رفتن به مطلب

چطور زیربرگه ها رو درست نمایش بدم؟

پست های پیشنهاد شده

سلام من در وبسایتم زیربرگه های تو در تو دارم که باعث شده همه در کادر نمایش داده نشن.مثل عکس زیر.اگه امکانش هست توضیح بدین در کدها چه تغییری ایجاد بدم که درست بشن؟ممنون میشم راهنمایی کنید خیلی ضروریه

IMG_۲۰۱۷۱۰۲۱_۲۰۵۳۰۱.JPG

لینک به ارسال

سلام به نظر من راحتترین راه اینکه کل منو بیارید کنار لگو , اونوقت همه زیر برگه هم باز کنید مشکلی ایجاد نمیشه .

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، Mirrajabi گفته است :

سلام به نظر من راحتترین راه اینکه کل منو بیارید کنار لگو , اونوقت همه زیر برگه هم باز کنید مشکلی ایجاد نمیشه .

چطور بیارم کنار لوگو؟میشه لوگو رو بیارم سمت چپ و منو ها رو ببرم سمت راست؟

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، mahtab گفته است :

اگه امکانش هست راهنمایی کنید باید کدوم کدها رو تغییر بدم،خیلی ممنون

سلام دوست عزیز

به وسیله دستور زیر منو رو به سمت راست کنار لوگو منتقل کنید مشکلتون برطرف میشه.

تو سایت فارسی زبان نباید منو در سمت چپ باشد.

تو فایل rtl که تو آدرس زیر در هاستتون وجود داره:

http://khanehara.com/wp-content/themes/wallstreet/rtl.css

دنبال این عبارت بگردید:

.navbar-right {
    float: left !important;
}

و سپس مقدار left رو به right تغییر بدید و save کنید.

سپس سایت رو رفرش کنید.

خروجی به این شکل نمایش داده خواهد شد.

59ec8425f13a2_ScreenShot2017-10-22at15_15_36.thumb.png.d00d5b04a0d9e50b2935e627c04555d5.png

موفق باشید...

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، m4xs051 گفته است :

سلام دوست عزیز

به وسیله دستور زیر منو رو به سمت راست کنار لوگو منتقل کنید مشکلتون برطرف میشه.

تو سایت فارسی زبان نباید منو در سمت چپ باشد.

تو فایل rtl که تو آدرس زیر در هاستتون وجود داره:

http://khanehara.com/wp-content/themes/wallstreet/rtl.css

دنبال این عبارت بگردید:

.navbar-right {
    float: left !important;
}

و سپس مقدار left رو به right تغییر بدید و save کنید.

سپس سایت رو رفرش کنید.

خروجی به این شکل نمایش داده خواهد شد.

59ec8425f13a2_ScreenShot2017-10-22at15_15_36.thumb.png.d00d5b04a0d9e50b2935e627c04555d5.png

موفق باشید...

خیلی ممنون از توضیحاتتون،من این کار رو انجام دادم ولی منو منتقل نمیشه،البته من تغییرات رو داخل قسمت ویرایشگر که در قسمت نمایش هست انجام دادم ،

لینک به ارسال
در 16 دقیقه قبل، mahtab گفته است :

خیلی ممنون از توضیحاتتون،من این کار رو انجام دادم ولی منو منتقل نمیشه،البته من تغییرات رو داخل قسمت ویرایشگر که در قسمت نمایش هست انجام دادم ،

سلام . خب الان منو اومد سمت راست پس منتقل شد. الان زیر برگه ها هم درست دارن کار می کنن. مشکل الان چیه ؟؟

لینک به ارسال
در 21 دقیقه قبل، Mirrajabi گفته است :

سلام . خب الان منو اومد سمت راست پس منتقل شد. الان زیر برگه ها هم درست دارن کار می کنن. مشکل الان چیه ؟؟

خیلی ممنون از کمکتون،فکر میکنم مشکل از کش مرورگر من بوده که تغییراتو نشون نمیداد

لینک به ارسال
در 52 دقیقه قبل، mahtab گفته است :

خیلی ممنون از کمکتون،فکر میکنم مشکل از کش مرورگر من بوده که تغییراتو نشون نمیداد

خواهش میکنم.

باید بیاد داشته باشید که تغییرات این چنینی که داخل سایت انجام میدید به دلیل این که فایل های استایل تو مرورگر کش میشن باید ctrl+r بزنید یا از گزینه reload استفاده کنید تا در بارگزاری جدید مجدد فایل های استایل رو مرورگر لود کنه و تغییرات جدید برای شما نمایش داده بشه.

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، m4xs051 گفته است :

خواهش میکنم.

باید بیاد داشته باشید که تغییرات این چنینی که داخل سایت انجام میدید به دلیل این که فایل های استایل تو مرورگر کش میشن باید ctrl+r بزنید یا از گزینه reload استفاده کنید تا در بارگزاری جدید مجدد فایل های استایل رو مرورگر لود کنه و تغییرات جدید برای شما نمایش داده بشه.

مچکرم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...