رفتن به مطلب

پایین بودن سرعت بارگذاری سایت

پست های پیشنهاد شده

با سلام.

اگه دقت کرده باشید توی مرورگر فایرفاکس وقتی میخواید یک سایت رو باز کنید پایین مرورگر سمت چپ نشون میده که چه مواردی داره بارگذاری میشه تا سایت بیاد بالا.

حالا سوال من اینه که من وقتی میخوام سایت خودم رو باز کنم پایین مرورگر یک سایت دیگه در حال بارگذاری هست و وقتی از اون عبور کرد سایت من میاد بالا! (نه که اول اون سایت بیاد بالا بعد سایت من.در واقع اون سایت پردازش میشه و بعد سایت من میاد بالا در صورتی که سایت من و اون سایت هیچ ارتباطی به هم ندارن) و همین باعث کند شدن سرعت بارگذاری سایت شده.

مشکل از کجا میتونه باشه؟

با تشکر.

لینک به ارسال

سلام

آدرس سایتتون رو برای بررسی قرار بدید.

در ضمن اون قسمتی که میگید مربوط میشه به درخواست‌های سرور؛ مثلا شما اگر در قالبتون فایل جیکوئری رو از CDN گوگل لود کنید یک درخواست به سرور گوگل ارسال میشه و تا زمان لود شدن در اون قسمت نمایش داده میشه (که این خیلی سریع اتفاق می افته).

حالا اگر آدرس فایل JS یا css یا ... از سایت دیگه‌ای در قالب شما موجود باشد بسته به قدرت سرور‌های اون سایت‌ روی لود سایت شما تاثیر میزاره.

با درج آدرس سایت میتونم دقیق بگم چه چیزی باعث دیر لود شدن سایتتون میشه.

لینک به ارسال

ممنون از پاسختون.

ظاهرا از قالب نیست.چون قالب رو که عوض میکنم بازم همون اتفاق میفته.

من سایت رو برا تست روی هاست رایگان راه اندازی کردم ممکنه مشکل از هاست باشه؟

با تشکر.

لینک به ارسال

به هیچ وجه از هاست رایگان استفاده نکنید چه برای تست و چه برای چیزهای دیگر ...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...