3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان . من دوتا لینک انتهای این تیکت میزارم که مربوط به یک قالب هست ( دو صفحه از یک قالب)

ساختار کلی این قالب بسیار خوبه از دید من و میخواستم از تم فارست خریداری کنم ! اما به دلیل اینکه فروش خوبی نداشته ، پشتیبانی خوبی نداره و تا بحال فقط یکبار آپدیت شده ، نمیخوام ریسک کنم.

حالا از دوستان اگر کسی یک قالب مشابه این ( از نظر ساختار و قالب بندی محتوا ، کدهای کوتاه و.... ) میشناسه به من معرفی کنه . این قالب خیلی خیلی به ایده آلی که من از یک قالب در ذهن دارم نزدیکه.

http://demo.cmssuperheroes.com/themeforest/inbound-marketing/form/

http://demo.cmssuperheroes.com/themeforest/inbound-marketing/services-2-2/

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 5 ساعت قبل، pouyarostami گفته است :

سلام دوست عزیز

میتونید تو سایت *** محصولات رو ببنید و یکی رو انتخاب کنید ***

نه ممنون. شریک دزد نمیخوام بشم. همچنین وقت زیادی برای گشت و گزار داخل سایت هایی از این قبیل رو ندارم و اینکه میخوام از منبع اصلی خریداری کنم که قالب نال شده نباشه. ممنون از پیشنهادتون . از این سری قالب ها در منبع اصلی مثل تم فارست کم نیست ، اما پیدا کردنش بسیار زمان بر هست . لطفا دوستانی که یک قالب مشخص رو میشناسن با این مشخصات به من معرفی کنن.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 3 ساعت قبل، logomaster گفته است :

نه ممنون. شریک دزد نمیخوام بشم. همچنین وقت زیادی برای گشت و گزار داخل سایت هایی از این قبیل رو ندارم و اینکه میخوام از منبع اصلی خریداری کنم که قالب نال شده نباشه. ممنون از پیشنهادتون . از این سری قالب ها در منبع اصلی مثل تم فارست کم نیست ، اما پیدا کردنش بسیار زمان بر هست . لطفا دوستانی که یک قالب مشخص رو میشناسن با این مشخصات به من معرفی کنن.

سلام عزیز

اگه بخواین همچین قالبی رو با قیمت مناسب واستون طراحی میکنم.

ویرایش شده در توسط hasanataie
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط giilass
      عرض ادب
      سایتم رو از دامنه X به دامنه y تغییر دادم.از پنل هاست(دایرکت ادمین)
      هم فایل config.php و هم جداول دیتابیس که url  سایت قدیمی داشت رو ادیت کردم 
      اما باز هم ایکون و فونت ها مشکل داره.
      تمامی مطالب تو نتایج جستجو گوگل رو هم بررسی کردم.اما به نتیجه نرسیدم.
      اگر کسی میتونه راهنمایی بکنه.قالب سایتم اینویژن هست و البته افزونه wpml هم استفاده میکنم.

• توسط giilass
      عرض ادب
      سایتم رو از دامنه X به دامنه y تغییر دادم.از پنل هاست(دایرکت ادمین)
      هم فایل config.php و هم جداول دیتابیس که url  سایت قدیمی داشت رو ادیت کردم 
      اما باز هم ایکون و فونت ها مشکل داره.
      تمامی مطالب تو نتایج جستجو گوگل رو هم بررسی کردم.اما به نتیجه نرسیدم.
      اگر کسی میتونه راهنمایی بکنه.قالب سایتم اینویژن هست و البته افزونه wpml هم استفاده میکنم.

• توسط logomaster
      سلام
      دوستان این آدرس رو ببینید
      https://keenthemes.com/metronic/preview/?page=index&demo=default
      من نمیدونم این قالب وردپرس هست یا خیر. اما خیلی کاربردی و بدون نقص طراحی شده . حتی نمیدونم آیا برای سیستم وردپرس طراحی شده یا نه. 
      کسی از دوستان ، قالبی برای وردپرس ، نزدیک به این ساختار میشناسه ؟ اگر میشناسید لطفا معرفی کنید
      ممنون
    • توسط meysam011
      سلام به همه دوستان
      من یک قالب رایگان برای سایتم خریداری کردم. مشکلی که دارم اینه که وقتی متن رو از طریق وردپرس اضافه میکنم، متن و پاراگراف ها داخل سایت به صورت پشت سر هم نشون داده میشه و به اصطلاح بریک نمیشه. فکر میکنم مشکل از قالب باشه. در ضمن عکسی رو که در وردپرس آپلود میکنم، در سایت نمایش داده نمیشه.
    • توسط sajadszm
      با سلام
      وقتی میخوام قالب رو درون ریزی کنم بعد از ارسال درخواست با مشکلی که توی عکس پیوست هست مواجه میشم.
      چیکار کنم؟