رفتن به مطلب

مشکل با تاریخ سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید .

وقتی یک پست جدید میزاریم تاریخ داخل گوگل ثبت میشه و هیچ مشکلی نداره ولی وقتی همون پست رو آپدیت میکنیم تاریخ که باید در گوگل به روز بشه نمیشه و کلا تاریخ از گوگل حذف میشه . این مورد به چه چیزی بستگی داره ؟ کسی اطلاعا داره ؟ چون بعضی از وب سایت ها این مشکل رو ندارند .

تاریخی که میگم پیوست شد داخل عکس

Screenshot_20171107-185335.png

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، mehran-b گفته است :

سلام و درود

تاریخ آپدیت برای این مطلبتون توسط افزونه سئو درج نشده.

تاریخ اپدیت کدوم هست ؟

article:published_time
article:modified_time
og:updated_time

اینم بگم چند روزی بود درست کار میکرد بدون هیچ مشکلی ! 

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، mehran-b گفته است :

این دو مورد باید تاریخشون یکی باشه که همون تاریخ آپدیت هست.

پست تایپ مطلب چیه؟

این دو مورد قبلا بود اصلا تاریخ اپدیت رو نمایش نمیداد خودم حذف کردم . بعضی از مطالب تاریخ میزنه ولی بعضی نه یا حذف میشه بعد چند روز تاریخ ثبت میشه ... فکر نکنم به این مورد بستگی داشته باشه .

پست تایپ چی هست ؟ :| من از پیش فرض استفاده میکنم تغییر ندادم 

لینک به ارسال

درود مجدد

در هر صورت این قضیه تنظیمات پیچیده ای جهت نمایش نداره فقط صرفا افزونه سئو یه هوک گذاشته برای نمایش این تاریخ ها در سایر پست تایپ ها (در پست های سفارشی از ابتدا این قضیه فعال نیست) که اونم با این فیلتر فعال میشه.

add_filter('wpseo_opengraph_show_publish_date', '__return_true');

کد بالا رو در فایل functions.php قالبتون زیر اولین

<?php

قرار بدید.

لینک به ارسال
در در 11/8/2017 at 18:15، mehran-b گفته است :

درود مجدد

در هر صورت این قضیه تنظیمات پیچیده ای جهت نمایش نداره فقط صرفا افزونه سئو یه هوک گذاشته برای نمایش این تاریخ ها در سایر پست تایپ ها (در پست های سفارشی از ابتدا این قضیه فعال نیست) که اونم با این فیلتر فعال میشه.

add_filter('wpseo_opengraph_show_publish_date', '__return_true');

کد بالا رو در فایل functions.php قالبتون زیر اولین

<?php

قرار بدید.

این کد دقیقا چیکاری انجام میده ؟ 

من تست کردم جواب نداد .

ببینید وقتی مطلب جدید قرار میدی فقط article:published_time داخل سرس میاد که تاریخ به درستی داخل گوگل ثبت میشه اما بعد از اپدیت دو مورد article:modified_time / og:updated_time اضافه میشه که گوگل تاریخ رو حذف میکنه به همین خاطر من این دو مورد رو خودم از پلاگین حذف کردم اما بازم برای بعضی از پست ها این تاریخ با تاخیر ثبت میشه یعنی بعد از اپدیت حذف میشه بعد یکی دو روز تاریخ نمایش داده میشه نمیدونم مشکل از چی هست !

لینک به ارسال
در هم اکنون، mehran-b گفته است :

سلام و درود

گوگل از روی همون دو مرود میفهمه که پست آپدیت شده.

چطور حذفش کردید؟

از سورس افزونه کدش رو حذف کردید؟

درسته من میگم که وقتی این دو مورد بود اصلا تاریخ اپدیت نمیشد و وقتی برداشتم تاریخ آپدیت میشه جای اینکه حذف بشه (نه برای همه پست ها)

بله از سورس افزونه حذفش کردم 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...