رفتن به مطلب

نحوه تغییر یک قسمت از افزونه ووکامرس ؟؟؟

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید خدمت تمام دوستان عزیز.

همانطور که میدونید داخل محصولات ووکامرس قسمتی با نام اطلاعات محصول -> متغیرها هست که من متغیرها رو ایجاد کردم و بدرستی کار میکند ولی در بخش سایت که متغیرها رو داخل لیست باکس یا همون تگ select میاره میخواهم یکی از متغیرهای داخل سایت به جای تگ select داخل تگ ul  بزارم و استایل سفارشی بهش بدم فقط سورس اون قسمت رو نمیدونم کجاست چون زیاد با ووکامرس کار نکردم اگه دوستان لطف کنن راهنمایی کنند ممنون میشم

با تشکر

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، bbyk گفته است :

با سلام و خسته نباشید خدمت تمام دوستان عزیز.

همانطور که میدونید داخل محصولات ووکامرس قسمتی با نام اطلاعات محصول -> متغیرها هست که من متغیرها رو ایجاد کردم و بدرستی کار میکند ولی در بخش سایت که متغیرها رو داخل لیست باکس یا همون تگ select میاره میخواهم یکی از متغیرهای داخل سایت به جای تگ select داخل تگ ul  بزارم و استایل سفارشی بهش بدم فقط سورس اون قسمت رو نمیدونم کجاست چون زیاد با ووکامرس کار نکردم اگه دوستان لطف کنن راهنمایی کنند ممنون میشم

با تشکر

سلام به نظر با چیزی که شما گفتید این المان باید تو صفحهsingle-productباشه 

لینک به ارسال

ممنون از پاسختون.

ولی همه این فایل ها رو زیرو رو کردم و تغییرات زیادی دادم ولی این قسمتی که عرض کردم محل دقیق سورسشو میخوام که بتونم select  رو  به  ul  تبدیل کنم تو این فایل ها همچین کدی نیست لطفا هر کسی تجربه داره راهنمایی کنه ممنون میشم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...