رفتن به مطلب

انتقال کلی پستها به دامنه دیگر

albfa

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان .

سایتم کلا اسپم شناخته شده(اونم اسپم دستی:ph34r:) و درقسمت

Manual Actions

متن زیر نوشته شده :

Site-wide matches Some manual actions apply to entire site

Reason
Affects

Thin content with little or no added value

This site appears to contain a significant percentage of low-quality or shallow pages which do not provide users with much added value (such as thin affiliate pages, cookie-cutter sites, doorway pages, automatically generated content, or copied content). Learn

درخواست بازبینی زدم این پیام اومده :

Reconsideration Request for************/
October 17, 2017

To: Webmaster of***********/,

Google has received a request to reconsider *********/ for compliance with the Google Webmaster Guidelines. It can take several weeks for your site to be reviewed. After Google reviews your site, you will receive a message indicating the outcome of your reconsideration request.

For reference, here is a copy of the reconsideration request that was submitted for your site:

I acknowledge that my site does not violate Google's Webmaster Guidelines.

در ضمن تمام لینک ها درگوگل حذف شده .

الان سوالم این بودکه میخواستم کل مطلب ها و پستهای این دامنه را به دامنه دیگری انتقال بدم .

ب نظرتون مشکلی پیش میاد ؟

پستها تکراری حسا ب میشوند ؟

لطفا راهنمایی  کنید.

باتشکر

لینک به ارسال
در در 10/18/2017 at 09:49، albfa گفته است :

سلام دوستان .

سایتم کلا اسپم شناخته شده(اونم اسپم دستی:ph34r:) و درقسمت

Manual Actions

متن زیر نوشته شده :

Site-wide matches Some manual actions apply to entire site

Reason
Affects

Thin content with little or no added value

This site appears to contain a significant percentage of low-quality or shallow pages which do not provide users with much added value (such as thin affiliate pages, cookie-cutter sites, doorway pages, automatically generated content, or copied content). Learn

درخواست بازبینی زدم این پیام اومده :

Reconsideration Request for************/
October 17, 2017

To: Webmaster of***********/,

Google has received a request to reconsider *********/ for compliance with the Google Webmaster Guidelines. It can take several weeks for your site to be reviewed. After Google reviews your site, you will receive a message indicating the outcome of your reconsideration request.

For reference, here is a copy of the reconsideration request that was submitted for your site:

I acknowledge that my site does not violate Google's Webmaster Guidelines.

در ضمن تمام لینک ها درگوگل حذف شده .

الان سوالم این بودکه میخواستم کل مطلب ها و پستهای این دامنه را به دامنه دیگری انتقال بدم .

ب نظرتون مشکلی پیش میاد ؟

پستها تکراری حسا ب میشوند ؟

لطفا راهنمایی  کنید.

باتشکر

سلام 

بله ۱۰۰درصد پست ها تکراری محسوب میشن اگه روی یه دامنه دیگه بارگزاری بشه باز هم ممکنه که براتون مشکل ایجاد کنه.

از طرفی قراردادن این پست ها در دامنه دیگری هیچ اعتباری برای اون دامنه نخواهد داشت به این دلیل که تکراری هستن و ممکنه حتی مشکلاتی رو هم برای دامنه جدید از جمله عدم ایندکس کردن مقالات جدید براتون به وجود بیاره. پیشنهاد میکنم اینکار رو نکنید اصولی نیست.

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۶/۷/۲۸ ه‍.ش. at 22:31، pouyarostami گفته است :

از گوگل تولز استفاده ای هم کردی روی دامنت ؟

بلع عزیز . دامنه در گوگل وبمستر ثبت شده !

در 15 ساعت قبل، m4xs051 گفته است :

سلام 

بله ۱۰۰درصد پست ها تکراری محسوب میشن اگه روی یه دامنه دیگه بارگزاری بشه باز هم ممکنه که براتون مشکل ایجاد کنه.

از طرفی قراردادن این پست ها در دامنه دیگری هیچ اعتباری برای اون دامنه نخواهد داشت به این دلیل که تکراری هستن و ممکنه حتی مشکلاتی رو هم برای دامنه جدید از جمله عدم ایندکس کردن مقالات جدید براتون به وجود بیاره. پیشنهاد میکنم اینکار رو نکنید اصولی نیست.

ممنون از توضیحات خوبتون

خب من الان ایندکسی ندارم و هیچ بازدیدی ندارم یعنی کلا بازدید شده 0

جالب اینجاست تمام ایندکس ها در گوگل با وارد کردن

site:sitename

وجود دارند اما

هیچ کدام حق نمایش ندارن برای کار بران در سرچ گوگل !!

ب نظرتون میشه کلا ریمو دامنه را بزنم در گوگل وبمستر و انتقال بدم . اینطوری دیگ تکراری هم نمیشه پستی"؟؟

درکل  نظرتون چیه و بنظرتون چیکار کنم ؟

ویرایش شده توسط albfa
لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، albfa گفته است :

بلع عزیز . دامنه در گوگل وبمستر ثبت شده !

ممنون از توضیحات خوبتون

خب من الان ایندکسی ندارم و هیچ بازدیدی ندارم یعنی کلا بازدید شده 0

جالب اینجاست تمام ایندکس ها در گوگل با وارد کردن

site:sitename

وجود دارند اما

هیچ کدام حق نمایش ندارن برای کار بران در سرچ گوگل !!

ب نظرتون میشه کلا ریمو دامنه را بزنم در گوگل وبمستر و انتقال بدم . اینطوری دیگ تکراری هم نمیشه پستی"؟؟

درکل  نظرتون چیه و بنظرتون چیکار کنم ؟

خواهش میکنم

من فکر میکنم که سایت شما مطالب تکراری داخلش انتشار داده میشده. و یا متن مقالات کاملا کپی بوده که گوگل سایت رو به عنوان یه سایت اسپم شناخته.من فکر میکنم مطالبی که تکراری هستن تو سایت رو یا پاک کنید یا آدرس Canonical براشون ست کنید. تا زمانی که مجدد گوگل سایت رو باز بینی میکنه ببینه که این مورد رو رعایت کردید و اگه مشکل همین باشه خوب از اسپم در میاین و کم کم دوباره برمیگردین به وضعیت قبلی که داشتید.

همچنین از این پس اگر محتوای در سایت قرار میدید سعی کنید اورجینال باشه.

برای اینکه این مشکل برطرف بشه ظاهرا یه چند هفته ای طبق پیام خود گوگل طول میکشه. تا اون زمان اگه اررور دیگه ای در وب مستر تولز هست رو + موردی که در بالا بهتون گفتم برطرف کنید.

البته یکی دیگه از دلایلی که ممکنه سایت شما رو به عنوان اسپم به گوگل معرفی کنه استفاده از قالب و ماژول های نال شده هست که ممکنه روی سایت نصب شده باشه. که در این موارد معمولا سایت رو گوگل نا معتبر تشخیص میده یا بلاک میکنه و موارد اینچنینی.

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، m4xs051 گفته است :

خواهش میکنم

من فکر میکنم که سایت شما مطالب تکراری داخلش انتشار داده میشده. و یا متن مقالات کاملا کپی بوده که گوگل سایت رو به عنوان یه سایت اسپم شناخته.من فکر میکنم مطالبی که تکراری هستن تو سایت رو یا پاک کنید یا آدرس Canonical براشون ست کنید. تا زمانی که مجدد گوگل سایت رو باز بینی میکنه ببینه که این مورد رو رعایت کردید و اگه مشکل همین باشه خوب از اسپم در میاین و کم کم دوباره برمیگردین به وضعیت قبلی که داشتید.

همچنین از این پس اگر محتوای در سایت قرار میدید سعی کنید اورجینال باشه.

برای اینکه این مشکل برطرف بشه ظاهرا یه چند هفته ای طبق پیام خود گوگل طول میکشه. تا اون زمان اگه اررور دیگه ای در وب مستر تولز هست رو + موردی که در بالا بهتون گفتم برطرف کنید.

البته یکی دیگه از دلایلی که ممکنه سایت شما رو به عنوان اسپم به گوگل معرفی کنه استفاده از قالب و ماژول های نال شده هست که ممکنه روی سایت نصب شده باشه. که در این موارد معمولا سایت رو گوگل نا معتبر تشخیص میده یا بلاک میکنه و موارد اینچنینی.

مجددا سپاس دوست عزیز

راستش سایتم یک سال درحال کاکردن بود..  درسته . مطالب کپی هستن . و اسمپم شده سایت.

متوجه منظورتون از جمله :

آدرس Canonical براشون ست کنید

نشدم ً
امکانش هست بگین چطور کنسول ست کنم براشون؟

قالبم قالبی هست ک 80 درصد سایتها استفاده میکنن .

هیچ اروری در گوگل وبمستر ندارم.

چند هفته !!!؟

من چون امیدی ندارم برای اینکه گوگل سایتم را از اسپم در بیاره برای همین میخواستم مطالب ها را انتقا ل بدم و قید دامنه و. .. را بزنم .اما با صحبتها وتوضیحات شما امیدوارم شدم :)

ممنون

لینک به ارسال

گوگل با دامین شما که پدرکشتگی نداره

همین محتوا رو ببرین تو یه دامین دیگه بعد یه مدت دیگه اون رو هم اسپم می کنه

وقت و هزینتو بهتره هدر ندین 

ولی اگه باز مایل هستید حتما یه اکانت جی میل دیگه برا ثبت سایت جدید استفاده کنید و اینکه دیگه ریدایرکتی از دامین قبلی به جدید انجام ندین مثل اینکه یه سایت جدید زدین و دارین محتوا تولید می کند

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، albfa گفته است :

مجددا سپاس دوست عزیز

===> خواهش میکنم.

متوجه منظورتون از جمله :

آدرس Canonical براشون ست کنید

===> اگر در سایت از پلاگین yoast seo استفاده می کنید این قابلیت رو در هر نوشته یا برگه در اختیارتون قرار میده تا از این طریق بتونید آدرس اصلی نوشته ای که کپی یا تکراری هست در سایت رو در صفحه درج کنید. اینکار باعث میشه که به ربات های گوگل گفته بشه که این محتوای تقریبا در سایت تکراری هست و اگه میخوای ایندکسش کنی برو و آدرس اصلی که در 

<link rel="canonical" href="لینک آدرسی اصلی متن">

اومده رو ایندکس کن. و از به وجود اومدن مشکلاتی همانند duplicate content برای سایت جلوگیری میکند.

امکانش هست بگین چطور کنسول ست کنم براشون؟

===> کافیه که این عبارت (نحوه ی ثبت سایت در گوگل وبمستر) در گوگل سرچ کنید. سایت های زیادی هستن که این کار رو آموزش دادن.

چند هفته !!!؟

===> اره این کار ممکنه به چند هفته هم طول بکشه طبق پیغامی که خود گوگل براتون ارسال کرده.

من چون امیدی ندارم برای اینکه گوگل سایتم را از اسپم در بیاره برای همین میخواستم مطالب ها را انتقا ل بدم و قید دامنه و. .. را بزنم .اما با صحبتها وتوضیحات شما امیدوارم شدم :)

===> نه اینکار که زیاد جالب و اصولی نیست و ممکنه باز همین مشکل بعد از مدتی برای دامنه جدید که محتوا رو به اون انتقال دادید اتفاق بیوفته.

معمولا در این جور مباحث و مشکلاتی که دارید باید علاوه بر اقداماتی که میکنید صبر هم داشته باشید تا به مرور مشکل برطرف بشه.

لینک به ارسال
در 23 ساعت قبل، 4M!R گفته است :

گوگل با دامین شما که پدرکشتگی نداره

همین محتوا رو ببرین تو یه دامین دیگه بعد یه مدت دیگه اون رو هم اسپم می کنه

وقت و هزینتو بهتره هدر ندین 

ولی اگه باز مایل هستید حتما یه اکانت جی میل دیگه برا ثبت سایت جدید استفاده کنید و اینکه دیگه ریدایرکتی از دامین قبلی به جدید انجام ندین مثل اینکه یه سایت جدید زدین و دارین محتوا تولید می کند

سلام مرسی از پاسختون

پستهای این سایتم بازدید خوبی داشتن .

جدی !!!؟؟؟؟

یعنی اگر با یک اکانت جدید جیمیل و ثبت سایت جدید برم جلو ...  گوگل سایت جدید حسابش میکنه ؟؟

پس این سایت را ک در جیمیل قبلی ثبت کرده ام را چه کنم ؟؟ااز اون جا حذف کنم ؟

با این روش شما گوگل یعنی فکر میکنه ی سایت جدید و از اسپم ممکنه درش بیاره ؟

---------------------------------------------------------------------------

اقای

m4xs051

از وقتی ک میزارید برای پاسخ دادن سپاسگزارم .

===> اگر در سایت از پلاگین yoast seo استفاده می کنید این قابلیت رو در هر نوشته یا برگه در اختیارتون قرار میده تا از این طریق بتونید آدرس اصلی نوشته ای که کپی یا تکراری هست در سایت رو در صفحه درج کنید. اینکار باعث میشه که به ربات های گوگل گفته بشه که این محتوای تقریبا در سایت تکراری هست و اگه میخوای ایندکسش کنی برو و آدرس اصلی که در 

<link rel="canonical" href="لینک آدرسی اصلی متن">

اومده رو ایندکس کن. و از به وجود اومدن مشکلاتی همانند duplicate content برای سایت جلوگیری میکند.

صحیح . سوال ..

گوگل بیاد و از سایت من بره تو سایت دیگه ای این واسه سایت من نمره منفی نیست ؟؟

یعنی با این روش ک گفتین لینکهای منبع مطلب  فلو باشن یا نوفلو؟

با این روش ک گفتین پستهای من دیگه در گوگل تکراری وکپی   حساب نمیشن ؟؟

===> کافیه که این عبارت (نحوه ی ثبت سایت در گوگل وبمستر) در گوگل سرچ کنید. سایت های زیادی هستن که این کار رو آموزش دادن.

خب این را بلدم :huh:

===> نه اینکار که زیاد جالب و اصولی نیست و ممکنه باز همین مشکل بعد از مدتی برای دامنه جدید که محتوا رو به اون انتقال دادید اتفاق بیوفته.

راستش انتظار چند هفته ای ان هم شاید بعد چند هفته این گوگل بخواد سایت را از اسپم در بیاره واقعا سخته !!؟

(فکرشو کنین بعد از چند هفته انتظار بعد گوگل بگه بازم اسپم خواهی ماند .. :()

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، albfa گفته است :

خواهش میکنم دوست گرامی

صحیح . سوال ..

گوگل بیاد و از سایت من بره تو سایت دیگه ای این واسه سایت من نمره منفی نیست ؟؟

===> درصورتی که شما محتوایی رو از یه سایت دیگه چه فارسی و یا چه انگلیسی بر میدارید پایین مطلب باید لینک منبع رو معرفی کنید. که این لینک منبع میتونه دقیق آدرس اون پست باشه و یا آدرس همون سایت که از هر کدوم که استفاده کنید مشکلی نداره.

یعنی با این روش ک گفتین لینکهای منبع مطلب  فلو باشن یا نوفلو؟

===> برای محتوا هایی که از سایر سایت ها کپی میکنید نیازی نیست که حتما لینک بدین به اون آدرس که با کلیک کاربر هدایت بشه. می تونید فقط آدرس سایت رو قرار بدید این هم مورد قبول هست. و درصورتی که هم لینک دادید لینک nofollow  بدید.

===> محتوایی که در خود سایت تکراری هست یعنی شما قبلا یه پست منتشر کردید امروز هم میخواید یه پست منتشر کنید که از لحاظ محتوای شبیه به پست قبلی بوده این زمان باید بیاید از rel="canonical" استفاده کنید. (برای محتوای داخلی سایت مورد استفاده قرار میگیرد)

با این روش ک گفتین پستهای من دیگه در گوگل تکراری وکپی   حساب نمیشن ؟؟

===> نه به این دلیل که محتوا کپی شده و محتوای که تکراری هست آدرس منبع براشون درج شده است.

راستش انتظار چند هفته ای ان هم شاید بعد چند هفته این گوگل بخواد سایت را از اسپم در بیاره واقعا سخته !!؟

(فکرشو کنین بعد از چند هفته انتظار بعد گوگل بگه بازم اسپم خواهی ماند .. :()

===> چاره ی دیگه ای نیست. انشاالله این موارد رو انجام بدید مشکل برطرف میشه.

فقط پیام هایی که تو گوگل وب مستر براتون میزنه رو خیلی جدی بگیرید و سعی کنید تا جایی که میتونید همشون رو برطرف کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...