رفتن به مطلب

مشکل در افزونه easy digital downloads

پست های پیشنهاد شده

سلام 

من در سایت افزونه easy digital downloads  رو نصب کردم اما دو مشکل دارم 

1- ریال RIAL نوشته میشه روی دکمه و با اضافه کردن این کد در توابع وردپرس هم این متن ارور رو همراه تغییر به ریال میده 

کد :

function pw_edd_change_currency_sign( $formatted, $currency, $price ) {
return $price . ' ریال';
}
add_filter( 'edd_rial_currency_filter_after', 'pw_edd_change_currency_sign', ۱۰, ۳ );
add_filter( 'edd_rial_currency_filter_before', 'pw_edd_change_currency_sign', ۱۰, ۳ );

متن ارور :

Warning: Missing argument 1 for pw_edd_change_currency_sign(), called in /home3/andaymus/public_html/adafile/wp-includes/class-wp-hook.php on line 296 and defined in /home3/andaymus/public_html/adafile/wp-content/themes/my-sahifa-up/functions.php on line 3

2- میخوام وقتی پستی رو در این افزونه ساختم بصورت مستقیم وارد صفحه وبسایت بشه اما این اتفاق نمیفته ! 

ممنون میشم راهنمایی کنید 
لینک به ارسال
  • 9 ماه بعد...
در در 11/10/2017 at 13:33، حامد قاسمی گفته است :

سلام 

من در سایت افزونه easy digital downloads  رو نصب کردم اما دو مشکل دارم 

1- ریال RIAL نوشته میشه روی دکمه و با اضافه کردن این کد در توابع وردپرس هم این متن ارور رو همراه تغییر به ریال میده 

کد :

function pw_edd_change_currency_sign( $formatted, $currency, $price ) {
return $price . ' ریال';
}
add_filter( 'edd_rial_currency_filter_after', 'pw_edd_change_currency_sign', ۱۰, ۳ );
add_filter( 'edd_rial_currency_filter_before', 'pw_edd_change_currency_sign', ۱۰, ۳ );

متن ارور :

Warning: Missing argument 1 for pw_edd_change_currency_sign(), called in /home3/andaymus/public_html/adafile/wp-includes/class-wp-hook.php on line 296 and defined in /home3/andaymus/public_html/adafile/wp-content/themes/my-sahifa-up/functions.php on line 3

2- میخوام وقتی پستی رو در این افزونه ساختم بصورت مستقیم وارد صفحه وبسایت بشه اما این اتفاق نمیفته ! 

ممنون میشم راهنمایی کنید 

https://mrcode.ir/آموزش-تبدیل-rial-ریال-easy-digital-downloads-وردپرس

مورد دوم هم در حالت عادی وقتی محصولی میزنیم مستقیم نمایش داده میشه . مگر اینکه قالب شما تنظیماتی داشته باشه .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...