رفتن به مطلب

آیا بک لینک برای سئو مفید هست یا مضر

tarhina

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان گرامی آیا بک لینک برای سایت مفید هست یا خیر و اگر مضر هست جایگزینی به غیر از  انتشار مطالب و مقاله هست که به سئو سایت کمک بکنه 

ویرایش شده توسط tarhina
لینک به ارسال

سلام قبلا خیلی در موردش بحث شده.

بک لینک اگر از سایت‌های مرتب باشه و یهویی اضافه نشه میتونه موثر باشه در غیر اینصورت خیر.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

دوست عزیز بک لینک جزو مهمترین عامل های رنکینگ تو موتورهای جستجو هست ، 

البته ما بک لینک مخرب هم داریم ، که نه تنها کمکی نمیکنه بلکه باعث افت رتبه سایت شما هم میشه . بهرحال لینک گرفتن از سایت های با کیفیت از مهمترین بخش های سئو آف پیج حساب میشه.

لینک به ارسال

دنبال بک لینک هایی باشید که موضوع سایتشون مرتبط با سایت شما باشه !

یا مطالبی بنویسید که در سایت های مرتبط دیگه به عنوان منبع لینک خورده باشه !

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

در موردش قبلا زیاد بحث شده ولی خب بک لینک ها جزو لاینفک بهینه سازی موتور های جست و جو هستند.

اگر به درستی و با آموزش دقیق و با وسواس خاص گرفته بشن قطعا نقش به سزایی در رتبه بندی وبسایت شما خواهند داشت.

البته می تونید این مطلب رو هم بخونید که با زبان ساده بهتون توضیح داده : لینک بیلدینگ چیست

لینک به ارسال

دوستان عزیز پاسخ‌های تکراری ندید و تاپیک‌های حل و فصل شده قدیمی رو بالا نیارید.

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...
در در 11/24/2017 at 12:01، geeksesi گفته است :

دنبال بک لینک هایی باشید که موضوع سایتشون مرتبط با سایت شما باشه !

یا مطالبی بنویسید که در سایت های مرتبط دیگه به عنوان منبع لینک خورده باشه !

خب سایت های مرتبط بک لینک نمیدن باید چیکار کرد؟ من خودم یه سایت گردشگری دارم اینم آدرسشه https://tourkadeh.net/  تا الانم فقط با دیتا گذاری اومدیم بالا ولی خب اطلاعات گردشگری مثل خبر یا دنیای مد نیست که بشه خیلی صفحه ایجاد کرد البته تا الان بد رشد نکردیم ولی خیلی کند و زمان گیر هست

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، tourkadeh گفته است :

خب سایت های مرتبط بک لینک نمیدن باید چیکار کرد؟ من خودم یه سایت گردشگری دارم اینم آدرسشه https://tourkadeh.net/  تا الانم فقط با دیتا گذاری اومدیم بالا ولی خب اطلاعات گردشگری مثل خبر یا دنیای مد نیست که بشه خیلی صفحه ایجاد کرد البته تا الان بد رشد نکردیم ولی خیلی کند و زمان گیر هست

همه چی همینه نباید انتظار داشت که یه روزه پیشرفت کرد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...