• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
hassanlakaei

مشکل با افزونهQuack chat

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

من از افزونهQuack chatدارم استفاده میکنم اما موقعی که آنلاین نیستی کسی پیام بفرسته به صورت فارس حوف درهم میشهسلامچطوری میشه کاری کرد که این مشکل حل بشه کسی میتونه کمک کنه با تشکر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

افزونه مورد نظر شما رایگان نیست و بحث افزونه های غیر رایگان در انجمن ممنوع هست

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط medil0ne
      سلام به همه‌ی دوستان
      آقا من دارم از این افزونه mymail newsletter استفاده می‌کنم.
      یعنی فقط یک دونه خبرنامه فرستادم و بعد مشکلی که عرض می‌کنم برام پیش آمد.
      http://revaxarts-themes.com/mymail/
      http://codecanyon.net/item/mymail-email-newsletter-plugin-for-wordpress/3078294
      مشکل از این قراره که:
      زمانی که می‌رم توی قسمت نوشتن خبرنامه‌ی جدید،قسمتی هست که باید لیست سابسکرایبر‌های مورد نظرم برای ارسال خبرنامه انتخاب کنم.
      نکته این‌‌جاست که وقتی روی هر لیستی کلیک می‌کنم و تیک می‌زنمش،می‌ره تو load و ابدا تیک نمی‌خوره.
      تو همون حالت هم وقتی ذخیره می‌کنم باز تیک نخورده ذخیره می‌شه.
      من روی سایت دیگه‌ای امتحان کردم و مشکلی در کار نبود.
      اگر ممکنه راهنمایی بفرمایید که باید چه کنم؟
      (ضمن این‌که من هر چی می‌خوام این افزونه رو پاک کنم که شاید درست بشه،با این که کاملا فولدرش از پوشه‌ی پلاگین حذف می‌شه،اما باز هم مثلا اطلاعات،تنظیمات و همون خبرنامه‌ای که اول فرستادم باقی‌ می‌مونند.می‌خوام بگم که چه کار کنم که از بیخ پاک بشه.البته اگر راه حلی برای درست کردن خود مشکل هست که دیگه نیازی به این کار نیست.)
      این هم عکس از صفحه‌ی مربوطه و مشکل:
      تشکر تشکر

• توسط hamidtbt
      سلام خسته نباشید . من افزونهEasy FancyBox استفاده میکنم کار این افزونه اینکه وقتی شما چند عکس همزمان در پست تون آپلود می کنید این افزوه عکس ها را بصورت اسلاید شو نمایش میده . حالا من چند روز هست با عکس ها را بصورت الاید شو نمایش نمیده دلیلش را نمیدونم چیه