elshan

درج کاراکتر با css

12 پست در این موضوع قرار دارد

درود.آیا تو css این امکان هست که مثلا بگی وقتی جمله ای با کلاس h1 شروع میشه قبل از اون جمله مثلا یه خط تیره یه یه کلمه بگذاره.این امکان هست؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

والله من تا حالا با استفاده از سی اس اس چنین چیزی ندیده ام ولی میشه با سی اس اس بگی تمامی تگهای h1 که تو صفحه بود رو به چه شکلی در بیار اما اگر بخوایید کاری که شما می خوایید انجام بدید رو باید از جاوا اسکریپت استفاده کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

میتونید از استایل زیر استفاده کنید...#

h1:before { content: '-'; }

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

تشکر میشه بفرمایید این دقیقا چیکار می کنه؟؟

یه سوال دیگه آیا میشه به این خط تیره استیل منظورم مثلا رنگ جداگانه ای از h1 داد؟

ویرایش شده در توسط elshan
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

<html>
<head>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=UTF-8">
<title>www.p30softs.ir</title>

<style type="text/css">
h1:before {
color:red;
content: "\2665";
}
a {
text-decoration:none;
}
</style>
</head>

<body>

<h1><a href="http://www.p30softs.ir" title="h1 sample Text">h1 sample Text</a></h1>

</body>
</html>

کد کاراکتر مورد نظرتونو از لیست زیر انتخاب و بعد از \ در قسمتی که عدد 4 رقمی تعریف شده استفاده کنید.

کد های بیشتر Hex کاراکتر های خاص

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تشکر میشه بفرمایید این دقیقا چیکار می کنه؟؟

یه سوال دیگه آیا میشه به این خط تیره استیل منظورم مثلا رنگ جداگانه ای از h1 داد؟

کارش اضافه کردن متنی که داخل content تعریف شده به استایل شما هست.

البته با دستور h1:after امکان قرار دادن متن شما بعد از استایل هم وجود دارد.

بله میشه و در بالا مثال زدم.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کارش اضافه کردن متنی که داخل content تعریف شده به استایل شما هست.

البته با دستور h1:after امکان قرار دادن متن شما بعد از استایل هم وجود دارد.

بله میشه و در بالا مثال زدم.

ممنونم .فقط من این کار رو تو css بکنم خودش اضافه می کنه دیگه نیازی نیست که من تو index کاری کنم؟

یکی هم این که من فقط کد hex رو وارد کنم؟

ویرایش شده در توسط سعید حسینی
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنونم .فقط من این کار رو تو css بکنم خودش اضافه می کنه دیگه نیازی نیست که من تو index کاری کنم؟

یکی هم این که من فقط کد hex رو وارد کنم؟

1- نه نیازی نیست. کد HTML را نوشتم, در نوتپد کپی و با پسوند test.html ذخیره و ببینید.

2- بله کدی که در ستون Hex نوشته شده وارد کنید کافی هست.

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

1- بله-خیر نیازی نیست. کد HTML را نوشتم, در نوتپد کپی و با پسوند test.html ذخیره و ببینید.

2- بله کدی که در ستون Hex نوشته شده وارد کنید کافی هست.

من این کد رو تو استایل قالبم اضافه می کنم اما هیچی تو قالب نمیاد.مشکل از چی می تونه باشه؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب شما اصلا تگ h1 رو توی قالبتون استفاده نکردید :|

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب شما اصلا تگ h1 رو توی قالبتون استفاده نکردید :|

برادر h1 یه مثال بود من این کد رو برا یه کد دیگه استفاده میکنم.برای دسته ها که پایین هر مطلب نشون میده:

cat p.

ویرایش شده در توسط elshan
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برادر h1 یه مثال بود من این کد رو برا یه کد دیگه استفاده میکنم.برای دسته ها که پایین هر مطلب نشون میده:

cat p.

طبق مثال شما کد استایلو خدمتتون دادم.

برای دسته ها فکر کنم از تگ های ul و li استفاده شده که باید برای اون تگها استایل معرفی شده را اعمال کنید.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط prooshe
      سلام خسته نباشید.
      من بدون فعالسازی ssl و نصب افزونه از قسمت تنظیمات وردپرسم آدرس سایتم را از http به https تغییر دادم الان دیگه نه سایتم بالا میاد نه دسترسی به مدیریتم دارم تا دوباره ویرایش کنم لطفا راهنمایی کنید؟
    • توسط samadionline
      سلام خدمت شما عزیزان
      چطوری میشه در وردپرس مثل جوملا برای کاربران گروه و سطوح دسترسی تعریف کرد؟
      و همچنین اینکه در جوملا در تنظیمات میشد صفحه آفلاین تعریف کرد و کاربران با لاگین کردن وارد صفحه اصلی سایت میشدند در وردپرس چطور میشه این کار رو انجام داد؟
      تشکر می کنم اگر کسی سر در میاره یه توضیح مختصر بده
    • توسط ashkan91
      با سلام و خسته نباشید
      دوستان کسی میدونه چطور میشه فیلد ایمیل رو از تو فرم تسویه حساب ووکامرس غیرضروری کرد؟ (بدون استفاده از افزونه) یکی از دوستان این لینک رو فرستادن اما نمیدونم کدام تکه کد از این صفحه را میبایست درون کدهای سایت قرار بدم که مشکل حل بشه؟
      https://docs.woocommerce.com/document/tutorial-customising-checkout-fields-using-actions-and-filters/#example-make-phone-number-not-required
    • توسط aiinaz
      سلام دوستان 
       برای فونت من از @font face استفاده کردم تا فونتی که لازم دارم اعمال بشه اما نمی دونم چرا هر دفعه که صفحه رفرش میشه برای چند ثانیه فونت تغییر میکنه؟!!!! از نظر ادرس دهی هم درست انجام دادم و بعضی از فونت ها کلا اعمال نمیشه با اینکه روی سیستمم دارم؟!!!
    • توسط seosec
      سلام دوستان وقت بخیر ما یک سایت داریم قبلا توسط یک نفر طراحی شده و دگ پشتیبانی نمیشه.میخاییم خودمان پشتیبانی را انجام بدیم قصد داریم افزونه ووکامرس از ساست ژاکت بخریم فقط نمیدوینم با قالب ما سازگار هست یا نه؟اسم قالب سایت هم نمیدونیم!! سایت ما در زمینه اموزش امنیت اطلاعات میباشد!کسی میتونه راهنمایی کنه؟؟ ادرس سایت seosec.ir