• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری چهارمین همایش Coder Conf و کد تخفیف برای کاربران وردپرس پارسی   20/04/97

کدرکانف هر سال در آخرین پنجشنبه مرداد با بورد‌های مختلفی برگزار می‌گردد،امسال نیز کدرکانف در همین تاریخ با حضور برنامه نویسان مطرح کشور در بورد تخصصی جاوااسکریپت برگزار خواهد شد، یک گردهمایی متفاوت با طعم Javascript. Coderconf هر سال نسبت به سال‌های گذشته با حضور برنامه‌نویسان پر رنگتر می‌شود. ما سعی کردیم هر ساله به این کنفرانس مفهوم عمیق تری ببخشیم تا از آنچه در سال‌های گذشته عرضه شده به روزتر و مفیدتر واقع شویم. امسال فرصتی خواهد بود تا با نگرشی جدید و بهبود مطالب ارائه شده، عمیقتر به این موضوع نگاه کنیم تا بجای تکرار مباحث پیشین گامی هر چند کوچک در مسیر ارتقای دانش فنی برنامه‌نویسان ایرانی برداریم. ما در Coderconf ۴ با تمرکز بر روی Javascript نیت کرده‌ایم این فرصت را در اختیار برنامه نویسان قرار دهیم تا با ظرافت و استانداردهای روز دنیا کار خود را پیش ببرند. به نظر ما امسال زمان آن فرا رسیده‌است تا این زبان را به صورت تخصصی و از ابعاد مختلف به چالش بکشیم.   دبیر علمی همایش میلاد حیدری، کدرکانف ۴ را اینگونه توصیف کرده است :اشتراک گذاری دانش بهترین راه رسیدن به جاودانگی اطلاعات است. هر ساله همایش‌های زیادی برگزار میشه که افراد شرکت‌کننده می‌توانند با افراد مجرب شبکه سازی کنند. امسال در کدرکانف سعی کردیم علاوه بر بخش شبکه سازی بین افراد بیشتر روی انتقال دانش و کیفیت ارائه ها تمرکز داشته باشیم . به قصد یک گردهمایی بلند مدت بین برنامه‌نویسان جاوااسکریپت که با هم تبادل دانش و اطلاعات کنند گردهم آییم.
      بنده به عنوان عضو کوچکی از جامعه برنامه‌نویسان جاوااسکریپت ایران امیدوارم در کدرکانف امسال علاوه بر شبکه سازی، از اطلاعاتی که دوستان در این همایش در اختیارتان قرار می‌دهند استفاده کنید. در سایت همایش میتوانید سخنرانان و موضوع پنل همایش کدرکانف رو مشاهده کنید . علاقه‌مندان به حضور در این همایش می‌توانند با کد تخفیف wpparsi اقدام به ثبت نام در این گردهمایی کنند. سایت همایش :‌http://coderconf.org
      بلیط فروشی همایش :‌https://evand.com/events/coderconf4  
alirezaporhosin

عدم ویرایش تاریخ و زمان پست

61 پست در این موضوع قرار دارد

سلام خدمت تمامی اساتید محترم من نسخه وردپرس 4.8.2 نصب کردم ولی مشکلی که دارم اینه بعد مدتی میرم یه پست بروزرسانی میکنم تاریخ و زمان نمیشه به روزرسانی کرد تغییر داد به محض زدن تاریخ جدید باز میره رو تاریخ قبلی ممنون میشم راهنمایی کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 14 دقیقه قبل، alirezaporhosin گفته است :

سلام خدمت تمامی اساتید محترم من نسخه وردپرس 4.8.2 نصب کردم ولی مشکلی که دارم اینه بعد مدتی میرم یه پست بروزرسانی میکنم تاریخ و زمان نمیشه به روزرسانی کرد تغییر داد به محض زدن تاریخ جدید باز میره رو تاریخ قبلی ممنون میشم راهنمایی کنید

همه افزونه هایی که نصب کردی رو غیرفعال کن، همچنین قالب پیشفرض رو فعال کن نه قالبی که خودت نصب کردی

در این حالت تست کن (یعنی با یکی از قالب های پیشفرض وردپرس و همه افزونه ها غیرفعال) ببین مشکلت حل می شه؟ اگر مشکلت حل شد، یعنی ایراد از قالب یا یکی از افزونه هایی هست که استفاده می کنی، یکی یکی باید فعال کنی و ببینی ایراد از کدومشون هست، البته ممکنه مشکل شما از موارد دیگری هم باشه به هر حال این تست می تونه به شما در حل سریعتر مشکل تون کمک کنه

ویرایش شده در توسط ahmadwp
2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در هم اکنون، alirezaporhosin گفته است :

ممنون مرسی

خواهش می کنم، لطفا هر پاسخ خوبی که در انجمن دریافت می کنی بر روی دکمه فلش کنار قلب کلیک کن و لایکش کن :)

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشکل برطرف شد دوستان افزونه فارسی وردپرس غیر فعال کردم مشکل حل شد

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 6 دقیقه قبل، alirezaporhosin گفته است :

مشکل برطرف شد دوستان افزونه فارسی وردپرس غیر فعال کردم مشکل حل شد

خوشحالم که مشکل شما حل شد آقا علیرضا، خوبه که پس از حل مشکل اومدی و اطلاع دادی تا نتیجه تاپیک مشخص باقی بمونه. بعضی از تاپیک ها مشکل حل می شه اما نهایتا نتیجه مشخص نمی شه چون دوستان پس از حل مشکل شون دیگه میرن و ... :cool:

باید این نکته رو در نظر بگیریم که این تاپیک ها برای همیشه در نتایج جستجو باقی می مونن و در آینده افرادی که از گوگل سرچ می کنن و وارد این صفحات می شن باید بتونن نتیجه رو ببینن، الان شما تست کردی و متوجه شدی که از افزونه فارسی بوده، خوبه که اومدی و اینجا مطرح کردی.

البته یک موردی رو چک کن، افراد زیادی از این افزونه استفاده می کنن و به مشکلی بر نمی خورن، یه مقدار تغییرات در تنظیماتش ایجاد کن دوباره تست کن، البته تنظیمات خاصی هم نداره

این رو هم بگم که از نسخه ۴.۸ به بعد هم افزونه جلالی هم خود وردپرس فارسی بعضا مشکلات عجیبی براشون پیش اومد که یک مورد رو هم خودم چند روز پیش گزارش کردم، به نظر من باید مرجع فارسی دیگری برای وردپرس به وجود بیاد و اونجا دیگه تقریبا تعطیل شده!

البته می شه وردپرس انگلیسی رو نصب کرد (از سایت اصلی دریافتش کرد) که از زبان فارسی هم پشتیبانی می کنه و می شه برای تقویم شمسی و ... هم از افزونه خوب Parsi Date استفاده کرد که آقا مرتضی از سرپرستان همین انجمن اون رو طراحی کردن - @Morteza

بنابراین می تونی افزونه جلالی رو حذف کنی و به جاش افزونه Parsi Date رو استفاده کنی، البته یکسری ایرادات کوچیک و تداخل هایی با ووکامرس با این افزونه هم داشتم که شاید الان کاملا برطرف شده باشه چون چند مدتیه که ازش استفاده نکردم

از طریق لینک زیر می تونی دریافت کنی

https://wordpress.org/plugins/wp-parsidate/

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ولی الان یه مشکل دارم کل محتویات سایت نشون نمیده وقتی غیرفعال کردم لطفعا کمک کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 4 دقیقه قبل، alirezaporhosin گفته است :

ولی الان یه مشکل دارم کل محتویات سایت نشون نمیده وقتی غیرفعال کردم لطفعا کمک کنید

احتمالا شما از یک قالب غیراستاندارد استفاده می کنی، چون با غیرفعال کردن این افزونه نباید هیچ مشکلی به وجود بیاد. در این حالت از قسمت تنظیمات و بخش پیوندهای یکتا ساختار پیوندهای یکتا رو تغییر بده ببین مشکلت حل می شه؟

افزونه Parsi Date رو می تونی جایگزین افزونه wp jalali کنی، از لینک زیر می تونی دریافت کنی:

https://wordpress.org/plugins/wp-parsidate/

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشکل حل نشد ربطی به یکتا نداره چون صفحه اصلی بالا نمیاد

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 19 دقیقه قبل، alirezaporhosin گفته است :

مشکل حل نشد ربطی به یکتا نداره چون صفحه اصلی بالا نمیاد

برید داخل فایل منیجر کنترل پنل هاستتون و اونجایی که فایل wp-config.php هست ببینید یه فایل به نام error_log هم هست یا خیر؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما وردپرس فارسی رو غیر فعال می کن  اگه تو قالبت از توابع اون استفاده شده باشه سایتت بالا نمیاد

قالب پیش فرض وردپرس رو فعال کن  می بینی بالا میاد

باید قالبتو  ویرایش بزنی

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، mehran-b گفته است :

برید داخل فایل منیجر کنترل پنل هاستتون و اونجایی که فایل wp-config.php هست ببینید یه فایل به نام error_log هم هست یا خیر؟

این مسیر نیست اصلا داداشم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، 4M!R گفته است :

شما وردپرس فارسی رو غیر فعال می کن  اگه تو قالبت از توابع اون استفاده شده باشه سایتت بالا نمیاد

قالب پیش فرض وردپرس رو فعال کن  می بینی بالا میاد

باید قالبتو  ویرایش بزنی

چی قالب ویرایش کنم؟؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 38 دقیقه قبل، alirezaporhosin گفته است :

این مسیر نیست اصلا داداشم

فایل error_log نیست یا کلا فایل wp-config.php رو ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌پیدا نکردید که ببینید error_log کنارش هست یا نه؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نه تو چه مسیری باید باشه؟ پابلیک اچ تی ام ال

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نه تو چه مسیری باید باشه؟ پابلیک اچ تی ام ال

اگر وردپرستون رو روی ساب فولدر یا ساب دامین نصب نکرده باشید باید توی همون public_html باشه.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

همینه.

دانلودش کنید سپس پیوستش کنید به پاسخ بعدیتون تا بررسیش کنم.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

بفرما داداشم ولی کنار wp-config.php نبود داداشم تو عکس مشخص

error_log

ویرایش شده در توسط alirezaporhosin
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بفرما داداشم ولی کنار wp-config.php نبود داداشم تو عکس مشخص

error_log

افزونه وردپرس فارسی رو روشن کن بعد برو توی تنظیماتش و تنظیماتش رو شبیه عکس زیر کن.

jalali.jpg.3ace4e26843bf341ea95b5b5e382f130.jpg

خوب این کارا رو کنی سایتت دیگه ارور نمیده و بالا میاد.

بعد چک کن مشکلی که توی استارت تاپیک گفتی با این تنظیمات جدید هنوز هست یا نه دیگه نیست.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیلی آقایی داداشم فدای داری دمت گرم مشکل حل شد خیلی مخلصیم

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیلی آقایی داداشم فدای داری دمت گرم مشکل حل شد خیلی مخلصیم

قربونت.

موفق باشی

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز شرمنده به یه مشکل برخوردم اینه که الان یه پست تاریخ زمان به روز کردم و زمان تغییر کرد ولی نوشته زمان بندی شده رهنمایی کنید لطفعا

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 10 دقیقه قبل، alirezaporhosin گفته است :

دوست عزیز شرمنده به یه مشکل برخوردم اینه که الان یه پست تاریخ زمان به روز کردم و زمان تغییر کرد ولی نوشته زمان بندی شده رهنمایی کنید لطفعا

وقتی زمان بندی شده یعنی ما هنوز به اون تاریخ نرسیدیم.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری