رفتن به مطلب

کد کردن قالب

پست های پیشنهاد شده

با سلام

بنده چند تا قالب طراحی کردم و برای حفظ حق نشر می خواستم کپی رایت انتهای قالب در فوتر رو به صورت زیر کد کنم ، ممنون میشم راهنمایی کنید،

کد کردن به این صورت باشه که اگر خریدار اقدام به حذف عبارت (طراحی شده توسط ......) کرد ، سایت ش از دسترس خارج شه و  توی صفحه سفید فقط عبارت برای حذف کپی رایت باید هزینه ای پرداخت کنید .

ممنون

لینک به ارسال

شما می‌تونید از کد گذارهایی نظیر ion_cube یا سورس گاردن استفاده کنید.

کارهایی دیگری نیز میشه انجام داد ولی همگی قابلیت دی کد شدن رو دارند.

لینک به ارسال

اگه امکانش هست یکم بیشتر توضیح بدید . ازتون ممنونم

مثلا لینک اموزشی یا یک نمونه زنده

لینک به ارسال
در در 11/10/2017 at 17:52، farhad.in گفته است :

شما می‌تونید از کد گذارهایی نظیر ion_cube یا سورس گاردن استفاده کنید.

کارهایی دیگری نیز میشه انجام داد ولی همگی قابلیت دی کد شدن رو دارند.

از نرم افزار های انکودر نمی خوام استفاده بکنم

برای توی این یک هفته کل نت رو سرچ کردم تا ی راهی پیدا بکنم که این از کپی رایت قالب هام محافظت کنم اخر سر هم پست زیر رو که مال 2012 هست از همین انجمن پبدا کردم

اما استاد فقط راهنمایی کردن ولی آموزش ندادن ، لطفا اگر کسی بلده جواب /

در در 11/15/2012 at 12:22، imanfakhar گفته است :

در بهترین حالت اینه که کد نکنید چون قالب کد شده صد در صدر مشکلاتی را با فایل ترجمه و افزونه ها پیدا خواهد کرد و محدودیت گسترده ای را برای کاربر ایجاد می کنه که معمولا کاربر از ادامه استفاده منصرف می شه

همیشه یکی از جذاب ترین خواص وردپرس امکان ویرایش قالب بوده که جزو بزرگترین عوامل رشد وردپرس هم محسوب می شه می تونید در عوض اینکار در فوتر کپی رایتتون رو بگذارید و با یک کد جاوا اسکریپت ساده اجازه لود به سایت در صورت حذف یا دستکاری کپی رایت رو ندید

نقل قول

در فوتر کپی رایتتون رو بگذارید و با یک کد جاوا اسکریپت ساده اجازه لود به سایت در صورت حذف یا دستکاری کپی رایت رو ندید

چطوری اگر امکانش هست راهنمایی کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...