1 پست در این موضوع قرار دارد

سلام به همه دوستان و کمک کنندگان به اینجانب

برای یک سایت چندفروشنده که با افزونه دکان ایجاد شده، تعدادی دسته و زیر دسته برای محصولات اضافه کردم.

مشکلی که دارم اینه که الان توی قسمتی که فروشنده میخواد محصول اضافه کنه همه دسته ها رو با هم نشون میده یعنی مثل حالت زیر

1. دسته اصلی
    1. دسته فرعی 1
      1. دسته فرعی 2
    2. دسته فرعی 3
      1. دسته فرعی 4
  2. دسته اصلی 2

در حالی که میخوام به این صورت نمایش بده که ابتدا همه دسته های اصلی رو نشون بده و کنار هر کدوم یک + باشه که با کلیک روی اون فقط زیر دسته های همون دسته رو در اضافه کردن محصول نشون بده و باز این زیر دسته ها هم اون حالت جمع و بازشو یا آکاردپونی رو داشته باشن.

خوشحال میشم اگه کسی کد یا افزونه ای میشناسه معرفی کنه.

با تشکر از دوستان

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Elyar23
      سلام. من نیاز به افزونه دکان دارم روی سایتم. نحوه ی نصبش اینطوریه که باید اول نسخه لایت رو فعال کنی بعد نسخه پرو رو... مشکل وقتی هست که بعد از فعال سازی نسخه پرو سایت کلا بالا نمیاد... نه پیشخوان و نه خود سایت... بعدش وقتی دکان پرو رو از سی پنل پاک میکنم بازم بالا میاد...
      حتی وردپرس رو کلا پاک کردم و مجدد  بالا آوردم ولی مشکل حل نشد...
      نمیتونم از نصبش صرف نظر کنم خیلی مهمه برا سایتم لطفا راهنماییم کنید...
    • توسط mahdikabook
      سلام و روزتون بخیر الان چند روزی است ما اصلا نمیتونیم ویرایش انجام بدیم 
      واقعا برامو عذاب آور شده که این مشکلو داریم 
      وقتی وارد سایت میشیم بخش محصولات را انتخاب مکنیم
      و یک محصول را ویرایش سریع میزنیم بعد روی بروزرسانی کلیک میکنیم همین جوری  رو دایره میمونه لطفا این مشکل منو حل کنید

• توسط Kariman
      سلام
      بچه ها میشه کمکم کنید؟
      یه قالب برای فروشگاهم خریدم و میخواستم باهاش یه کاری انجام بدم که متاسفانه قالب پشتیبانی نمیکنه. برای همین مجبورم خودم کد نویسی کنم.
      برای همین تصمیم دارم توی محتویات یک صفحه جدید از وب کد html بنویسم و موردم رو ایجاد کنم.
      حالا سوالم اینجاست که اگر بخوام دستور بدم که بین محصولات فروشگاهم فلان دسته اش فراخوانی بشه و محصولات نمایش داده بشن همانطوری که در فروشگاه هستش چه کار باید بکنم؟؟؟؟
    • توسط mehr1362
      با سلام.
      من با استفاده از دکان و ووکامرس یک سیستم چند فروشندگی ایجاد کردم.
      فروشندگان قبل از عضویت یا قبل از ورود محصول باید اشتراک ویژه خریداری کنند.نحوه پیاده سازی اشتراک ویژه را باهاش آشنایی ندارم.
      اگر از دوستان کسی هست بتونه راهنمایی کنه که چطور این کارو انجام بدم ممنون میشم.

• توسط heydarfhp
      با عرض سلام
      من صفحه ساز Elementor Pro رو همراه فروشگاه ساز woocommerce نصب کردم که در این صورت باید در بخش template های المنتور تب های archive product و single product اضافه بشه. اما واسه من این اتفاق نیوفتاد و با آپدیت کردن هم تغییری نکرد. ممنون میشم کمکم کنین