رفتن به مطلب

با این بک لینک های اسپم باید چکار کرد؟

nasimparsi

پست های پیشنهاد شده

با درود

دوستان من تازگی متوجه شدم نزدیک در بخش بک لینک های سایت نزدیک به 500 بک لینک وجود داره که به نظر 80% از اونها سایت های عجیب و غریب هستن و اصلا شناخته شده نیستند و گاهی کلا باز نمی شن و ...

با این موارد باید چکار کرد؟

چطور می تونم متوجه بشم کدوم ها اسپم هستند و بک لینک های به درد نخور و بد هستند و کدوم ها بک لینک های مناسب؟

چطور می تونم بک لینک های مزاحم و اسپم رو حذف کنم تا روی سئوی گوگل من تاثیر بد نزارن؟

لطفا عکس ها رو مشاهده کنید

با سپاس
2.JPG.df9093a3d35da2ea7b070538817a278f.JPG3.JPG.dfb4696fd1dfc0de0afad008f385013b.JPGCapture.JPG.6268a428f6df3b82ecb4e89efafa04fa.JPG

لینک به ارسال

اگر سایت‌های فید خوان هستند و تو نتایج گوگل بالاتر از خودت ظاهر میشن می‌تونی به عنوان اسپمر به گوگل معرفیشون کنی! {از این لینک}

اگر باعث افزایش ناگهانی تعداد بک لینک‌هات بشن مثلا روزی هزارتا میتونه برای سایتت مضرر باشه!

با بررسی سایتی که بهت لینک داده میتونی متوجه بشی اون سایت اسپمر یا فید خوان یا ... هست؛ در صورت اسپمر یا فیدخوان بودن حتما به عنوان اسپمر گزارشش بده!

ویرایش شده توسط farhad.in
لینک به ارسال

میتونید از ابزار disavow گوگل استفاده کنید . این ابزار برای موارد اینچنینی استفاده میشه . سایت های زردی که بک لینک های بی ارزش و فیک تولید میکنن و روی رتبه شما تاثیر میزارن . اینطوری میتونید به گوگل اعلام کنید که بک لینک های ایجاد شده توسط اونها مورد تایید شما نیستن  . برای استفاده از این ابزار از طریق گوگل وب مستر اقدام کنید . لینک زیر :

https://www.google.com/webmasters/tools/disavow-links-main

لینک به ارسال
در در 11/5/2017 at 13:15، طراحی سایت سورینت گفته است :

میتونید از ابزار disavow گوگل استفاده کنید . این ابزار برای موارد اینچنینی استفاده میشه . سایت های زردی که بک لینک های بی ارزش و فیک تولید میکنن و روی رتبه شما تاثیر میزارن . اینطوری میتونید به گوگل اعلام کنید که بک لینک های ایجاد شده توسط اونها مورد تایید شما نیستن  . برای استفاده از این ابزار از طریق گوگل وب مستر اقدام کنید . لینک زیر :

https://www.google.com/webmasters/tools/disavow-links-main

آخه یکی دو مورد نیست که بیاییم disavow کنیم .وقتی بالای 2000 تا باشه راه سریع برای معرفی اونها به گوگل نیست؟

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...
در در 11/7/2017 at 18:44، chem گفته است :

آخه یکی دو مورد نیست که بیاییم disavow کنیم .وقتی بالای 2000 تا باشه راه سریع برای معرفی اونها به گوگل نیست؟

دوست عزیز دیساوو کردن لینک ها اصلا زمانی نمیبره !
معمولا زیر 100 هزارتا لینک تو چند ساعت انجام میشه... ! چون بسته به لینک ها با یک خط میشه 1000 تا دامنه رو دیس کرد.

ویرایش شده توسط مهدی
لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، farzinetemad گفته است :

دوست عزیز دیساوو کردن لینک ها اصلا زمانی نمیبره !
معمولا زیر 100 هزارتا لینک تو چند ساعت انجام میشه... ! چون بسته به لینک ها با یک خط میشه 1000 تا دامنه رو دیس کرد.

ممنون از توجه شما

میشه یه مقدار بیشتر توضیح بفرمایید که چطور میتونم این کار رو انجام بدم؟

با تشکر

لینک به ارسال

تو گوگل اینو سرچ کن :

آموزش دیساوو بک لینک 

و روی اولین نتیجه ، وب اپراتور کلیک کن

یا
از تو پنل وبمسترتولز تیبل لینک هاتو دانلود کن

یه نوت پد بازکن

تو هر خط آدرس دامنه یا لینکی که میخوای گوگل نادیده بگیرتش رو بنویس.(اینکار زود تموم میشه چون معمولا از یک دامنه بهت چندین لینک اسپم میدن). و با نوشتن یک دامنه نیازی نیست زیر شاخه هاشم بنویسی

بعد نوت پد رو توی قسمت دیساوو گوگل آپلود کن.

فقط باید دقت کنی که در مورد سایت های اسپم اینکار رو انجام بدی ، چون اگه اشتباه کنی ، ممکنه به نتایج جستجو سایتت ضربه بخوره و راه برگشتی هم نداره !

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...
در در 11/22/2017 at 17:59، chem گفته است :

ممنون از توجه شما

میشه یه مقدار بیشتر توضیح بفرمایید که چطور میتونم این کار رو انجام بدم؟

با تشکر

می تونید در اینجا مطالعه کنید : حذف لینک های بی کیفیت سایت

پ.ن: ادمین های گرامی این لینک هارو حذف نکنید وقتی لینک ها nofollow هستن هیچ ضرری واسه انجمن و هیچ نفعی واسه کسی که لینک میزاره ندارن

پس بزارین حداقل یه نفر از یه منبع درست آموزش ببینه!!!

لینک به ارسال
  • 4 ماه بعد...

دوستان یکی لطف می کنه فایل تکستی رو واسه  دیساوو به عنوان نمونه بده

من می خواهم تمامی دامین های اسپم رو ببندم

به عنوان نمونه این طوری وارد کردم گوگل همه رو به صورت لینک در نظر گرفت نه دامین ولی من می خوام دامین در نظر بگیره

30sil.ir
mfshop.ir
ns-shop.ir
s2a.ir
loger.ir
h5h.ir
downloadcade.ir
kaanal.ir
bist-20.ir

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...