رفتن به مطلب

مشکل 100 درصد وو کامرسی ها

legendsms

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من به یه مشکل جدیدی بعد چندماه طراحی سایت برخوردم که خیلی خیلی رو اعصابمه نمیدونم چیکار بکنم این در حالی هستش که مشکل خیلی از دوستانم بود مثلا تایپک زیر

این سایت من لطفا ببینید میخوام مثلا تلویزیون مقایسه بکنم ویژگی های لباسشورم قاطیش میکنه

لینک به ارسال
در 21 ساعت قبل، legendsms گفته است :

سلام دوستان من به یه مشکل جدیدی بعد چندماه طراحی سایت برخوردم که خیلی خیلی رو اعصابمه نمیدونم چیکار بکنم این در حالی هستش که مشکل خیلی از دوستانم بود مثلا تایپک زیر

این سایت من لطفا ببینید میخوام مثلا تلویزیون مقایسه بکنم ویژگی های لباسشورم قاطیش میکنه

سایتتون کو؟

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...
در در 11/13/2017 at 11:19، legendsms گفته است :

بهتر نیست با پشتیبانی افزونه تماس بگیرید و مشکل رو گزارش کنید شاید اونها راه حلی برای این موضوع داشته باشند یا شاید اصلا چنین چیزی رو توی افزونشون قرار ندادند!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...