رفتن به مطلب

مشکل در نمایش زیربرگه ها

پست های پیشنهاد شده

سلام من توی وبسایتم یه سربرگ دارم که زیر برگه های زیادی داره و خیلی تو درتو هستن.بخاطر همین تو درتو بودن وقتی میخوام آخرین زیربرگه ها رو ببینم بزرگتر از عرض صفحه من میشن و نمیشه دیدشون،میشه راهنمایی کنید من چطور میتونم کاری کنم که وقتی موس رو روی برگه میگیرم زیربرگه ش سمت راست بیفته تا نمایش داده بشه،

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، mahtab گفته است :

سلام من توی وبسایتم یه سربرگ دارم که زیر برگه های زیادی داره و خیلی تو درتو هستن.بخاطر همین تو درتو بودن وقتی میخوام آخرین زیربرگه ها رو ببینم بزرگتر از عرض صفحه من میشن و نمیشه دیدشون،میشه راهنمایی کنید من چطور میتونم کاری کنم که وقتی موس رو روی برگه میگیرم زیربرگه ش سمت راست بیفته تا نمایش داده بشه،

منظورت اینه که لینکشون طولانی میشه و این بلا رو سر صفحه میاره؟

فکر میکنم باید نامک هاتو ویرایش کنی. ولی یه عکس ازش بزاری ممنون میشم

اونوقت بهتر میتونم راهنماییت کنم.

لینک به ارسال
در در 10/18/2017 at 15:12، ToranjArts گفته است :

منظورت اینه که لینکشون طولانی میشه و این بلا رو سر صفحه میاره؟

فکر میکنم باید نامک هاتو ویرایش کنی. ولی یه عکس ازش بزاری ممنون میشم

اونوقت بهتر میتونم راهنماییت کنم.

عکس زیر رو ببینید. الان زیر برگه ملامینه ایرانی نصفه توی کادر افتاده.و زیربرگه ای داره که اصلا توی کادر نیست.من خودم css رو بلدم ولی توی وردپرس نمیتونم ازش استفاده کنم.این تنظیمات توی css توی منو های کشویی انجام میشد که من توی وردپرس نمیتونم پیداشون کنم

منو کشویی.jpg

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، mahtab گفته است :

عکس زیر رو ببینید. الان زیر برگه ملامینه ایرانی نصفه توی کادر افتاده.و زیربرگه ای داره که اصلا توی کادر نیست.من خودم css رو بلدم ولی توی وردپرس نمیتونم ازش استفاده کنم.این تنظیمات توی css توی منو های کشویی انجام میشد که من توی وردپرس نمیتونم پیداشون کنم

منو کشویی.jpg

نگران نباش عزیزم، مشکلت رو فهمیدم، قالبت رو خودت فارسی کردی؟

باید منو رو، منظور منوی اصلی رو، بیاری این سمت. تو تنظیمات قالبت باید یه گذینه باشه که منو رو برات بیاره این سمت. یعنی سمت راست و راست چینش کن. اگه نشد باید یه نگاه به CSS بندازم. 

الان داری مگامنو فعال میکنی، درسته؟ واسه همینه اصلا نگران نباش باهم حلش میکنیم.

حالا اون کاری رو که بهت گفتم انجام بده :)

لینک به ارسال
در در 10/18/2017 at 16:21، ToranjArts گفته است :

نگران نباش عزیزم، مشکلت رو فهمیدم، قالبت رو خودت فارسی کردی؟

باید منو رو، منظور منوی اصلی رو، بیاری این سمت. تو تنظیمات قالبت باید یه گذینه باشه که منو رو برات بیاره این سمت. یعنی سمت راست و راست چینش کن. اگه نشد باید یه نگاه به CSS بندازم. 

الان داری مگامنو فعال میکنی، درسته؟ واسه همینه اصلا نگران نباش باهم حلش میکنیم.

حالا اون کاری رو که بهت گفتم انجام بده :)

نه قالبم فارسی بوده

لینک به ارسال
در هم اکنون، mahtab گفته است :

نه قالبم فارسی بوده

خب پس مشکلی نمیمونه، اون کاری رو که بهت گفتم انجام بده، بعد باید تنظیمات مگامنو رو دستکاری کنی.

به این صورت که باید بری و تعیین کنی ستونهای مگامنوت به چه صورت باشن و از چه فرمتی پشتیبانی بکنن. 

حالا شما این کاری رو که اول گفتم در رابطه با جابجایی منو انجام بده به اونم میرسیم :)

لینک به ارسال
در 20 ساعت قبل، mahtab گفته است :

هیچ کس نمیتونه کمک من کنه؟؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...