رفتن به مطلب

حذف categoryهای نمایش داده شده در گوگل

hamedk5

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان 

یه مشکلی داریم اونم این که وقتی مقاله های ما تویه گوگل بالا میان ، به صورت site.com/category/subcategory به این صورت به نمایش در میان (یعنی وقتی سرچ میزنی تویه گوگل / آدرس گوگل به این صورت به نمایش در میاد! ) 

ما میخوایم که تویه سرچ گوگل به صورت

site.com/عنوان-مقاله/ 

باشه . 

از افزونه یوست هم استفاده می کنم . (دوستان گفته بودن که از طریق پیوند های یکتا و قسمت تغییر نشانی ها این گزینه رو روی پاک قرار بدم ) که اینم مثل اینکه یه موضوع دیگه ای بود و ربطی به یورل گوگل نداشت!

2017-11-07_12-33-58.jpg.5267817f5d1aa9094bd0ca3d8255f0ab.jpg

من تاپیک ها رو که مطالعه می کردم یه افزونه ای هم معرفی کردن به نام No Category Base   که فکر نمی کنم مربوط به این چیزی باشه که من می گم . 

چون الان تویه سایت وقتی روی یک مقاله ای کلیک می کنیم لینک به صورت site.com/عنوان-مقاله/ هست . 

ولی نمیدونم چرا تویه گوگل وقتی مقاله های بالا میان /عنوان-مقاله/       بالا نمیاد و ترتیب دسته بندی ها رو نشون میده 

ممنون میشم اگه کسی اطلاع از درست کردن این وضعیت داره بهم بگه {گل}

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

عزیز این مال قسمت کش نتایج جستجوی شماست ، اگر کاری به کارش نداشته باشید ، آدرسش بعد چند وقت در گوگل عوض میشه ، اما اگر برای تغییر آدرس عجله دارید .

به پنل وبمستر تولز و این مسیر برید - Google index > Remove URLs >Temporarily Hide >Remove page From Cache Only 

تنها راه سریع برای تغییر این وضعیت همین مورد هست ، ولی باید برای تک تک URL  های ساتتون انجام بدید .

البته اگر صبر پیشه کنید گوگل خودش این تغییرات رو به صورت اتوماتیک انجام میده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...