رفتن به مطلب

ایجاد یک تغیر کوچک

پست های پیشنهاد شده

سلام  به همگی 

من یک تغیر کوچیک میخواستم داخل یک افزونه ایجاد کنم 

افزونه مورد نظر من افزونه PluginlySpeaking Easy Org Chart  یا همون Easy Org Chart که چارت سازمانی ایجاد میکنه وقتی میخوایم یک کارمند ایجاد کنیم این گزینه ها را ازمون میخواد که پار باید کرد 

من میخوام به این گزینها یک گزینه دیگه اضافه کنم 

گزینه اینه که اگر یک شخصی سایت شخصی داشت یک کلمه بنوسه سایت شخصی و این لینک بشه به سایت شخصی کارمند 

پ . ن

افزونه را در زمینه اپلود کردم 

واقعا گیر این مورد هستم اگر میشه بهم کنید تشکر 

1111.JPG

https://wordpress.org/plugins/easy-org-chart

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، elan گفته است :

از  پشتیبانی خود پلاگین بپرسید. معمولا پلاگین ها در بین آپشن هاشون یک لینک پشتیبانی و راهنمایی هم دارند میتونید از این طریق وارد بخش راهنمایی اش بشید و ازشون این سوال رو بپرسید. یا این که اگه از سایت wordpress.org پلاگین رو دانلود کردید وارد بخش support پلاگین بشید و سوال رو در اون قسمت مطرح کنید. معمولا سوالات رو جواب میدن 

اونها خودشون بهتر میدونند چه کاری باید انجام بدید. 

سلام یعنی راهی نداره خودم دستی اضافش کنم ؟

لینک به ارسال
در 38 دقیقه قبل، elan گفته است :

اگر  در تنظیمات پلاگین بخشی نداره که بخواین فیلدها رو براش تعریف کنید. و به صورت پیش فرض این فیلد ها براش تعریف شده باید  به شکل دستی  یک کد اضافه کنی. برید توی فولدر پلاگین یک فایل به نام خود پلاگین با پسوند php داره اون فایل رو باز کنید. و دنبال یک فرم بگردید 

که شامل تمامی این input های پیش فرض هست. و یکی از فیلدها رو کپی پیست کنید. و نامش رو به نام سایت شخصی تغییر بدید. البته نه به فارسی به همون انگلیسی 

بعد توی قسمت langues هم نام رو براش تعریف کنید. کلیت کار اینه. فقط توجه کنید چه کدهایی رو اضافه کردید که اگر مشکلی در پلاگین پیش اومده بتونید به حالت قبل برش 

گردونید. اگر البته در مورد کدنویسی اطلاعاتی دارید این کار رو انجام بدید. و دیگه هرگز پلاگین رو آپدیت نکنید

این کارا کردم نشد میشه ی نگاهی کنید خودتون 

واقعا گیرم میشه ی نگاه بکنید بهش لطفا 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...