رفتن به مطلب

اررور 403 برای معتبر نبودن فایل زیپ

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من یه سایت دارم که هر دو روز یک بار کاربرانم برای دانلود به اررور 403 برخورد میکنن دلیلشم اینه که تو مسیر public_html/wp-content/uploads/edd در فایل .htaccess توی محتویاتش که این هست

Options -Indexes
deny from all
<FilesMatch '\.(jpg|jpeg|png|gif|mp3|ogg|zip)$'>
Order Allow,Deny
Allow from all
</FilesMatch>

فایل زیپ هی حذف میشه و وقتی درستش میکنی دوباره میپره میشه یکی کمکم کنه چون نمیفهمم مشکلش چیه.

لینک به ارسال

سلام ممنون ولی واقعیتش اینه که من هیچ گونه اطلاعی از اینکه وردپرس چطوریه و چیکار میکنه ندارم و صفرم و یکی از دوستان اینطور کاراش و انجام میداد که الان نیستند و باید خودم یاد بگیرم.

اون مشکلم با کلی سرچ فهمیدم. و تازه دارم کار با وردپرس و یاد میگیرم. میشه زحمت بکشید دقیق بهم بگید کجا باید برم و چطوری مشکل و حل کنم؟

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، mandana گفته است :

سلام و ممنون به خاطره کمک

من توی میهن وب هاست در بخش cpanel

درود مجدد

خوب رو فایل htaccess راست کلیک کنید و گزینه Change Permissions رو بزنید سپس مُدال باکس باز شده رو مثل عکس زیر تنظیم کنید:

ht.jpg.45f52afd95af062d4428955ff457a0ab.jpg

سپس بر روی گزینه Change Permissions کلیک کنید.

پ.ن: وقتی عملیات بالا رو انجام میدید فایل htaccess فقط به صورت مستقیم یعنی از درون CPanel قابل ویرایش هست و افزونه EDD من بعد قابلیت ویرایش این فایل را ندارد.

لینک به ارسال

واقعا ممنونم خیلی لطف بزرگی بهم کردید.

و ببخشید من یه سوال دیگم دارم وقتی میخوام برم داخل سایتم یا پنلش گاهی اوقات منو ارجاع میده به یه بلاگ یا سایت بامیلو آیا هاستم ویروسی شده؟

لینک به ارسال
نقل قول

واقعا ممنونم خیلی لطف بزرگی بهم کردید.

خواهش میکنم.

نقل قول

و ببخشید من یه سوال دیگم دارم وقتی میخوام برم داخل سایتم یا پنلش گاهی اوقات منو ارجاع میده به یه بلاگ یا سایت بامیلو آیا هاستم ویروسی شده؟

بله ارجاع به سایت های نامربوط هنگام ورود به سایتتون میتونه گواهی باشه بر هک شدن و نفوذ به سایتتون.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...