رفتن به مطلب

عدم ویرایش تاریخ و زمان پست

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت تمامی اساتید محترم من نسخه وردپرس 4.8.2 نصب کردم ولی مشکلی که دارم اینه بعد مدتی میرم یه پست بروزرسانی میکنم تاریخ و زمان نمیشه به روزرسانی کرد تغییر داد به محض زدن تاریخ جدید باز میره رو تاریخ قبلی ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به ارسال
در 14 دقیقه قبل، alirezaporhosin گفته است :

سلام خدمت تمامی اساتید محترم من نسخه وردپرس 4.8.2 نصب کردم ولی مشکلی که دارم اینه بعد مدتی میرم یه پست بروزرسانی میکنم تاریخ و زمان نمیشه به روزرسانی کرد تغییر داد به محض زدن تاریخ جدید باز میره رو تاریخ قبلی ممنون میشم راهنمایی کنید

همه افزونه هایی که نصب کردی رو غیرفعال کن، همچنین قالب پیشفرض رو فعال کن نه قالبی که خودت نصب کردی

در این حالت تست کن (یعنی با یکی از قالب های پیشفرض وردپرس و همه افزونه ها غیرفعال) ببین مشکلت حل می شه؟ اگر مشکلت حل شد، یعنی ایراد از قالب یا یکی از افزونه هایی هست که استفاده می کنی، یکی یکی باید فعال کنی و ببینی ایراد از کدومشون هست، البته ممکنه مشکل شما از موارد دیگری هم باشه به هر حال این تست می تونه به شما در حل سریعتر مشکل تون کمک کنه

ویرایش شده توسط ahmadwp
لینک به ارسال
در هم اکنون، alirezaporhosin گفته است :

ممنون مرسی

خواهش می کنم، لطفا هر پاسخ خوبی که در انجمن دریافت می کنی بر روی دکمه فلش کنار قلب کلیک کن و لایکش کن :)

لینک به ارسال
در 6 دقیقه قبل، alirezaporhosin گفته است :

مشکل برطرف شد دوستان افزونه فارسی وردپرس غیر فعال کردم مشکل حل شد

خوشحالم که مشکل شما حل شد آقا علیرضا، خوبه که پس از حل مشکل اومدی و اطلاع دادی تا نتیجه تاپیک مشخص باقی بمونه. بعضی از تاپیک ها مشکل حل می شه اما نهایتا نتیجه مشخص نمی شه چون دوستان پس از حل مشکل شون دیگه میرن و ... :cool:

باید این نکته رو در نظر بگیریم که این تاپیک ها برای همیشه در نتایج جستجو باقی می مونن و در آینده افرادی که از گوگل سرچ می کنن و وارد این صفحات می شن باید بتونن نتیجه رو ببینن، الان شما تست کردی و متوجه شدی که از افزونه فارسی بوده، خوبه که اومدی و اینجا مطرح کردی.

البته یک موردی رو چک کن، افراد زیادی از این افزونه استفاده می کنن و به مشکلی بر نمی خورن، یه مقدار تغییرات در تنظیماتش ایجاد کن دوباره تست کن، البته تنظیمات خاصی هم نداره

این رو هم بگم که از نسخه ۴.۸ به بعد هم افزونه جلالی هم خود وردپرس فارسی بعضا مشکلات عجیبی براشون پیش اومد که یک مورد رو هم خودم چند روز پیش گزارش کردم، به نظر من باید مرجع فارسی دیگری برای وردپرس به وجود بیاد و اونجا دیگه تقریبا تعطیل شده!

البته می شه وردپرس انگلیسی رو نصب کرد (از سایت اصلی دریافتش کرد) که از زبان فارسی هم پشتیبانی می کنه و می شه برای تقویم شمسی و ... هم از افزونه خوب Parsi Date استفاده کرد که آقا مرتضی از سرپرستان همین انجمن اون رو طراحی کردن - @Morteza

بنابراین می تونی افزونه جلالی رو حذف کنی و به جاش افزونه Parsi Date رو استفاده کنی، البته یکسری ایرادات کوچیک و تداخل هایی با ووکامرس با این افزونه هم داشتم که شاید الان کاملا برطرف شده باشه چون چند مدتیه که ازش استفاده نکردم

از طریق لینک زیر می تونی دریافت کنی

https://wordpress.org/plugins/wp-parsidate/

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، alirezaporhosin گفته است :

ولی الان یه مشکل دارم کل محتویات سایت نشون نمیده وقتی غیرفعال کردم لطفعا کمک کنید

احتمالا شما از یک قالب غیراستاندارد استفاده می کنی، چون با غیرفعال کردن این افزونه نباید هیچ مشکلی به وجود بیاد. در این حالت از قسمت تنظیمات و بخش پیوندهای یکتا ساختار پیوندهای یکتا رو تغییر بده ببین مشکلت حل می شه؟

افزونه Parsi Date رو می تونی جایگزین افزونه wp jalali کنی، از لینک زیر می تونی دریافت کنی:

https://wordpress.org/plugins/wp-parsidate/

لینک به ارسال
در 19 دقیقه قبل، alirezaporhosin گفته است :

مشکل حل نشد ربطی به یکتا نداره چون صفحه اصلی بالا نمیاد

برید داخل فایل منیجر کنترل پنل هاستتون و اونجایی که فایل wp-config.php هست ببینید یه فایل به نام error_log هم هست یا خیر؟

لینک به ارسال

شما وردپرس فارسی رو غیر فعال می کن  اگه تو قالبت از توابع اون استفاده شده باشه سایتت بالا نمیاد

قالب پیش فرض وردپرس رو فعال کن  می بینی بالا میاد

باید قالبتو  ویرایش بزنی

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، mehran-b گفته است :

برید داخل فایل منیجر کنترل پنل هاستتون و اونجایی که فایل wp-config.php هست ببینید یه فایل به نام error_log هم هست یا خیر؟

این مسیر نیست اصلا داداشم

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، 4M!R گفته است :

شما وردپرس فارسی رو غیر فعال می کن  اگه تو قالبت از توابع اون استفاده شده باشه سایتت بالا نمیاد

قالب پیش فرض وردپرس رو فعال کن  می بینی بالا میاد

باید قالبتو  ویرایش بزنی

چی قالب ویرایش کنم؟؟

لینک به ارسال
در 38 دقیقه قبل، alirezaporhosin گفته است :

این مسیر نیست اصلا داداشم

فایل error_log نیست یا کلا فایل wp-config.php رو ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌پیدا نکردید که ببینید error_log کنارش هست یا نه؟

لینک به ارسال

نه تو چه مسیری باید باشه؟ پابلیک اچ تی ام ال

اگر وردپرستون رو روی ساب فولدر یا ساب دامین نصب نکرده باشید باید توی همون public_html باشه.

لینک به ارسال

بفرما داداشم ولی کنار wp-config.php نبود داداشم تو عکس مشخص

error_log

افزونه وردپرس فارسی رو روشن کن بعد برو توی تنظیماتش و تنظیماتش رو شبیه عکس زیر کن.

jalali.jpg.3ace4e26843bf341ea95b5b5e382f130.jpg

خوب این کارا رو کنی سایتت دیگه ارور نمیده و بالا میاد.

بعد چک کن مشکلی که توی استارت تاپیک گفتی با این تنظیمات جدید هنوز هست یا نه دیگه نیست.

لینک به ارسال
در 10 دقیقه قبل، alirezaporhosin گفته است :

دوست عزیز شرمنده به یه مشکل برخوردم اینه که الان یه پست تاریخ زمان به روز کردم و زمان تغییر کرد ولی نوشته زمان بندی شده رهنمایی کنید لطفعا

وقتی زمان بندی شده یعنی ما هنوز به اون تاریخ نرسیدیم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...