رفتن به مطلب

کمک در ساخت سایت فروش املاک

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان. من میخوام یه سایت املاک راه بندازم که یسری امکانات نیاز دارم از شما که استاد هستید تو این کار میخوام کمک کنید حالا چه پوسته و چه افزونه

• امکان جست و جوی قوی داشته باشه مثلا بر حسب قیمت . ویزگی ها محدوده و...
  • نمایش زنده مکان ویلا از طریق گوگل مپ (مثل این سایت )
  • ویلاهارو فروشنده هابونن ثبت کنن (با پرداخت هزینه) و بعد نمایش درسایت (قابلیت ویزه رو هم داشته باشه مثلا پول بیشتر میده میاد تو لیست ویژه ها)
  • فروشنده ها کنترل پنل داشته باشن
  • و اماکانت کلی سایت های اجاره ملک

این امکانات رو من تو سایتم میخوام. خیلی ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمائید.

لینک به ارسال
در 19 دقیقه قبل، hoss63 گفته است :

سلام دوستان. من میخوام یه سایت املاک راه بندازم که یسری امکانات نیاز دارم از شما که استاد هستید تو این کار میخوام کمک کنید حالا چه پوسته و چه افزونه

• ویلاهارو فروشنده هابونن ثبت کنن (با پرداخت هزینه) و بعد نمایش درسایت (قابلیت ویزه رو هم داشته باشه مثلا پول بیشتر میده میاد تو لیست ویژه ها)

اگر از یک قالب مخصوص سایت املاک استفاده کنی برخی از این امکانات به صورت پایه در اون وجود داره

لینک به ارسال
در 9 دقیقه قبل، hoss63 گفته است :

سلام.

این امکاناتی که شما میخواین باید پوسته های با این موضوع رو خریداری کنید. قالب هایی که دقیقا همین امکانات رو دارن کم نیستن که البته فکر کنم تضاد داره با قوانین انجمن که بخوام بهتون معرفی کنم. بگردین پیدا میکنین.

اکثر این قابل ها خارجی هستن که ایرانی های عزیز زحمت کشیدن نال شده این قالب هارو ترجمه کردن و دارن میفروشن!!!!!!!

البته اگه آشنایی داشته باشید ، خیلی سخت نیست طراحی همچین قالبی. دو سه مورد از این قالبارو قبلا طراحی کردم

مثلا برای نمایش مکان روی نقشه و یا ثبت ملک توسط کاربر و .. از افزونه هایی مثل realia میتونید کمک بگیرید. بنظرم یه افزونه کامل برای چنین سایت هایی هست. امکاناتی رو که تو صفحه خود افزونه توضیح داده از این قراره:
   پرداخت برای هر پست
     بررسی قبل از ارسال
     پرداخت برای املاک ویژه و..
     پشتیبانی نقشه گوگل
     قالب بندی پیشرفته قیمت
     فرم تماس با نماینده در مورد جزئیات املاک
    و........

لینک به ارسال

خیلی مچکرم از دوستان. قالب دزدی نمیخوام استفاده کنم(اون افراد رو من دزد میدونم). با استفاده از پوسته ها و افزونه های قانونی موجود اگر میشه راهنمایی کنید ممنون میشم. :wub:

ویرایش شده توسط hoss63
لینک به ارسال
در 57 دقیقه قبل، hoss63 گفته است :

خیلی مچکرم از دوستان. قالب دزدی نمیخوام استفاده کنم(اون افراد رو من دزد میدونم). با استفاده از پوسته ها و افزونه های قانونی موجود اگر میشه راهنمایی کنید ممنون میشم. :wub:

پوسته ای که به صورت قانونی تو ایران باشه ندیدم. شایدم باشه.

ولی اون افزونه که بهتون معرفی کردم فکر میکنم خیلی کارتون رو راه بندازه. تستش نکردید؟؟ 

https://wordpress.org/plugins/realia/

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، hoss63 گفته است :

خب شما نال شده استفاده نکن مستقیم بخر بده واست ترجمه کنن!چون همینطور که @maraljoon گفتن پوسته به صورت قانونی تو ایران که بخوان تکی و اورجینال بفروشن نیست! حتی اکثر افزونه ها هم که برای پوسته های املاک نصب میشه نال شده است...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...