رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام و درود خدمت دوستان عزیز.

بنده برای اتصال سایت به هاست دانلود از افزونه hacklog remote attachment استفاده کردم. وقتی نصب کردم برای اتصال به هاست اخظار میداد که اتصال انجام نشد و به همین دلیل افزونه رو کامل حذف کردم.

اما دقیقا همین شد مشکل بنده تا الان که حدود 7 روزی میگذره.

تمام تصاویر و فایلهای داخل سایت همه از بین رفتن. اما داخل هاست اصلیم وجود دارن ولی دانلود نمیشن. و اپلود های جدید با مشکل مواجه میشن.

هر عکس یا فایلی که میخوام آپلود کنم زمان نوشته جدید یا از کتابخانه یا اپلود نمیشه یا اپیود میشه اما تصویر رو باز نمیکنه.

و نمیتونم سایت رو از اول نصب کنم چون اطلاعات مشتریا داخل پایگاه داده وجود داره.

و زمانی که اطلاعات پایگاه داده رو بکاپ میگیرم و از ابتدا سایت رو راه اندازی میکنم باز همون مشکل وجود داره.

موقعی که عکس رو اپلود میکنم با ادرس اون هاست دانلود ایجاد میشه ولی اون هاست دانلود دیگه اتصالی نداره.

کسی از دوستان اگر میتونه این مشکل رو راهنمایی کنه.

ممنون

لینک به ارسال

یک گزینه راه اندازی مجدد وردپرس در صفحه آپدیت های وردپرستون باید باشه، اون رو بزنید احتمالا درست میشه

لینک به ارسال
در 48 دقیقه قبل، download4you گفته است :

یک گزینه راه اندازی مجدد وردپرس در صفحه آپدیت های وردپرستون باید باشه، اون رو بزنید احتمالا درست میشه

ممنون ولی با این گزینه هیچ اطلاعاتی حذف نمیشن؟

چون یکبار این کار رو کردم باز هم تاثیری نداشت و بجاش یسری از اطلاعات حذف شدن البته مهم هم نبودن.

ویرایش شده توسط apteam
متن ناقص بود
لینک به ارسال

مشکل حل شد متوجه شدم برای رفع این مشکل.

فقط کافیه پیشوند جداول پایگاه داده را تغییر داد.
بعد از اینکه پیشوند پایگاه داده را تغییر میدیم به صفحه راه اندازی وردپرس ارجاع میده که با تنظیم عنوان سایت و نام ادمین و رمز عبور در اصل پایگاه داده بدون حذف اطلاعات تعمیر میشه.

و اون افزونه که عرض کردم در اصل خودش رو داخل پایگاه داده تنظیم میکنه بعد از تغییر پیشوند دیگه قادر به انجام دوباره کار نیست.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...