رفتن به مطلب

نحوه آپلود مستقیم فایل های ویدیویی در هاست دانلود

پست های پیشنهاد شده

سلام هاست دانلود دارم بعد میخواستم از سایت مبدا لینک فایل ویدیوی رو به سایت دانلود من انتقال بده البته یک کد php بود که برای فایل zip بود نمیدونستم چجوری فایل ویدیویی مثلا mp4 یا هر فرمت دیگه رو به چه صورتی انتقال میدن. برای تست امتحان کردم اما هیچی نشد و صفحه سفید اومد

لطفا اگر امکانش هست یک اموزش با توضیح کامل درباره این موضوع قرار بدید تشکر میکنم

این کد بود 

<?
file_put_contents('hostdownload.zip', file_get_contents('http://www.hostdownload.org/test.zip'));
?>

لینک به ارسال

سلام و درود

کدش تقریبا همینی هست که شما دادید.

حالا میشه از کد زیر هم استفاده کرد:

<?php

ignore_user_abort(true);
set_time_limit(0);

file_put_contents('esme-file.formate-file', file_get_contents('linke-mostaghime-file'));

حالا جای esme-file.formate-file نام فایلی که میخواد ذخیره بشه توی هاستتون رو به همراه فرمتش میزنید و جای linke-mostaghime-file هم لینک مستقیم به فایل مربوطه رو میدید.

فقط باید توجه کنید فرمت فایل در مبدا و مقصد باید یکی باشه ولی اسمشون میتونه متفاوت باشه.

موفق باشید

لینک به ارسال

اقای مهران این فایل رو باید یک فایل php بسازم و داخل هاست دانلودم اپلود کنم و ادرس هاست رو با اسم فایل php وارد کنم درسته ؟

مثلا

dl.music.ir/copy.php

ویرایش شده توسط elahe1
لینک به ارسال
در هم اکنون، elahe1 گفته است :

اقای مهران این فایل رو باید یک فایل php بسازم و داخل هاست دانلودم اپلود کنم و ادرس هاست رو با اسم فایل php وارد کنم درسته ؟

مثلا

dl.music.ir/copy.php

بله.

لینک به ارسال

سلام

سوالاتی دارم:

1.میشه چند تا لینک رو با هم دیگه نوشت؟

2.اون فایل رو مستقیما از ادرسی که دادی آپلود میکنه، توی هاست دانلودت ؟

3.مثلا یک فایل 200 مگی رو چقدر طول میکشه تا اپلود کنه؟

4.به همون مقدار فایل اینترنت مصرف میشه یا بیشتر ؟

لینک به ارسال

درود

نقل قول

1.میشه چند تا لینک رو با هم دیگه نوشت؟

بهتره که چند فایل همزمان دانلود نشه.

نقل قول

2.اون فایل رو مستقیما از ادرسی که دادی آپلود میکنه، توی هاست دانلودت ؟

بله.

نقل قول

3.مثلا یک فایل 200 مگی رو چقدر طول میکشه تا اپلود کنه؟

بستگی به سرعت پورت سرور دانلود شما داره.

نقل قول

4.به همون مقدار فایل اینترنت مصرف میشه یا بیشتر ؟

بله. به همون میزان از پهنای باند ماهیانه هاست دانلود شما کسر میشه ولی از اینترنت خودتون خیر.

موفق باشید

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، mehran-b گفته است :

بستگی به سرعت پورت سرور دانلود شما داره.

مثلا اگر حجم فایلی 5000 مگابایت باشه و سرعت پورت هم 1000 مگابایت چه مقدار طول میکشه ؟

در 3 دقیقه قبل، mehran-b گفته است :

بله. به همون میزان از پهنای باند ماهیانه هاست دانلود شما کسر میشه ولی از اینترنت خودتون خیر.

یعنی هیچی از اینترنت کم نمیشه؟ خود هاست این کارو انجام میده پس؟

لینک به ارسال

درود

نقل قول

مثلا اگر حجم فایلی 5000 مگابایت باشه و سرعت پورت هم 1000 مگابایت چه مقدار طول میکشه ؟

والا همچین چیزی نداریم مگر اینکه پورت سرورتون 10 گیگابیت داپلکس باشه ولی اگر باشه 5 ثانیه طول میکشه.

نقل قول

یعنی هیچی از اینترنت کم نمیشه؟ خود هاست این کارو انجام میده پس؟

بله هاست این انتقال رو انجام میده.

لینک به ارسال

ببخشید یادم رفته بود نرخ انتقال در شبکه با بیته :D خیلی ممنون از راهنماییتون کمک بزرگی به بنده شد :)

لینک به ارسال
در هم اکنون، samirhm گفته است :

ببخشید یادم رفته بود نرخ انتقال در شبکه با بیته :D خیلی ممنون از راهنماییتون کمک بزرگی به بنده شد :)

خواهش میکنم.

موفق باشید

لینک به ارسال
در در 10/18/2017 at 14:21، mehran-b گفته است :

بله.

اقای مهران من جداگانه به دو روش زیر قرار دادم اما لینک دانلود تولید شده ارور 404 داد . لطفا بگید در کدام قسمت اشتباهی انجام دادم .

روش اول

<?php

ignore_user_abort(true);
set_time_limit(0);

file_put_contents('namesite.mp4', file_get_contents('http://dl.rozmusic.com/Music%20Video/1396/07/27/Mahan%20Bahram%20Khan%20-%20Sard%20Bood_RozMusic.mp4'));

روش دوم

<?php

ignore_user_abort(true);
set_time_limit(0);

file_put_contents('Mahan Bahram Khan – Sard Bood_namesite.mp4', file_get_contents('http://dl.rozmusic.com/Music%20Video/1396/07/27/Mahan%20Bahram%20Khan%20-%20Sard%20Bood_RozMusic.mp4'));

ویرایش شده توسط elahe1
لینک به ارسال
در 6 دقیقه قبل، mehran-b گفته است :

درود مجدد

یعنی فایل به صورت کامل منتقل شد به هاستتون ولی نمیتونید از هاست دانلودش کنید؟

الان فهمیدم مشکل کجاست .

من یک پوشه درست کردم با نام Mahan Bahram Khan – Sard Bood . وقتی لینک دانلود تولید شده در داخل این پوشه قرار میدم ارور 404 میده اماه وقتی از این پوشه برمیدارم درست میشه.

اگه بخوام برای لینک دانلود پوشه بسازم اسم پوشه رو باید از لینک دانلود بردارم و فقط اسم سایتمو بزارم؟

لینک به ارسال

وقتی فایل توسط PHP به صورت کامل از سرور مبدا دریافت شد.

حالا شما میتونید فایل رو به هر پوشه ای که درون public_html باشه منتقلش کنید.

بعد از انتقال به پوشه مورد نظر آدرس فایل رو به همراه تمامی پوشه هایی که فایل رو توش گذاشتید میزنید و فایل رو دانلود میکنید.

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، mehran-b گفته است :

وقتی فایل توسط PHP به صورت کامل از سرور مبدا دریافت شد.

حالا شما میتونید فایل رو به هر پوشه ای که درون public_html باشه منتقلش کنید.

بعد از انتقال به پوشه مورد نظر آدرس فایل رو به همراه تمامی پوشه هایی که فایل رو توش گذاشتید میزنید و فایل رو دانلود میکنید.

الان مشکلی که من دارم از اون پوشه که میرم وقتی روی لینک دانلود کلیک میکنم ارور 404 میده اما خارج از اون پوشه مشکلی ندارم

مثلا

dl.namesite.ir/video لینک دانلود درست میاد

اما وقتی در همین مسیر لینک دانلود رو داخل پوشه مورد نظرم قرار میده اون موقع لینک دانلود ارور 404 میده

لینک به ارسال

این چیزی که میگید نباید اتفاق بیوفته.

وقتی فایل از اینجا دانلود میشه:

http://dl.namesite.ir/video/file.mp4

قطعا اگر توی پوشه مثلا mehran هم ریخته بشه یعنی اینطوری:

http://dl.namesite.ir/video/mehran/file.mp4

بازم باید دانلود بشه و نباید ارور 404 بده.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...