رفتن به مطلب

تاپیک جامع بررسی سایت های کاربران

پست های پیشنهاد شده

خب دیگه تقریبا کارم با قالب تموم شده

اگه مهر تأیید ایزو مهندس یار بگیرم میرم سراغ مطلب

http://www.alamooti.ir/

• امتیاز 1
لینک به ارسال

خب دیگه تقریبا کارم با قالب تموم شده

اگه مهر تأیید ایزو مهندس یار بگیرم میرم سراغ مطلب

http://www.alamooti.ir/

چندین دقیقه منتظر ماندم تا سایت شما باز بشه و چند مرتبه هم ریفرش کردم اما نشد که نشد!

• امتیاز 4
لینک به ارسال

الان 49 ساعت از درخواست من می گذره!

والا از در خواست من 20 روز گذشته آسیاب به نوبت

• امتیاز 6
لینک به ارسال

دوستان لطفا اسپم نکنید. صبر کنید تا به نوبت هر سایت بررسی بشه.

• امتیاز 7
لینک به ارسال

بررسی وب سایت http://www.majale.morahem.com :

1- سرور شما با آی پی 5.9.175.150 دارای پینگ بسیار خوبی هست . سرور بر روی دیتاسنتر هتزنر آلمانه و 512 سایت رو میزبانی میکنه . معلومه کیفیت سرور و کانفیگش خیلی مناسب هست .

2- سایتتون 177 درخواست داره که بسیار بسیار بسیار بالاست و حجم صفحه اصلی سایت در حدود 1.7 مگابایت میشه . این مقدار حجم یاعث لود 6.15 ثانیه ای سایتتون میشه (با اینترنت سرعت بالا)

2- کی از موارد بسیار بدی که رد سایت شما وجود داره تعداد ریدایرکت های بالاست . مثلاً در عکس عای زیر ، لینک اول به دومی ریدایرکت میشه که دلیلش رو باید مشخص کنید . 52 تا ریدایرکت دارید

3- عکس هاتون اصلاًً بهینه نیستند تقریباً 500 کیلوبایت از حجم صفحه رو میتونید با بهینه سازی عکس ها کم کنید .

4- عکس های سایدبار سمت راست (آیکون های دسته بندی) سایز بندی نشدن و چون اول سایدبارتون لود میشه تاثیر بدی روی لود صفحتون دارن . اکثراً 23*23 هستند و

5- تعداد 17 جاوااسکریپت ، 8 شیوه نامه و 23 عکس پس زمینه رقم بالایی هست . تا حد امکان از تعداد فایل های جاوا کم کنید .

6- چرا بعد از بسته شدن تگ html تگ div بسته شده ؟ این مورد رو حتما بررسی کنید و درستش کنید .

</body>
</html></div>

7- یکی از موارد خوبی که در سایت شما دیده میشه استفاده از ریدایرکت موبایل هست و نسخه موبایلی برای وبتون قرار دادید .

8- چرا شما روبوت تکست ندارید ؟؟؟؟؟

9 - سایت مپتون مشکل داره و کار نمیکنه . بررسی کنید .

10- توضیحات سایتتون چرا اینقدر زیاده ؟ 70 تا 60 کاراکتر بیشتر نباید باشه . شما دقیقاً از همین مورد برای کلمات کلیدیتون استفاده کردید . برای کلمات کلیدی باید بین عبارات کاما باشه " ,"

مجله تفريحي بروجردی ها | بروجردی ها | بروجردیها | بروجرد | بچه های بروجرد | مطالب طنز | مطالب جالب | گاری تصاویر | تصاویر بروجرد | عکس های بروجرد | مشاهیر بروجرد | شکار لحظه ها | مطالب علمی | مطالب خنده دار | مطالب کمدی | آموزش آشپزی | استخاره آنلاین | چت روم بروجردی ها | دختر های بروجرد | عکس های دختر های خوشگل | مطالب پزشکی | فال حافظ | تعبیر خواب | دانلود کتاب | دانلود آهنگ |مراحم دات کام | بروجرد سیتی | پیامک | دانلود کلیپ موبایل | شهر بروجرد

11- نسبت متن به html در سایت شما در حدود 8 درصده که بسیار کم هست . نوشته های سایت رو بیشتر کنید .

12- تعداد ایندکس هاتون بسیار پایین هست . کمتر از انگشتان یک دست . یکم به این گوگل بیچاره اهمیت بدید .

13- شما صفحه 404 برای قالبتون طراحی نکردید . قالب باید یک 404.php مجزا داشته باشه

14 - قالبتون هم که 130 تا ارور داره .

سایتتون بسیار جای بهینه سازی داره . حتماً رسیدگی کنید .

• امتیاز 9
لینک به ارسال

جناب مهندس یار بسیــــــــــــــار عالی بود. مرســــی.

سه تا سوال فقط دارم :

سایت مپ که مشکلی نداره !!! http://www.morahem.c...ale/sitemap.xml

چطور تعداد صفحات ایندکس شده به تعداد انگشتان دسته!!!! یعنی زیر ده تا هستند؟

اینکه فرمودید قالبم 130 تا ارور داره اینا از کجا بفهمم که رفعش کنم؟ خیلللی ممنونم

ویرایش شده توسط نگار صادقی
  • امتیاز 2
لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

مهندس جان واقعاً زحمتی که کشیدی جای تشکر داره - تمام پست ها رو خط به خط با اشتیاق خوندم و خیلی خیلی لذت بردم و خیلی خیلی یاد گرفتم - ممنون

پی نوشت: حالا مدیران لقب اسپمر هم به من بدن دستبوسشونم - چون حیف بود تشکر نشه

• امتیاز 1
لینک به ارسال

سلام به همگی دوستان و اساتید

در مورد این تاپیک یک چیزی بگم، واقعا از دیدن اون خوشحال شدم و سپاس بیکران از مهندس یار گرامی برای راه اندازی و سایر اساتید که سایتهای دوستان رو می بینند

از دوستان دعوت می کنم که سایت معمارشیتکت رو هم ببینید

کد نویسیش کار آرمان طاهریان هستش

میزبانی سایت از طریق میزبان وردپرس انجام شده سرویس 1000 مگ رو من گرفتم 500 هم کاملا کافی بود

یه توضیح مختصر هم بدم، سایت درباره معماری هستش، دوستان هر نظری هم غیر از بررسی تخصصی داشتید، بی نهایت خوشحال میشم بدونم، از رنگ و چیدمان گرفته تا فوتر و منو و برگه ها و مطالب و خلاصه هر چیزی که به نظرتون برسه

ضمنا یه یوزر تست هم برای دوستانی که بخوان وارد محیط کاربری مختصری که هست بشن:

user: abbas

pass: test

سپاس از همگی

لینک به ارسال

بعد از مدت ها فرصتی شد که سایت های کاربران رو بررسی کنم . این بار نوبت وب سایت http://www.zohur12.ir هست :

1. سایت شما با آی پی 217.218.18.202 بر روی یک سرور اختصاصی ایران هست و همانطور که پیش بینی میشد توی ایران پینگ خیلی خوب ولی از سرور های خارجی پینگ بالای 3 ثانیه (متوسط) دارید . وب سرور شما آپاچی هست و تنها سایت شما بر روی این سرور قرار داره .
  2. سایز صفحه 713 کیلوبایته و در چند بار تست لود سایت توسط جی تی متریکس بالای 10 ثانیه زده شد . سایت دارای 58 درخواست هست . بیشترین لود سایت (در حدود 5 ثانیه) مربوط به یک فایل جی کوئوری با حجم 100 کیلوبایته . شاید بشه اون رو بهینه کرد یا حذف کرد . بررسی کنید
  3. در انتهای تمامی المان هاتون علامت ؟ قرار داده شده که مانع کش شدن میشه . بررسی کنید و حتماً حتماً اون ؟ رو از انتهای لینک ها حذف کنید .
  4. نیمی از حجم عکس هاتون اضافی هست و با بهینه سازی میتونید 160 کیلوبایت از حجم صفحه رو کاهش بدید .
  5. در حدود 60 درصد از فایل شیوه نامه شما در صفحه اصلی استفاده نشده . اگر اینطوره سعی کنید استایل صفحه اصلی رو از صفحه ادامه مطلب جدا کنید .
  6. با minify کردن جاوااسکریپت هاتون میتونید 25 کیلوبایت از حجم صفحتون رو کاهش بدید .
  7. یک ریدایرکت مربوط به تبلیغات میزبان شاپ در سایتتون هست . سعی کنید اون رو برطرف کنید
  8. تعداد 7 فایل جاوااسکریپت و 7 فایل شیوه نامه و 17 عکس پس زمینه تعداد زیادیه . سعی کنید عکس های قالب رو با تکنیک image sprites یکی کنید
  9. بعضی از عکس هاتون سایز بندی نیستن . سعی کنید اونها رو هم سایز بندی کنید
  10. یک 404 هم در لود یک عکس با نام button دارید . اون رو هم بررسی کنید و مشکل رو رفع کنید .
  11. فعالیتتون در شبکه های اجتماعی زیاد بالا نیست . یک اکانت توئیتر برای خودتون ایجاد کنید و از ابزارهای انلاین برای انتشار مطالب سایتتون در شبکه های اجتماعی استفاده کنید .
  12. توی سایت مپ Priority و Change frequency فکر کنم به درستی انتخاب نشدن . اگر پست هاتون رو مرتب ویرایش میکنید و مدام در حال تغییر هستند این نظمات بدرد میخوره در غیر این صورت باید به نحو دیگه ای تنظیم بشه .
  13. شما سایتتون چرا تگ h1 نداره ؟ فقط از تگ h2 استفاده کردید . حتماً این موضوع رو در اولویت قرار بدید
  14. در سایتتون از فلش استفاده کردید که گوگل با اون مخالفه
  15. برای سایتتون یک Favicon انتخاب کنید
  16. زبان سایتتون رو مشخص کنید .
  17. تعداد 105 ارور در کد نویسی قالب شما مشاهده شده .

• امتیاز 8
لینک به ارسال

می بخشید دوست عزیز ولی این سایت دوستمون کجا هست الان ماله ما هنوز که هنوزه بهش نگاه نکردید تو همون صفحات اولیه هم هست ادرسش هم ariaie-download.ir تو پستم نوشتم که الان ریدایرکت شده روی ariaie.ir دامین جدیدمون

لینک به ارسال

سایز صفحه 713 کیلوبایته و در چند بار تست لود سایت توسط جی تی متریکس بالای 10 ثانیه زده شد . سایت دارای 58 درخواست هست . بیشترین لود سایت (در حدود 5 ثانیه) مربوط به یک فایل جی کوئوری با حجم 100 کیلوبایته . شاید بشه اون رو بهینه کرد یا حذف کرد . بررسی کنید

به دنبال متخصصش هستیم !

یک 404 هم در لود یک عکس با نام button دارید . اون رو هم بررسی کنید و مشکل رو رفع کنید .

به دنبالش خواهیم رفت !

تعداد 7 فایل جاوااسکریپت و 7 فایل شیوه نامه و 17 عکس پس زمینه تعداد زیادیه . سعی کنید عکس های قالب رو با تکنیک image sprites یکی کنید

چشم ، حتما

شما سایتتون چرا تگ h1 نداره ؟ فقط از تگ h2 استفاده کردید . حتماً این موضوع رو در اولویت قرار بدید

**** اونی که میگه سئو کاره اما فقط بلده سایت مپ تو گوگل وبمستر ثبت کنه !

زبان سایتتون رو مشخص کنید .

حتما

یک ریدایرکت مربوط به تبلیغات میزبان شاپ در سایتتون هست . سعی کنید اون رو برطرف کنید

بطرف خواهد شد .

واقعا ازتون ممنونم . ایشالله خدا تو سال جدید هرچی میخوای بهت بده ! :wub:

ویرایش شده توسط Parsa
حذف توهین
لینک به ارسال

**** اونی که میگه سئو کاره اما فقط بلده سایت مپ تو گوگل وبمستر ثبت کنه !

البته بهتر بود اينو با يه لحن ديگه بگيد

به نظر من چيزي به نام سئو كار نداريم ! چون سئو چيزي نيست كه يه نفر توي يكي دو روز درست كنه سئو رو فقط خود صاحب سايت ميتونه بالا ببره با بكلينك هاي منطقي (نه تبادل لينك منسوخ) و لينكدهي درست به مطالب داخلي و نوشتن مطالب اختصاصي و ...

• امتیاز 3
لینک به ارسال

البته بهتر بود اينو با يه لحن ديگه بگيد

800 هزار تومن

ویرایش شده توسط Amir.
لینک به ارسال

دوستان اگه ممکنه اینم یه بررسی بکنین »

مرکز کتاب ایرانیان

البته یکی دو روزه راه افتاده و هنوز خودم روش کار نکردم زیاد ..

ممنون.

لینک به ارسال

سلام دوستان عزيز

پيشاپيش عيد نوروز بر شما مبارك سال خوب و خوشي رو براي شما آرزومنديم

اولا از تمام دوستان و مخصوصا آقاي مهندس يار تشكر ويژه داريم

كه اين تاپيك جامع و ايجاد كردند و به كار بران كمك ميكنند

دوم اينكه اين آدرس سايت ماست كه هنوز به طور كامل راه نيافتاده : http://www.k-zaminy.ir

موجب خوشحالي ماست كه سايت ما رو بررسي كنيد و راه كار به ما نشون بديد تا سرعتش بالا تر بره

چون سايت: http://gtmetrix.com

Page Speed Grade : سايت ما رو درجه ي F بهش داده و اين درجه ي سرعت حتي از وب لاگ خودم پايين تره

ویرایش شده توسط abolfazl
  • امتیاز 1
لینک به ارسال

قبل از ادامه کار باید چند نکته رو خدمت دوستان عنوان کنم . از همه عزیزان خواهش میکنم این موارد رو با دقت مطالعه کنن و به اونها پایبند باشن :

1. به دلیل تعداد بالای سایت ها و اینکه کمتر دوستان دیگه همکاری میکنن و نیاز به بررسی دقیق سایت ها و وقت گیر بودن کار مقدور نیست که هر روز سایت ها رو بررسی کنم . برای همین کار رو نوبتی کردم و با توجه به سایت های ثبت شده هر بار یک سایت رو مورد بررسی قرار میدم . البته توی این روند ممکنه سایت بعضی دوستان هم جا بیافته که مطمئن باشید عمدی نیست و پیشاپیش از این بابت عذرخواهی میکنم .
  2. از دوستانی که سایت هاشون رو برای معرفی قرار میدن خواهش میکنم صبر کنن تا نوبت بهشون برسه و از دادن پیام خصوصی مبنی بر تسریع در روند رسیدگی و بررسی خارج از نوبت سایتشون خودداری کنن که بهیچ وجه این کار صورت نمیگیره و نوبت به درستی رعایت میشه .
  3. دوستان حتماً قبلاً تاپیک راهنمای کامل بهینه سازی سایت و افزایش سئو رو مطالعه کنن و بعد درخواست بررسی سایتشون رو بدن . اکثر مشکلاتی که سایت ها دارن رو اونجا عنوان کردیم و راه حل ها رو قرار دادیم . یک تاپیک دیگه هم برای سوالات قرار دادیم . پس لطفاً نظم انجمن رو رعایت کنید و قبل از ثبت سایتتون در این تاپیک و یا ارسال اسپم و پیام خصوصی موارد عنوان شده رو حتماً رعایت کنید . از این به بعد بررسی سایت هایی که موارد ابتدایی را حتی بصورت مختصر هم انجام ندادن به بعد موکول میشه تا انگیزه ای بشه برای دوستانی که نکات مهم رو رعایت میکنن و از ثبت سایتشون در این تاپیک هدف دارن . نه اینکه فقط یک بررسی شده باشه .
  4. اکثر آموزش های لازم و اینکه چطوری سایتتون رو بررسی کنید و همچنین اشکالات عمده سایت ها و راه های برطرف کردن مشکلات و روش بهینه سازی رو در این تاپیک و تاپیک راهنمای کامل بهینه سازی سایت و افزایش سئو بطور دقیق بررسی کردیم . امیدوار بودم دوستان قبل از ثبت سایت یک نگاهی به سایتشون بندازن و خودشون در صدد رفع مشکلاتشون باشن و این تاپیک پربارتر باشه نه اینکه هر بار بیام یکسری جملات تکراری از قبیل (مشکلات در کش ، عکس ها ، لینک ها و . . . ) رو عنوان کنم. شما هم سعی کنید . از همه کاربران خواهش میکنم که قبل از ثبت سایت خودشون سایر سایت های ثبت شده و بررسی شده رو ببینن . اگر اونها هم همین مشکلات رو داشتن نسبت به رفع اونها اقدام کنن و بعد از بهینه سازی اولیه سایتشون رو برای بررسی های دقیق تر ثبت کنن .
  5. من هیچ ادعایی نسبت به کار سئو و بهیه سازی ندارم . چون به این کار علاقه مند هستم بیشتر دنبالش بودم و هدفم فقط اشتراک تجربیاتمه . ممکنه من هم مواردی رو بگم که بعداً متوجه بشم این مورد اشتباه بوده . پس هیچ وقت دوستان به یک بررسی ساده و توضیحات یک نفر بسنده نکنن . سئو هم مثل داوری فوتباله (مطمئنا برنامه 90 رو باید دیده باشید که هر داوری یک چیزی میگه) پس انتظار نداشته باشید که همه توی یک مورد توافق داشته باشن (نمونش پیوندهای یکتا هست و یا استفاده از WWW یا عدم استفاده) . هیچ کس بهتر از خودتون نمیتونه سایتتون رو بهینه کنه. پس سعی کنید بجای دادن رقم های بالا به سئو کار خودتون دست بکار شید و سایت ها رو بهینه کنید .

ممنون که برای خوندن این چند خط وقت گذاشتید .

• امتیاز 8
لینک به ارسال

سیات دوستمون که عنوان کردن جا افتاده رو بررسی میکنم . http://ariaie.ir

1- سایت با آی پی 176.9.84.46 بر روی سرور های هتزنر آلمانه که وب سرور لایت اسپید داره . 372 سایت بر روی سرور شما قرار دارن . Response time شما اصلاً خوب نیست . متوسط دسترسی 9.46 sec میشه که توی بعضی از سرور ها دسترسی به سایت شما بیشتر از 20 ثانیه طول میکشه . .

2- سایز صفحه اصلیتون 813 کیلوبایته که 5.5 ثانیه لودش طول میکشه . 66 درخواست هم برای سایت شما ثبت شده .

3-در حدود 20 عکس از سایت شما سایز بندی نشدن . طول و عرض عکس ها رو مشخص کنید .

4- تعداد کمی از عکس هاتون هم نیاز به بهینه سازی داره . اونا رو هم بررسی کنید .

5- تعداد 5 جاوا اسکریپت و 8 شیوه نامه و 17 عکس دارید . تعداد شیوه نامه هاتون بیش از حد بالاست . سعی کنید اونها رو یکی کنید .

6- سایت شما بهینه سازی اولیه رو رعایت کرده اما سرورتون زیاد مناسب نیست . پیشنهاد میکنم سرورتون رو عوض کنید .

7- فعالیتتون رو در شبکه های اجتماعی بالا ببرید . اکانت توئیتر برای سایتتون بسازید و اط ریق ابزارهای آنلاین مطالب سایتتون رو در شبکه های اجتماعی منتشر کنید و لینک اکانتتون رو در سایتتون قرار بدید .

8- Description سایتتون زیاد جذاب نیست و اصلاً مناسب نبست . از عبارات کلیک خور و مرتبط استفاده کنید .

9- از H ها تقریباً بخوبی استفاده شده . سعی کنید از H3 و H4 هم اسفاده کنید .

10- Encoding سایتتون رو مشخص کنید .

11- تعداد 61 ارور در کد نویسی سایتتون هست. سعی کنید اونها رو تصحیح کنید .

12- هدر سایتتون به نظرم جذاب نبود . میتونید بیشتر روش کار کنید .

• امتیاز 6
لینک به ارسال

ممنون بزودی قالب رو کلا قراره ویرایش کنیم سعی می کنیم بیشتر جاهاش رو درست کنیم و هاستمونم رو به پایانه و قراره انتقال بدیم به یک هاستینگ بهتر

لینک به ارسال

آقا شهاب درود و خدا قوت

ممنون میشم سایت من را هم بررسی کنید و نظرتون را اعلام کنید ( WWW.Ariyanet.Net )

نوروزتون پیروز

پایدار و موفق باشید

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...