رفتن به مطلب

افزونه نمایش رتبه الکسا در برگه ها

پست های پیشنهاد شده

نکته: میخواستم این تاپیک رو در بخش مغرفی افزونه ایجاد کنم که ظاهرا دسترسی نداشتم! (مدیران انتقال بدید)

این افزونه رو خودم نوشتم و تحت لایسنس نرم افزار آزاد (GPL) عرضه کردم!

معرفی افزونه وردپرس نمایش رتبه الکسا در برگه‌ها و نوشته‌ها

از اسم افزونه معلومه که چکار می‌کنه ؛ اگر وب مستر هستید و دوست دارید در صفحه تبلغاتتون اشاره‌ای به رتبه الکساتون کنید و اونو نشون بدید این افزونه بکارتون میاد.

در زیر نمونه‌ای از کاربردش رو مشاهده می‌کنید.

وب سایت ما با دارا بودن رتبه 500 کشور Iran و رتبه جهانی 1100 آماده پذیرش تبلیغات شما می‌باشد.

برای ساخت همچین چیزی می‌بایست از شورت کدهای تعبیه شده در افزونه استفاده کنید که برای مثال بالا بصورت زیر خواهد بود.

وب سایت ما با دارا بودن رتبه [swa_alexa_country] کشور [swa_alexa_country_name] و رتبه جهانی [swa_alexa_country_global] آماده پذیرش تبلیغات شما می‌باشد.

شورت کدهای افزونه

نمایش رتبه کشور: [swa_alexa_country]

نمایش نام کشور: [swa_alexa_country_name]

نمایش رتبه جهانی: [swa_alexa_country_global]

این افزونه رایگان و آزاد می‌باشد؛ شما می‌تونید با مراجعه به صفحه گیت‌هاب افزونه سورسش رو ببنید و همچنین اونو دانلود و استفاده کنید.

برای دانلود آخرین نسخه افزونه اینجا کلیک کنید.

صفحه رسمی افزونه

=============================================

دوستان میخواستم این افزونه چند زبانه باشه ولی نتونستم با نرم‌افزار Poedit فایل زبان بسازم (چند روز پیش هم تاپیک زدم ولی بی پاسخ موند).

اگر تخصصی در این زمینه دارید اینکار رو انجام بدید یا راهنمایی کنید خودم انجام بدم.

بعد از چند زبانه کردن افزونه برای درج در مخازن به وردپرس ارسال خواهد شد.

لینک به ارسال
  • فرهاد حسن پور عنوان را به افزونه نمایش رتبه الکسا در برگه ها تغییر داده است

دوستان عزیز افزونه در مخازن وردپرس هم ثبت شد.

مشاهده برگه افزونه در سایت رسمی وردپرس

برای نصب از طریق مخازن کافیه کلید واژه swa-alexa رو در کادر جست و جوی بخش افزونه‌ها وارد کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...