رفتن به مطلب

نمی توانم وارد پنل کاربری بشوم

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من وارد پنل شدم بعد نت قطع شد دوباره که وصل شد رفرش کردم بعد از اون از پنل خارج شده بود هر چی وارد کردم نام کاربری و رمز عبور رو وارد نشد رمز خود را گم کردم رو زدم و روی لینک فعال سازی کلیک کردم ارور می ده و نمی شه رمز رو عوض کرد از طریق دیتابیس عوض کردم نام کاربری و رمز عبور رو بازم نشد حالا چیکار کنم

لینک به ارسال

سلام دوستان من وارد پنل شدم بعد نت قطع شد دوباره که وصل شد رفرش کردم بعد از اون از پنل خارج شده بود هر چی وارد کردم نام کاربری و رمز عبور رو وارد نشد رمز خود را گم کردم رو زدم و روی لینک فعال سازی کلیک کردم ارور می ده و نمی شه رمز رو عوض کرد از طریق دیتابیس عوض کردم نام کاربری و رمز عبور رو بازم نشد حالا چیکار کنم

1- آیا می توانید به عنوان یک کاربر جدید ثبت نام کنید ؟ یعنی پنل برای یوزو جدید کار می کنه یا نه ؟

اول وارد هاستتون بشید و پوشه plugins را به اسم دیگه تغییر نام دهید . مثلا plugins1

بعد امتحان کنید. ممکنه به علت تداخل در پلاگینها باشه. با یک مرورگر دیگه هم امتحان کنید.

اگر نشد باید بعضی از فایلهای وردپرس را دوباره آپلود کیند.

ویرایش شده توسط javad abbasi
لینک به ارسال

مورد اولی رو که نه وجود نداره یعنی خودم غیر فعالش کردم مورد دومی رو امتحان می کنم الان

دوست عزیز مورد دوم رو انجام دادم ولی بازم نشد ولی خوب خطاش اومد می گه شناسه معتبر نیست ممکنه از این که تو دیتابیس دست کاری کردم باشه

الان مشکل اینجاست که کد فعال سازی حساب رو عوض کردم نمی شه رمز رو هم عوض کرد

روشی نیست بشه بخش ثبت نام رو فعال کرد و بشه به عنوان مدیر معرفی کرد چون بک آپ هام قدیمی هست و اگر بخوام بک آپ رو برگردونم خیلی از تنظیمات و مطالبم حذف می شه

لینک به ارسال

سلام

چون تازه وارد هستید و هنوز در انجمن جا نیوفتادید تاپیک رو نمیبندم!

قبل از ادامه فعالیت اینجا رو بخونید:

برخورد با پست های اسپم و اسپمرها

برای مشکلتون اینجا رو ببینید:

http://www.wpbeginner.com/wp-tutorials/how-to-add-an-admin-user-to-the-wordpress-database-via-mysql/

لینک به ارسال

ممنون فهمیدم مشکل از کجاست موقع عوض کردن رمز از طریق دیتابیس یادم رفته گزینه MD5رو بزنم

در مورد اسپم هم من اون رو خوندم ولی ببخشید اعصابم خورد شده بود یکم حواسم نبود

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...