رفتن به مطلب

بالا نیامدن وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من وردپرس رو روی لوکال هاست نصب کرده بودم

تا چند روز پیش مشکلی نداشتم تا اینکه یه پوسته جدید نصب کردم و بعد از اون متاسفانه وردپرس بالا نیامد (صفحه سفید ظاهر شد )

فقط قالب صحیفه رو نمایش میده بدون پیشخوان!!!

وردپرس و پاک کردم و دوباره روی لوکال هسات نصب کردم اما مشکل برطرف نشد !

ممنون میشم راهنماییم کنید

ویرایش شده توسط hamid_diablo
لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، hamid_diablo گفته است :

سلام دوستان

من وردپرس رو روی لوکال هاست نصب کرده بودم

تا چند روز پیش مشکلی نداشتم تا اینکه یه پوسته جدید نصب کردم و بعد از اون متاسفانه وردپرس بالا نیامد (صفحه سفید ظاهر شد )

فقط قالب صحیفه رو نمایش میده بدون پیشخوان!!!

وردپرس و پاک کردم و دوباره روی لوکال هسات نصب کردم اما مشکل برطرف نشد !

ممنون میشم راهنماییم کنید

شاید هک شدی دوست عزیز، 

من تازه از بستر بیماری بلند شدم ولی مغزم داره درست کار میکنه، احساس میکنم یه چیزی تو این این مایه ها برات پیش اومده، البته داری میگی رو لوکال هاست نصب کردی. انتقالش دادی به هاست اصلیت؟

دقیقا چیکار کردی؟

یه توضیح کاملتری بده.

لینک به ارسال
در 16 ساعت قبل، ToranjArts گفته است :

شاید هک شدی دوست عزیز، 

من تازه از بستر بیماری بلند شدم ولی مغزم داره درست کار میکنه، احساس میکنم یه چیزی تو این این مایه ها برات پیش اومده، البته داری میگی رو لوکال هاست نصب کردی. انتقالش دادی به هاست اصلیت؟

دقیقا چیکار کردی؟

یه توضیح کاملتری بده.

من داشتم با قالب صحیفه کار میکردم و مشکلی هم نداشتم . حتی افزونه ای هم نصب نکردم ...

بعد قالب human  رو نصب کردم و میخواستم روی این قالب تمرین کنم (تازه شروع کردم به یادگیری وردپرس)

بعد از نصب قالب human وردپرس دیگه بالا نیومد . مجبور شدم قالب رو پاک کردم و دوباره با قالب صحیفه کار کنم ... 

الان فقط قالب صحیفه بالا میاد اما از پیشخوان وردپرس خبری نیست ...! حتی وردپرس رو پاک کردم و آخرین ورژن وردپرس انگلیسی رو باز نصب کردم اما مشکل پابرجاست

لینک به ارسال
در 14 ساعت قبل، elan گفته است :

1.به احتمال زیاد مشکل از قالب هست  قالب رو عوض کنید ببنید بازم همچین مشکلی وجود داره

2. اگر باز هم مشکل برطرف نشد. پیشنهاد میکنم کلا روی هاست کار کنید. نه لوکال هاست 

افزونه ها رو کلا پاک کردم . تمام قالب ها رو پاک کردم و فقط قالب صحیفه وجود داره و متاسفانه مشکل حل نشد

برای اینکه روی هاست کار کنم باید چیکار کنم؟

لینک به ارسال
در 45 دقیقه قبل، hamid_diablo گفته است :

افزونه ها رو کلا پاک کردم . تمام قالب ها رو پاک کردم و فقط قالب صحیفه وجود داره و متاسفانه مشکل حل نشد

برای اینکه روی هاست کار کنم باید چیکار کنم؟

خب باید مرحله به مرحله از اول شروع کنی. من خودم بهت میگم از اول چطوری پیش بری. فقط به من بگو که میخوای یه بسته ی نصبی آماده رو بریزی یا از اول میخوای وردپرس بریزی؟

دقیق به من بگو چیا میخوای بریزی تا از اول شروع کنیم.

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، ToranjArts گفته است :

خب باید مرحله به مرحله از اول شروع کنی. من خودم بهت میگم از اول چطوری پیش بری. فقط به من بگو که میخوای یه بسته ی نصبی آماده رو بریزی یا از اول میخوای وردپرس بریزی؟

دقیق به من بگو چیا میخوای بریزی تا از اول شروع کنیم.

خوب من xampp  و نصب کردم ... 

وردپرس و میخوام نصب کنم . 

لطف کنید راهنماییم کنید ممنون میشم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...