رفتن به مطلب

باز نشدن عکس در سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من یه سایت درست کردم که داخلش عکس  میذارم بااکسل ولی بعضی هاش خیلی دیر باز میشه چه راهکاری پیشنهاد میدید سایت

www.tehrancel.irالبته هرکی پیشنهاد خوب بده یه سیم کارت مجانی میدم

ویرایش شده توسط hosin4444
لینک به ارسال
در 8 دقیقه قبل، hosin4444 گفته است :

سلام دوستان من یه سایت درست کردم که داخلش عکس  میذارم بااکسل ولی بعضی هاش خیلی دیر باز میشه چه راهکاری پیشنهاد میدید سایت

www.tehrancel.irالبته هرکی پیشنهاد خوب بده یه سیم کارت مجانی میدم

سلام چون اندازه عکس هاتون خیلی بزرگه مثلا همون عکس  رایتل که دیر لود میشه  1100*480

لینک به ارسال
در 17 ساعت قبل، Mirrajabi گفته است :

سلام چون اندازه عکس هاتون خیلی بزرگه مثلا همون عکس  رایتل که دیر لود میشه  1100*480

سلام دوست عزیز اندازه عکسامون به اندازه ای هست که نیاز داریم من عکس از این بزرگتر هم دیدم که به راحتی باز میشه

ویرایش شده توسط hosin4444
لینک به ارسال

سلام.

چندین راه میتونید انجام بدید برای افزایش سرعت سایت

۱) تغییر هاست به هاست دیگه یا حتی سرور مجازی.

۲) من متوجه شدم در قالب سایت شما برای تصاویر شاخص سایز مناسبی در نظر نگرفته شده و با هر اندازه‌ای که تصویر رو آپلود میکنید با همون سایز و اندازه در تصاویر شاخص قرار میگه؛ که برای اینکار میتونید با استفاده از توابع وردپرس برای تصاویر شاخصتون اندازه 400 در 176 رو قرار بدید تا به هنگام آپلود تصویر یک تصویر با این اندازه ولی با حجم کمتر براتون ساخته بشه و در تصاویر شاخص قرار بگیره. (برای این منظور از هک‌های وردپرس که در داخل فایل functions.php قالب قرار میگیره استفاده کنید.)

۳) استفاده از افزونه‌های کش؛ این افزونه‌های برای بارگیری سریعتر سایت تاثیر بسازیی دارند. (مانند wp-cache)

۴) استفاده از قابلیت Gzip برای فشرده سازی کدهای قالب و استایل و جاوا اسکریپت

۵) فشرده سازی تصاویر استفاده شده در سایت با ساتفاده از نرم افزار فتوشاپ و نرم افزارهای مرتبط (در فتوشاپ با ساتفاده از گزینه Save as for web)

۶) استفاده از هاست یا سرور‌های داخل ایران (این مورد خیلی در بارگذاری سریع سایت موثر می باشد)

ویرایش شده توسط farhad.in
لینک به ارسال
در 21 ساعت قبل، hosin4444 گفته است :

سلام دوست عزیز اندازه عکسامون به اندازه ای هست که نیاز داریم من عکس از این بزرگتر هم دیدم که به راحتی باز میشه

سلام اندازه عکس ها با حجم زیاد سرعت لود پایین میاره شما اندازه عکسی که نیاز دارید نهایت ۳۰۰ در ۲۰۰ نه عکسی که ۱۱۰۰ در ۴۰۰ باشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...