1 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

دوستان یواست سئوی من عملکرد درستی نداره

مثل تصویر زیر

به نظرتون مشکل چیه؟

seo site.png

seo site2.png

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط samen
      سلام به دوستان عزیز
      راستش مطالب سایت من کلا ویدیو هستن ( https://widio.ir )
      حالا میخوام از کدهای اسکیما و استراکچرددیتا گوگل استفاده کنم اما مشکلی وجود داره
      وقتی کدهای اسکیما رو بهش میدم؛ افزونه یواست سئو میاد و این متاتگ رو به مطالب اضافه می کنه
      <meta property="og:type" content="article" /> حالا میخوام ببینم چطور میشه کد بالا رو به کد پائین تبدیل کنیم؟
      <meta property="og:type" content="video" /> یعنی در واقع میخوام بجای article واژه video بذارم
      پیشاپیش ممنون از دوستان
    • توسط dreamsss2011
      درود و ضمن خسته نباشید.
      افزونه یوآست سئو رو امروز روی دو تا سایت چک کردم دیدم بعد از این بروزرسانی های جدید کلا کادرهایی که برای درج تایتل و دیسکریپشن هست رو نشون نمیده.
      عکس رو ضمیمه کردم.
      ممنون میشم راهنمایی کنید.

• توسط فردین
      سلام خدمت دوستان
      سایت من قبلا روی یواست بود برای تست مدتی رفتم روی ال این وان و حالا که برگشتم دوباره رو یوئست به این مشکل برخوردم
      که عبارت کلیدی کانونی نمایش داده نمیشه داخل پست
      image.png1280×1024 219 KB
      توی نوار پیشخوان هم هیچی نمیاد
      دلیلش چی میتونه باشه تمام افزونه هارو غیرفعال کردم حتی قالب هم عوض کردم درست نشد
      من از کلود فلر هم استفاده میکنم  

• توسط ebi7171
      سلام دوستان من جدیدا این مشکل را پیدا کردم ممنون می شم راهنماییم کنید. افزونه Yoast SEO رو نصب کردم اما عنوان نوشته ها همراه با آدرس http سایت نمایش داده میشه. چی کار کنم این مشکل برطرف بشه.؟! در قسمت های عنوان محتوا و طبقه بندی ها هر چیزی مینویستم تاثیری نداره... ممنونم.
    • توسط امیر تقوی
      با سلام و عرض خسته نباشید
      من پوسته جنه را نصب کردم 
      نوشته ها و برگه های که حدود 2 ماه پیش ساختم الان میخواهم ویرایش کنم موضوع اول اینکه ویژوال کامپوزر بالای صفحه ظاهر نمی شود که باهاش کار کنم
      همچنین هیچ قابلیتی مانند wp review یا seo yoast کار نمیکند حتی تنظیمات مخصوص جنه که در اخر صفحه میباشد وجود ندارد که بتوانم مطالب گذشته را ویرایش و به روز کنم
      البته yaost وجود دارد اما کار نمیکند با اکانت مدیر کل وارد شدم علت چیست کسی میتواند کمک کند؟
      نا گفته نماند در هنگام ایجاد برگه جدید یا نوشته جدید تمام اینها کار میکنند اما برای ویرایش و به روز رسانی نوشته یا برگه هایی که مثلا 3 ماه پیش منتشر کردم کار نمیکنند.