رفتن به مطلب

نمایش محتوای یک برگه در صفحه اصلی

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من میخوام محتوای یک برگه مثلا درباره ما را در صفحه اصلی نمایش بدم چطور میتونم اینکار و انجام بدم. اگه لینکی در اینترنت میشناسید ممنون میشم قرار بدید خودم هرچقدر گشتم نتونستم پید کنم.

ممنون.

Untitled.png

لینک به ارسال

سلام

به تنظیمات -> خواندن ->  برگه نخست نمایش داده شود برید و صفحه مد نظرتون رو انتخاب کنید.

لینک به ارسال
در 6 دقیقه قبل، farhad.in گفته است :

سلام

به تنظیمات -> خواندن ->  برگه نخست نمایش داده شود برید و صفحه مد نظرتون رو انتخاب کنید.

ممنون اما منظورم این نیست. یه چیزی تو مایه های get_template_part یه همچین کدی نیاز دارم. قبلا انجام دادم اما حالا هرچقدر تلاش کردم نتونستم.

ویرایش شده توسط masoudch
لینک به ارسال

اگر منظورتون دریافت محتویات یک صفحه و نمایش اون در مکان دلخوا (مثلا صفحه اول) هست در این صورت باید از توابع وردپرس استفاده کنید.

تابعی که بکارتون میاد تابع زیر هست.

get_post();

که یک پارامتر به عنوان ID پست یا صفحه میگیره و محتویات اون رو در اختیارتون قرار میده مثل: عنوان صفحه، محتویات صفحه، تاریخ و...

ویرایش شده توسط farhad.in
لینک به ارسال

سلام و درود

اگر دقیقا میخواید برگه درباره ما لود بشه توی یه برگه دیگه که باید از آیفریم استفاده کنید ولی اگر فقط میخواید مثلا محتواش رو نشون بدید توی یه برگه دیگه میشه از تابعی که @farhad.in خان گفتند استفاده کنید.

موفق باشید

لینک به ارسال

از دوستان گرامی ممنونم ولی فکر میکنم من پرسشم رو درست مطرح نکردم.

دوستان من میخوام صفحه اصلی سایتم رو با توابع وردپرس داینامیک کنم. به این صورت که من در این وبسایت صفحات متعددی دارم و دقیقا مثل یه روزنامه که در صفحه اصلی مطالب مهم رو میزاره و بعد شماره صفحه مربوط به اون مطلب رو در صفحه اصلی نمایش میده منم میخوام همچین کار کنم.

من در زمینه پروژه های دانشجویی الکترونیک کار میکنم. و یکسری صفحات جداگانه برای هر موضوع ایجاد کردم. مثلا نمونه کارها و مقالات آموزشی و حالا میخوام در صفحه اصلی به صورتی که در تصویر پیوست مشاهده میفرمایید امکان دسترسی به این صفحات رو فراهم کنم. دقیقا مثل تمام سایت های دیگه.

سپاس از همه دوستان و اساتید

Untitled.png

لینک به ارسال

خب سوال شما ۳۶۰ درجه فرق کرد!!!

شما باید از توابعی استفاده کنید که مطالب دسته دلخواهتون رو نشون میدن! برای مثال شناسه (id) دسته نمونه کارها رو پیدا میکنید. و در کد زیر جایگذاری میکنی و هر مطلبی که در اون دسته باشه در مکان دلخواه شما به تعداد دلخواه شما نمایش داده میشه.

<?php
$catquery = new WP_Query( 'cat=20&posts_per_page=5' );
while($catquery->have_posts()) : $catquery->the_post();
?>
<ul>
<li><h3><a href="<?php the_permalink() ?>" rel="bookmark"><?php the_title(); ?></a></h3>

<ul><li><?php the_content(); ?></li>
</ul>
</li>
</ul>
<?php endwhile; ?>

در کد بالا با فرض اینکه مثلا آی دی دسته نمونه کار شما ۲۰ هست میاد ۵ تا لینک از آخرین مطالبتون رو نشون میده.

میتونید این کار رو برای دسته آموزش و مقالات هم استفاده کنید فقط کافیه آی دی دسته رو تغییر بدید.

ویرایش شده توسط farhad.in
لینک به ارسال

سلام

جناب @farhad.in قبلا یه کده دیگه ای گذاشته بودید که میتونستم بجای post ، page رو قرار بدم. لطفا همون کد قبلی رو دوباره بزارید ممنون.

ویرایش شده توسط masoudch
لینک به ارسال

کدهایی که خدمتتون ارایه دادم بالا موجود هست؛ حذف نکردم.

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، farhad.in گفته است :

کدهایی که خدمتتون ارایه دادم بالا موجود هست؛ حذف نکردم.

نمیدونم والا شایدم جای دیگه ای دیدم. اگه ممکنه استفاده کردنش رو هم بفرمایید چون وقتی من کد را وارد کردم استایل نداشت و نمی دونم چطور ازشون استفاده کنم.

راستش چیزی که توی ذهنمه شبیه به دیجی کالاست که هرگوشه یه بخش رو به مطلب خاصی اختصاص داده البته نه با اون استایل حرفه ای ولی خوب دوست دارم همچین موردی رو انجام بدم.

سپاس

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...