل سالی 600-700 هزار تومان باشه

این رقمی نیست که بشه براش ریسک کنم و هاستم رو عوض کنم، در حال حاضر هاست من ، هاست لینوکس آلمان از شرکت میهن وب هاست هست

نظر شما دوستان چیه؟ با تغییر هاست مشکل حل میشه؟ درحال حاضر پلاگین های Autoptimize و Cache Enabler هم روی سایت فعال هستند و از طریق Gtmetrix سرعت سایت حدود 4 ثانیه هست که فکر کنم روی کاغذ خیلی خوب باشه اما درواقعیت برای لود هر صفحه چدین ثانیه مکس اتفاق میافتد و بعد صفحه شروع به لود شدن می کند!

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...
در در 10/17/2017 at 15:11، Mr-Tarah گفته است :

اینجوری که من نگاه می کنم یک فایلی به آدرس  http://btmco24.com/?wc-ajax=get_refreshed_fragments هست که شدیدا زمان اشغال می کنه

کسی هست که راهنمایی کنه این فایل چیه و باید چیکار کرد تا زمان اشغال نکنه؟

سلام دوست عزیز؛

این بخش مربوط به انتقال کاربران به صورت آیجکس به سبد خریده که میتونید غیرفعالش کنید و از یک ترفند دیگه استفاده کنید.

برای رفع این مشکل کد زیر را در فایل functions.php قالب فعال وردپرس قرار بدین:

add_action( 'wp_enqueue_scripts', 'dequeue_woocommerce_cart_fragments', 11); 
function dequeue_woocommerce_cart_fragments() { if (is_front_page()) 
wp_dequeue_script('wc-cart-fragments'); }

بعد از این تغییر، وارد پیکربندی ووکامرس بخش محصولات شوید و تنظیم زیر را اعمال کنید تا بعد از اضافه کردن محصول به کارت اتوماتیک به سبد خرید هدایت شود

f6d0612c23ca5b1a61331672d6420fc50f291ae8_2_690x291.png.2fbb6f552d0e7659f63307dd0de2c95b.png

موفق باشید

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

سلام. فایل wc-ajax=get_refreshed_fragments نمیشه فقط در محصولات ووکامرس فعال باشه و در پست ها و برگه های سایت لود نشه؟

لینک به ارسال

میتونید در بخشهایی که نیاز ندارید اون رو غیرفعال کنین.

مثلا برای نوشته ها و صفحه اصلی:

add_action( 'wp_enqueue_scripts', 'dequeue_woocommerce_cart_fragments', 11);
function dequeue_woocommerce_cart_fragments() {
    if (is_front_page() || is_single() )
        wp_dequeue_script('wc-cart-fragments');
}

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، sir1 گفته است :

سلام. فایل wc-ajax=get_refreshed_fragments نمیشه فقط در محصولات ووکامرس فعال باشه و در پست ها و برگه های سایت لود نشه؟

سلام. همونطور که جناب @Morteza اشاره کردن میتونید از conditional tags استفاده کنید. کد زیر بهینه تر هست بنظرم:

add_action( 'wp_enqueue_scripts', 'dequeue_woocommerce_cart_fragments', 11 );
    if ( ! is_woocommerce() ) {
	}
}

لینک به ارسال
در 17 دقیقه قبل، yazdaniwp گفته است :

سلام. همونطور که جناب @Morteza اشاره کردن میتونید از conditional tags استفاده کنید. کد زیر بهینه تر هست بنظرم:

add_action( 'wp_enqueue_scripts', 'dequeue_woocommerce_cart_fragments', 11 );
    if ( ! is_woocommerce() ) {
	}
}

وقتی اضاف میکنم سایت خطای زیر را میده:
Fatal error: Cannot redeclare dequeue_woocommerce_cart_fragments() (previously declared in /.../public_html/wp-content/themes/.../functions.php:909) in /public_html/wp-content/themes/.../functions.php on line 977

ویرایش شده توسط sir1
لینک به ارسال
در 7 دقیقه قبل، sir1 گفته است :

وقتی اضاف میکنم سایت خطای زیر را میده:
Fatal error: Cannot redeclare dequeue_woocommerce_cart_fragments() (previously declared in /.../public_html/wp-content/themes/.../functions.php:909) in /public_html/wp-content/themes/.../functions.php on line 977

ببینید شما این فانکشن رو دوبار تعریف کردید. فقط یکبار باید اضافه کنید. dequeue_woocommerce_cart_fragments رو جستجو کنید و کد آخری که گذاشتم رو فقط بذارید باشه و اگه جای دیگه هست این فانکشن، پاکش کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...