رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان

شرمنده امیدوارم راهنمایی فررمائید.

من افزونه Persian WooCommerce Shipping رو نصب کردم و تمام قسمت ها رو راه اندازی کردم قسمت ارسال با پست سفارشی و پست پیشتاز فعاله و در سبد خرید نمایان . اما گزینه ارسال از طریق تیپاکس موجود نیست تمام قسمت ها رو هم چک کردم همه چیز درسته. ولی گزینه ارسال با تیپاکس وجود ندارد.

ممنون میشم راهنمایی فرمائید چگونه باید درستش کنم.

با تشکر

لینک به ارسال
در 7 دقیقه قبل، reza68 گفته است :

با سلام خدمت دوستان

شرمنده امیدوارم راهنمایی فررمائید.

من افزونه Persian WooCommerce Shipping رو نصب کردم و تمام قسمت ها رو راه اندازی کردم قسمت ارسال با پست سفارشی و پست پیشتاز فعاله و در سبد خرید نمایان . اما گزینه ارسال از طریق تیپاکس موجود نیست تمام قسمت ها رو هم چک کردم همه چیز درسته. ولی گزینه ارسال با تیپاکس وجود ندارد.

ممنون میشم راهنمایی فرمائید چگونه باید درستش کنم.

با تشکر

سلام دوست من، 

اول به من بگو ببینم گزینه ی تیپاکس هست برای شما ولی خاموشه؟

اینو جواب بده تا دقیق راهنماییت کنم چه کنی.

لینک به ارسال

خواهش میکنم دوست من، شما خودت اضافه کردی این تیپاکس رو؟

اگه اینطوریه که باید خودت تنظیماتش رو انجام بدی از طریق ویرایش و یه کد هست که مخصوص تیپاکسه باید بگیری از اداره پست یا آنلاین و بزاری توی قسمت مربوطه و این کد یه کدی هست مثل مرچنت کد که مثلا برای درگاه پرداخت پی پال میزاری. البته یه کاری هم میتونی بکنی. وارد قسمت Extentions بشو، در ووکامرس درست زیر تنظیمات میشه. اونجا میتونی افزونه پیدا کنی برای این مسئله و مشکلت حل میشه. اینطور گذینه ها به افزونه نیاز دارن. 

لینک به ارسال

ممنون بابت راهنمایی و شرمنده

این کد رو که میفرمائید باید کجا قرار بدم همان گونه که فرمودید تیپاکس رو خودم اضافه کردم ولی در تنظیمات خود افزونه تیپاکس وجود داشت و من به مناطق حمل و نقل اضافه کردم. و شرمنده در مورد افزونه که فرمودید میتوانید راهنمایی فرمائید . به جای این افزونه افزونه ای دیگر هم موجود است که همه این گزینه های ارسال رو دارا باشه و هیچ نیازی به کد و یا از این قبل موارد نداشته باشه.

بازم ممنون از راهنمایی تشکر

لینک به ارسال
در 17 دقیقه قبل، reza68 گفته است :

ممنون بابت راهنمایی و شرمنده

این کد رو که میفرمائید باید کجا قرار بدم همان گونه که فرمودید تیپاکس رو خودم اضافه کردم ولی در تنظیمات خود افزونه تیپاکس وجود داشت و من به مناطق حمل و نقل اضافه کردم. و شرمنده در مورد افزونه که فرمودید میتوانید راهنمایی فرمائید . به جای این افزونه افزونه ای دیگر هم موجود است که همه این گزینه های ارسال رو دارا باشه و هیچ نیازی به کد و یا از این قبل موارد نداشته باشه.

بازم ممنون از راهنمایی تشکر

خواهش میکنم دوست من

ببین تو خود ووکامرس باید افزونش باشه. یه سرچی اونجا بزن تو سایت ووکامرس فارسی. قول میدم هست.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...