رفتن به مطلب

افزایش بازدید فیک

abolfazl.m

پست های پیشنهاد شده

سلام

به نظر شما اگر بازدید فیک داشته باشیم تاثیری بروی سئو داره ؟

دو راه مد نظرم هست

اولی ربات بازدید خودکار با ای پی های متخلف

دوم یک سایت هست ماهی مقداری پول  میگیره و به کاربراش میده گه برن توی یک سایت و دو دقیقه روی سایت باشن البته از طریق گوگل

ویرایش شده توسط abolfazl.m
لینک به ارسال

درود

با هیچ کدام از روش های شما موافق نیستم چون نه تنها تاثیری نداره برای سئو بلکه اگه گوگل شک کنه سریع شما را ممکنه پنالایز کنه و این براتون گرون تموم می شه

و تازه اینکه برای سایته اگه بخواین پول پرداخت کنین این کار تا زمانی که بودجه دارین تاثیر داره اما به محض اتمام بودجه سقوط خواهید کرد.

لینک به ارسال
در 18 ساعت قبل، mohammad moradi گفته است :

درود

با هیچ کدام از روش های شما موافق نیستم چون نه تنها تاثیری نداره برای سئو بلکه اگه گوگل شک کنه سریع شما را ممکنه پنالایز کنه و این براتون گرون تموم می شه

و تازه اینکه برای سایته اگه بخواین پول پرداخت کنین این کار تا زمانی که بودجه دارین تاثیر داره اما به محض اتمام بودجه سقوط خواهید کرد.

ممنون

اما من رغیب کاریم این کارو انجام میده و موفق هست از نظر سئو سایت من تایید شده است اما اون با این روش امده بالا

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز، با توجه به تجربه من در زمینه سئو، بهترین کار این هستش ابتدا سئوی آن پیج یا همون داخلی، به طور خوب انجام شه و بعد از سایت های معتبری که میتونن بک لینک (سئوی آف پیج) خرید کنید، حواستون باشه که باید علم بک لینک سازی اون شخصی که میخواد این کارو انجام بده، باید بالا باشه. اگر کمی تجربه اون شخص ایراد داشته باشه، سایت شما پنالایز (پنالتی) میشه. و بعد از این کارها میتونین بازدید فیک از گوگل بگیرید. این بازدید ها وقتی ارزش داره که کار سئوی آن پیچ و آف پیج سایت شما خوب باشه، اونوقت این بازدید ها میتونن سیر رشد سایت رو چند برابر افزایش بدند.

لینک به ارسال
در 26 دقیقه قبل، samirhm گفته است :

با سلام

دوست عزیز، با توجه به تجربه من در زمینه سئو، بهترین کار این هستش ابتدا سئوی آن پیج یا همون داخلی، به طور خوب انجام شه و بعد از سایت های معتبری که میتونن بک لینک (سئوی آف پیج) خرید کنید، حواستون باشه که باید علم بک لینک سازی اون شخصی که میخواد این کارو انجام بده، باید بالا باشه. اگر کمی تجربه اون شخص ایراد داشته باشه، سایت شما پنالایز (پنالتی) میشه. و بعد از این کارها میتونین بازدید فیک از گوگل بگیرید. این بازدید ها وقتی ارزش داره که کار سئوی آن پیچ و آف پیج سایت شما خوب باشه، اونوقت این بازدید ها میتونن سیر رشد سایت رو چند برابر افزایش بدند.

از نظر سئو داخلی تقریبا کامل انجام شده البته سئو چیزی نیست که بگی تمام کارهای مربوط به سئو انجام دادم اما چیزایی که بلد بودم انجام دادم و این که با چند نفر مشاوره کردم و تاییدش کردن | پس از نظر شما مشکلی نداره این بازدید ها بگیرم

لینک به ارسال

بهتره بجای بازدید که هیچ تاثیر مفیدی بر روی سایتت نداره (بجز رتبه الکسا) از سایت‌های مرتبط با سایت خودت بک لینک بگیری (با پرداخت هزینه).

لینک به ارسال

اگر فقط میخواید رنبه الکسای خودتون رو کاهش بدید و عدد رتبه الکسا براتون مهمه ، میشه از این روش استفاده کنید ولی دقت کنید عملا شما تا زمانی که از این روش استفاده میکنید آمارتون خوب هست در صورت عدم استفاده افت شدید پیدا میکنید . به شخصه پیشنهاد نمیکنم .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...