رفتن به مطلب

مشکلات ثبت نشدن و ایندکس نشدن پست ها و تصاویر

elahe1

پست های پیشنهاد شده

سلام من تقریبا ده روزه که یک سایت موزیک راه اندازی کردم و در این ده روز هر روز بالای ده پست در سایت قرار میدم و پست ها رو در گوگل وبمستر بصورت دستی ایندکس میکنم 

اما متاسفانه طبق تصویر زیر که پیوست کردم وضعیت ایندکس شدن حتی ثبت شدن پست ها خوب نیست . ما تا الا 101 پست ایجاد کردیم و در سایت مپ نوشته 60 تا حتی ثبت هم نشدن چه برسه به ایندکس 

لطفا راهنمایی کنید ممنون

Captzaqqure.JPG

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز تا اونجایی که بنده میدونم اگر از طریق بخش Fetch As Google پست ها رو ایندکس میکند در عرض چند ساعت ایندکس میشند(ممکنه که در سایت مپ نشون نده که ایندکس شده ولی اگر سرچ کنید توی گوگل میبینید که براتون میاره و مطلبتون ایندکس شده!)

لینک به ارسال
در 36 دقیقه قبل، samirhm گفته است :

سلام

دوست عزیز تا اونجایی که بنده میدونم اگر از طریق بخش Fetch As Google پست ها رو ایندکس میکند در عرض چند ساعت ایندکس میشند(ممکنه که در سایت مپ نشون نده که ایندکس شده ولی اگر سرچ کنید توی گوگل میبینید که براتون میاره و مطلبتون ایندکس شده!)

چرا در سایت مپ نشون نمیده ؟ مگه سایت مپ نباید این نوع فعالیت ها رو گزارش بده؟

لینک به ارسال

تا اونجایی که من اطلاع دارم سایت مپ کمی دیر به دیر اپدیت میشه و خب قسمت جداگانه ای برای خودشه یعنی اینکه گزارش لینک هایی رو میده که از طریق سایت مپ ایندکس شده نه لینک هایی که از طریق بخش های دیگه!

لینک به ارسال

سایت های جدید ایندکسشون یکم زمانبره  به مرور گوگل به سایتتون اعتماد می کنه و زودتر ایندکس می کنه 

همونطور که دوستان گفتن برا ایندکس سریع از ابزار Fetch As Google  داخل کنسول استفاده کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...