رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام،
آقا یه چند روزه دارم با این افزونه فرم تماس 7 درگیر میشم (همه چی رو تست کردم ولی آخر سر این ارور رو میده : 

FAILED TO SEND YOUR MESSAGE. PLEASE TRY LATER OR CONTACT THE ADMINISTRATOR BY ANOTHER METHOD.

هر راهی که به ذهنتون میرسه بگین خواهشا خیلی گیرشم ...
ممنون از همراهیتون.
لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، mehran-b گفته است :

سلام و درود

هاستینگتون قابلیت ارسال ایمیل با php رو نبسته؟

سوال کردم فعاله

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، احمد نحوی گفته است :

سلام،
آقا یه چند روزه دارم با این افزونه فرم تماس 7 درگیر میشم (همه چی رو تست کردم ولی آخر سر این ارور رو میده : 

FAILED TO SEND YOUR MESSAGE. PLEASE TRY LATER OR CONTACT THE ADMINISTRATOR BY ANOTHER METHOD.

هر راهی که به ذهنتون میرسه بگین خواهشا خیلی گیرشم ...
ممنون از همراهیتون.

شاید تنظیمات ایمیلتون مشکل داره .

لینک به ارسال
در 35 دقیقه قبل، احمد نحوی گفته است :

سوال کردم فعاله

توی صفحه لاگین وردپرس وقتی می زنید پسوردتون رو فراموش کردید و ایمیل رو میزنید برای بازیابی پسورد ایمیل میده بهتون وردپرس؟

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، mehran-b گفته است :

توی صفحه لاگین وردپرس وقتی می زنید پسوردتون رو فراموش کردید و ایمیل رو میزنید برای بازیابی پسورد ایمیل میده بهتون وردپرس؟

امتحان کردم بله ایمیل میده (سریع هم میفرسته) :D

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، runy گفته است :

شاید تنظیمات ایمیلتون مشکل داره .

مثلا چه تنظیماتی میتونه مشکل داشته باشه ؟ بیشتر راهنمایی میکنین ؟ 

لینک به ارسال
در هم اکنون، mehran-b گفته است :

این افزونه تنظیماتی برای ارسال ایمیل داره؟

بله یه سری تنظیمات داره !! که تغییر خاصی توش ایجاد نکردم!

اگه فکر میکنید لازمه اطلاعات پنل رو بدم چک کنید!؟

لینک به ارسال
در 11 دقیقه قبل، A.Nahvi گفته است :

بله یه سری تنظیمات داره !! که تغییر خاصی توش ایجاد نکردم!

اگه فکر میکنید لازمه اطلاعات پنل رو بدم چک کنید!؟

توی تنظیمات ایمیلش باید یه فیلدی باشه به نام from.

توی این فیلد باید ایمیلی رو بنویسید که باهاش پیام ارسال میشه.

مثلاً اگر دامنتون domain.com هست باید توی فیلد from بنویسید wordpress@domain.com.

احتمالا با این کار مشکل مرتفع بشه.

لینک به ارسال
در 9 دقیقه قبل، mehran-b گفته است :

توی تنظیمات ایمیلش باید یه فیلدی باشه به نام from.

توی این فیلد باید ایمیلی رو بنویسید که باهاش ایمیل ارسال میشه.

مثلاً اگر دامنتون domain.com هست باید توی فیلد from بنویسید wordpress@domain.com.

احتمالا با این کار مشکل مرتفع بشه.

فیلد رو تغییر دادم ولی بازم نشد، این لینک صفحه تماس با ما هستش میتونید چک کنید : http://iranianroll.com/contact-us/ 

راه حل دیگه ای ندارین؟

لینک به ارسال
نقل قول

راه حل دیگه ای ندارین؟

والا الان منزل نیستم نمیتونم تست کنم.

ولی یه مورد دیگه هم الان به ذهنم رسید.

طراح cf7 یه پلاگین نوشته به اسم Flamingo این پلاگین میاد پیام های cf7 رو واستون توی دیتابیس ذخیره می‌کنه و توی داشبورد بهتون نشون میده.

شما این پلاگین هم یه تست کنید بد نیست.

لینک به ارسال
در 17 دقیقه قبل، mehran-b گفته است :

والا الان منزل نیستم نمیتونم تست کنم.

ولی یه مورد دیگه هم الان به ذهنم رسید.

طراح cf7 یه پلاگین نوشته به اسم Flamingo این پلاگین میاد پیام های cf7 رو واستون توی دیتابیس ذخیره می‌کنه و توی داشبورد بهتون نشون میده.

شما این پلاگین هم یه تست کنید بد نیست.

نصبش کردم طرز کارش چه شکلیه دقیقا ... اخه تنظیم خاصی نداره ...

حالا بازم شما ساکن شدین و وقت داشتین یه چک کنین بازم ممنون میشم

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، A.Nahvi گفته است :

نصبش کردم طرز کارش چه شکلیه دقیقا ... اخه تنظیم خاصی نداره ...

حالا بازم شما ساکن شدین و وقت داشتین یه چک کنین بازم ممنون میشم

درود مجدد

والا من تا به حال با این افزونه ها اصلا کار نکردم فک نمیکنم Flamingo تنظیم خاصی داشته باشه.

یه سوالی که الان برام پیش اومده فرم تماس با مایی که توی سایت پیاده کردید Ajax هست آیا این قابلیت برای خود پلاگین cf7 هست یا نه خودتون این کار رو کردید؟

لینک به ارسال
در 56 دقیقه قبل، mehran-b گفته است :

درود مجدد

والا من تا به حال با این افزونه ها اصلا کار نکردم فک نمیکنم Flamingo تنظیم خاصی داشته باشه.

یه سوالی که الان برام پیش اومده فرم تماس با مایی که توی سایت پیاده کردید Ajax هست آیا این قابلیت برای خود پلاگین cf7 هست یا نه خودتون این کار رو کردید؟

والا این افزونه رو به صورت پیش فرض گرفتم، وگرنه خود پلاگین CF7 هم گفتین نصب کنم نصب کردم (تا الان به مشکل بر نخورده بودم با این افزونه) اگه کدی یا افزونه دیگه ای میشناسین که کارمو در همین راستا راه بندازه ممنون میشم. من میخوام علاوه بر اینکه بشه توی همچین فرمی پیام ارسال کرد بشه با استفاده از انتخاب بخش مربوطه پیام هم به اون بخش برسه! 

حالا هر چقدر در توانتون هست ممنون میشم کمک کنید. :)

لینک به ارسال
نقل قول

والا این افزونه رو به صورت پیش فرض گرفتم

یعنی چی؟

نقل قول

وگرنه خود پلاگین CF7 هم گفتین نصب کنم نصب کردم

CF7 که همون فرم تماس 7 هست.

نقل قول

من میخوام علاوه بر اینکه بشه توی همچین فرمی پیام ارسال کرد بشه با استفاده از انتخاب بخش مربوطه پیام هم به اون بخش برسه! 

بله دیدم این مورد رو توی فرمی که ساختین.

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

در قسمت تنظیماتِ فرم تماسی که ایجاد کردی یک ایمیل از سرویس های gmail, yahoo و ... اضافه کردی یا یک ایمیل اختصاصی؟  مانند info@yourdomain ؛ اگر از هر کدام استفاده کردی، برعکسش رو استفاده کن ببین مشکلت حل می شه!

یعنی اگر اونجا ایمیل خودت رو که مثلا gmail هست قرار دادی و این حالت برات پیش میاد، به جاش یک ایمیل اختصاصی بنویس مانند info@yourdomain و برعکس

اگر بلد نیستی ایمیل اختصاصی بسازی می تونی مقاله زیر رو بخونی، در قسمتی از اون به طور کامل و جامع آموزش داده، همچنین نحوه اتصال ایمیل اختصاصی به جی میل و ...

آموزش ساخت ایمیل اختصاصی - دایرکت ادمین و سی پنل

یک پلاگین هم هست برای حل مشکل ارسال ایمیل در وردپرس که بیش از ۷۰۰ هزار بار از مخزن وردپرس توسط کاربران دریافت شده و این نشون دهنده اینه که کاربران زیادی مشکل ارسال ایمیل با وردپرس رو داشتن که با این پلاگین حلش کردن، خودم هم قبلا ازش استفاده کردم و جواب گرفتم، هاستی تهیه کرده بودم که هر کاری می کردم هیچ کدام از ایمیل های وردپرس ارسال نمی شد، با نصب این پلاگین به راحتی مشکلم حل شد

WP Mail SMTP by WPForms

پلاگین دیگری هم هست با نام

Easy WP SMTP

مشکل ارسال ایمیل تا حدود زیادی مرتبط هست با هاست و کانفیگ اون، اون چیزی که باعثش می شه همین موضوع هست وگرنه وردپرس هیچ مشکلی با ارسال ایمیل نداره و یک مشکل درونی نیست، با هاست های بسیاری از شرکت ها هرگز با مشکل ارسال ایمیل در وردپرس مواجه نشدم، اما بعضی از هاست ها بودن که به دلیل کانفیگ نامناسب یا ناهماهنگ با وردپرس، این مشکل رو به وجود میاوردن که با این پلاگین ها و اون روشی که در ابتدا گفتم می شه مشکل رو حل کرد، امیدوارم که این راهنمایی به شما کمک کرده باشه و مشکل تون حل بشه

لینک به ارسال
در 14 ساعت قبل، ahmadwp گفته است :

سلام دوست عزیز

در قسمت تنظیماتِ فرم تماسی که ایجاد کردی یک ایمیل از سرویس های gmail, yahoo و ... اضافه کردی یا یک ایمیل اختصاصی؟  مانند info@yourdomain ؛ اگر از هر کدام استفاده کردی، برعکسش رو استفاده کن ببین مشکلت حل می شه!

یعنی اگر اونجا ایمیل خودت رو که مثلا gmail هست قرار دادی و این حالت برات پیش میاد، به جاش یک ایمیل اختصاصی بنویس مانند info@yourdomain و برعکس

اگر بلد نیستی ایمیل اختصاصی بسازی می تونی مقاله زیر رو بخونی، در قسمتی از اون به طور کامل و جامع آموزش داده، همچنین نحوه اتصال ایمیل اختصاصی به جی میل و ...

آموزش ساخت ایمیل اختصاصی - دایرکت ادمین و سی پنل

یک پلاگین هم هست برای حل مشکل ارسال ایمیل در وردپرس که بیش از ۷۰۰ هزار بار از مخزن وردپرس توسط کاربران دریافت شده و این نشون دهنده اینه که کاربران زیادی مشکل ارسال ایمیل با وردپرس رو داشتن که با این پلاگین حلش کردن، خودم هم قبلا ازش استفاده کردم و جواب گرفتم، هاستی تهیه کرده بودم که هر کاری می کردم هیچ کدام از ایمیل های وردپرس ارسال نمی شد، با نصب این پلاگین به راحتی مشکلم حل شد

WP Mail SMTP by WPForms

پلاگین دیگری هم هست با نام

Easy WP SMTP

مشکل ارسال ایمیل تا حدود زیادی مرتبط هست با هاست و کانفیگ اون، اون چیزی که باعثش می شه همین موضوع هست وگرنه وردپرس هیچ مشکلی با ارسال ایمیل نداره و یک مشکل درونی نیست، با هاست های بسیاری از شرکت ها هرگز با مشکل ارسال ایمیل در وردپرس مواجه نشدم، اما بعضی از هاست ها بودن که به دلیل کانفیگ نامناسب یا ناهماهنگ با وردپرس، این مشکل رو به وجود میاوردن که با این پلاگین ها و اون روشی که در ابتدا گفتم می شه مشکل رو حل کرد، امیدوارم که این راهنمایی به شما کمک کرده باشه و مشکل تون حل بشه

دست شما درد نکنه با این حال که این روش رو تست کردم دوباره انجام دادم ولی انگار نه انگار، خسته شدم جدا ! :(

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، A.Nahvi گفته است :

دست شما درد نکنه با این حال که این روش رو تست کردم دوباره انجام دادم ولی انگار نه انگار، خسته شدم جدا ! :(

پس اینطور که معلومه این افزونه CF7 هیچ رقمه نمی خواد درست بشه.

واقعا راه دیگه ای هم به نظرم نمیرسه که بهتون بگم چون واقعا جناب @ahmadwp به نکات خوبی اشاره کردند.

البته میشه فرم تماس با ما بدون افزونه هم پیاده کرد ولی خوب کار کدنویسی داره.

لینک به ارسال
در 14 ساعت قبل، mehran-b گفته است :

پس اینطور که معلومه این افزونه CF7 هیچ رقمه نمی خواد درست بشه.

واقعا راه دیگه ای هم به نظرم نمیرسه که بهتون بگم چون واقعا جناب @ahmadwp به نکات خوبی اشاره کردند.

البته میشه فرم تماس با ما بدون افزونه هم پیاده کرد ولی خوب کار کدنویسی داره.

یعنی اگه 100 راه حل دیگه هم پیدا میکردیم بازم جواب نمیداد تا اینکه یه بار حذفش کنم دوباره نصبش کنم ;)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...