2 پست در این موضوع قرار دارد

دوستان سلام و درود

می خواستم وقتی کاربرهای وبسایت تصویری رو آپلود میکنن این تصویر در هاست اصلی آپلود نشه و بره توی یه هاست دیگه کسی میدونه چطور میتونم این کار رو بکنم.

توی اینترنت خیلی گشتم چیزی پیدا نکردم راستش نمیدونستم که چی رو باید سرچ کنم.

خیلی خیلی ممنون:(

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط AmirHosseinGT
      سلام
      میخوام از یه سایت خارجی هاست بخرم
      چه نکاتی رو باید موقع خرید رعایت کنم؟
      چه سایتی رو شما میشناسید؟ میشه لطفا یکی دوتا سایت معتبر معرفی کنید؟
      سپاس
    • توسط A.Nahvi
      سلام دوستان، یه سایتی هست که 3 تا دیتابیس هست یعنی 3 تا وردپرس هست. اصلی، فارسی، انگلیسی
      بعد من الان تو بخش فارسی سایت یه منو اصلی دارم و بالاش یه منو دیگه لینک های این قسمت ها به دامنه قبلی منتقل میشه، با این حال که وقتی لینک رو روی مرورگر ویرایش میکنم به دامنه جدید مشکلی ندارن.
      توی خوده وردپرس هم بخش انگلیسی، بخش اصلی اوکیه ولی بخش فارسی وقتی میرم فهرست هارو ویرایش کنم اصلا تغییری اعمال نمیشه... جالبه اینکه وقتی میرم ویرایش کنم دامنه ها روی دامنه جدیده ولی تو سایت قدیم.
      توی بخش فارسی هم بعضی از لینک ها درسته به کمک افزونه Velvet Blues Update URLs  درست شد ولی بازم منو اصلی و منو بالایی و بعضی از دکمه ها نه.

ممنون میشم راهنمایی کنید خیلی اضطراریه ....
    • توسط ahmad25532
      با سلام. وبسایت من متعلق به انجمن صنفی شرکت های بازرسی فنی هست. یه انجمن صنفی که یه تعداد شرکت عضو داره. سالیانه یه حق اشتراک ازشون میگیره. بهشون گواهینامه میده. برای عضو شدن هم یه سری مدارک برای انجمن باید بفرستند. تا امروز کل این پروسه سنتی انجام میشد. چطوری میتونم این فرایند رو ببرم تو دل سایت. یه فرم عضویتی باشه با یه سری فیلد مشخص. با امکان آپلود (مدارک شرکت ها) - اگه بشه که سیستم پرداخت هم توش داشته باشه که خیلی خوب میشه.
      روی سایتم افزونه یوزرپرو رو هم خریدم و نصب کردم.
      البته یه نکته ای هست. اینکه من اعضای دیگه ای هم غیر از این اعضای حقوقی دارم. نمیدونم چجوری میتونم اینا رو تفکیک کنم.
      آدرس سایتم : irsnt.com
    • توسط amzzm75
      باسلام خدمت اساتید
      من یه وب سایت خبری دارم که چند وقتیه مشکل کندی داره اول روی هاست بود که مشکل کندی داشت و نویسنده ها شاکی بودن بعد روی سرور مجازی منتقلش کردم ولی بازم این مشکل هست با این تفاوت که گاهی باید ctrl+f5 بزنم تا عکسا آپلود بشن یا خبرو که میزارم واسه خودم تا 5 دقیقه بعد از انتشار خبر باز نمیشه واسم جدیدا مشکل ارسال مطالب به تلگرامم پیدا کردم و تصاویر شاخص به کانال تلگرام باز نمیشه اخیرا اومدم nginx رو هم نصب کردم ولی بازم همون مشکل هست حتی gtmetrix هم میزنه server is slow نمیدونم چیکارش کنم
      خودتون چک کنین و لطفا راهنماییم کنین چیکار کنم درست بشه
      آدرس سایتم:umagazine.ir
    • توسط miladg4
      با سلام
      به هنگام آپلود کردن عکس مورد نظر در دایرکتوری آپلود میشود ولی آدرس فایل آپلود شده در دیتابیس به درستی ذخیره نمیشه
      و تصاویر بندانگشتی نمایش داده نمیشه بنا به دلایلی که هاستی که دارم روش کار میکنم option های زیادی داره و امکان راه اندازی مجدد وردپرس برای این مورد مقدور نیست.
      لطفا راهنمایی کنید؟