رفتن به مطلب

لطفا بگین با این ارور های 404 با پیشوند

nasimparsi

پست های پیشنهاد شده

دوستان گرامی من مدت ها هست با تعداد زیادی از ارور 404 روبرو هستم
به نظر مربوط به یک افزونه ( یا پوسته ) بوده که الان دیگه روی وبسایت نیست اما یک سری ارور 404 با تعداد بسیار زیاد مدت زیادی هست ایجاد می کنه
همگی ارور ها به این صورت شروع می شن:
Skill/edame.....

لطفا راهنمایی کنید باید چکار کنم با اینها. الان افزونه و پوسته وجود نداره. اما اینها توی نقشه هستند و با وجودی که Fixed رو زدم باز هم ارور پابرجا هست

لطفا تصاویر رو ببنید

Captuasdasre.JPG.135b84a6d47b8426b8ad5844f382c09b.JPGCapture.JPG.14847e58ed43c02e87044a3d566b5075.JPG

لینک به ارسال

۱) بررسی کنید ببینید در سایت مپ فعلی سایتتون این صفحات وجود دارند؟! اگر بلی حذف کنید.

۲) توصیه میکنم اگر این صفحات در موتورهای جست و جو ایندکس شده ریدایرکت ۳۰۱ کنید به صفحه اصلی یا صفحاتی که مربط با اونا بودند.

۳) سایت مپتون رو در کنسول گوگل حذف کنید و دوباره سابمیت کنید.

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، farhad.in گفته است :

۱) بررسی کنید ببینید در سایت مپ فعلی سایتتون این صفحات وجود دارند؟! اگر بلی حذف کنید.

۲) توصیه میکنم اگر این صفحات در موتورهای جست و جو ایندکس شده ریدایرکت ۳۰۱ کنید به صفحه اصلی یا صفحاتی که مربط با اونا بودند.

۳) سایت مپتون رو در کنسول گوگل حذف کنید و دوباره سابمیت کنید.

ببخشیداگر اشتباه نکرده باشیم سایت مپ سایت این هست

rezamohseni.ir/sitemap_index.xml

هرچقدر توی این 4 تا لینک که گشتم آدرسی با این نشانی پیدا نکردم. درست هست از این نظر؟ اگر ممکنه شما هم بررسی کنید

3- سایت مپ رو یک بار حذف کردم  و دوباره وارد گوگل وبمستر کردم

لینک به ارسال

لینک‌ها تو سایت مپ نبود و این خبر خوبیه اگر سایت مپ رو ری سابمیت کنید دیگه در گوگل نمایش داده نخواهد شد.

نقل قول

این دامنه قبلا مال یک برنامه نویس بوده نمیدونم خود شما بودید یا صاحب قبلی دامنه؛ و این موارد نشون داده شده مربوط به مالک قبلی دامنه می‌باشد!
با بروز رسانی سایت لینک‌های شکسته قبلی از نتایج حذف میشه و جای نگرانی نداره.

لینک به ارسال
در 10 دقیقه قبل، farhad.in گفته است :

لینک‌ها تو سایت مپ نبود و این خبر خوبیه اگر سایت مپ رو ری سابمیت کنید دیگه در گوگل نمایش داده نخواهد شد.

با سپاس

راستی دامنه مال کسی نبوده. اما یک نکته مهم اینکه این دامنه هک شده بود توسط یک هکر چینی! دائم یک صفحاتی ساخته می شد روی این دامنه که به زبان چینی بوده و ...

با نصب افزونه های امنیتی این مورد حل شد اما هنوز که هنوز هست توی نقشه سایت و در بخش ارور های 404 صفحات ساخته شده توسط هکر چیزی میاد.

اینها لینک هایی هست که ایجاد می شد قبلا. الان وجود ندارن اما توی نقشه سایت هستند و ارور 404 می دن

Capture.JPG.bbf5e8a0716ec36914f40af99b4760fa.JPG

و همچنین این لینک ها مربوط به همون دوران هستند

Capture.JPG.16bc633374529dfb479dc395fa17d9f5.JPG

ویرایش شده توسط nasimparsi
لینک به ارسال

چون اینا از قبل برای مدتی بودند در گوگل ایندکس شده و وقتی ربات گوگل بهش سر میزنه با خطای ۴۰۴ مواجه میشه؛ بهتره این صفحات رو ریدایرکت کنید به صفحه اصلی (توسط افزونه‌های مربوطه).

حتی میتونید از بخش Google Index ابزار وب مستر گوگل روی لینک Remove URLs کلیک کنی و این صفحاتی که میخوای رو درخواست حذف بدی.

در ضمن همه این ارورها رو انتخاب کنید و روی دکمه Fixed یا همچین چیزی که در بالا قرار داره کلیک کن!

ویرایش شده توسط farhad.in
لینک به ارسال

اگر لینک های تولید شده بصورت دایرکتوری هستند (اونطور که من دیدم پوشه project) کارتون راحت تر هست . از طریق روبوتکست دسترسی به این پوشه رو محدود کنید و همونطور که  farhad.in عزیز عنوان کردن از بخش  Remove URLs دایرکتوری رو حذف کنید و بعد تیک فیکس شدنشون رو از همونجا بزنید .

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، طراحی سایت سورینت گفته است :

اگر لینک های تولید شده بصورت دایرکتوری هستند (اونطور که من دیدم پوشه project) کارتون راحت تر هست . از طریق روبوتکست دسترسی به این پوشه رو محدود کنید و همونطور که  farhad.in عزیز عنوان کردن از بخش  Remove URLs دایرکتوری رو حذف کنید و بعد تیک فیکس شدنشون رو از همونجا بزنید .

ببخشید در روبوتکست چه دستوری رو باید بزنم که دسترسی به این دو پوشه:

http://rezamohseni.ir/skill/

http://rezamohseni.ir/project

وجود نداشته باشه دیگه

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...
در در ۱۳۹۶/۸/۱۳ at 21:02، farhad.in گفته است :

چون اینا از قبل برای مدتی بودند در گوگل ایندکس شده و وقتی ربات گوگل بهش سر میزنه با خطای ۴۰۴ مواجه میشه؛ بهتره این صفحات رو ریدایرکت کنید به صفحه اصلی (توسط افزونه‌های مربوطه).

حتی میتونید از بخش Google Index ابزار وب مستر گوگل روی لینک Remove URLs کلیک کنی و این صفحاتی که میخوای رو درخواست حذف بدی.

در ضمن همه این ارورها رو انتخاب کنید و روی دکمه Fixed یا همچین چیزی که در بالا قرار داره کلیک کن!

دوست گرامی من کارهایی که گفتید رو انجام دادم و گذاشتم مدتی زمان بگذره

اما دوباره همون ارورها به وجود اومده

امروز دیگه اون آدرس و پوشه رو حذف کردم همون طور که در عکس می بینید خود پوشه رو هم علاوه بر پست ها حذف کردم

Capture.JPG.d07e371b4f0ccdc81335f8bc3b32738b.JPG

اما باز هم این ارورها ایجاد می شه

به نظرتون نیاز هست که نقشه سایت رو یک بار از طریق هاست خودم پاک کنم و دوباره از طریق افزونه یاسئو؟! ایجاد کنم و دوباره به گوگل وبمستر معرفی کنم؟

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۶/۸/۱۴ at 13:09، طراحی سایت سورینت گفته است :

ببنید کلا ارورها رو که نگاه کردم دو گونه هستند.

1- یک سری دایرکتوری skill هستند که اصلا وجود نداره نه در هاست و نه در سایت. احتمالا مربوط به پوسته وردپرسی یا افزونه بوده که قبلا نصب کرده بودم. لطفا اگر می شه بگین که مثلا چطور این پوشه رو از طریق روبوتکست محدود کنم

2- یک سری ارورهایی هستند که در دایرکتوری نیستند و آدرسشون به این صورت هست  www.mydomin.ir/url - اینها رو به نظر یک هکر چینی که قبلا سایت رو هک کرده بود به یک صورتی روی سایت گذاشته بود. حالا با حذف افزونه ها و نصب افزونه های امنیتی مدتی هست که اینها پاک شدن و با وجودی که در نقشه سایت نیستند باز تولید می شن و ارور 404 می دن ( حتی Remove URLs ) کردمشون اما باز تولید می شن. و Linked from  هم ندارن. همه اینها رو من Remove URLs  کردم اما باز انگار تولید می شن.

برای این مورد دوم آیا به نظرتون نیاز هست که نقشه سایت رو کلا از روی هسات پاک کنم و دوباره ایجادش کنم و دوباره به گوگل وبمستر معرفی کنم

Capture.JPG.7ff73a8e93969b37619ea766faf4cf0d.JPG

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...