رفتن به مطلب

تغییر رنگ زمینه صفحه

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت همه دوستان، من به تازگی سایت شخصی خودم را راه اندازی کردم و تقریبن همه کارهاش رو انجام دادم، اما به یه مشکل خوردم.:(

یه پوسته انگلیسی برای سایتم انتخاب کردم که خیلی خوبه ، شیک و ساده ، این پوسته برای رنگ پس زمینه گزینه تغییر رنگ گذاشته، اما برای رنگ صفحه هیچ

گزینه ای نگذاشته و یه رنگ سفید داره صفحه ها . البته زیاد با این مسئله مشکل ندارم ولی میخواستم بدونم میشه   با کد نویسی   یه کاری کرد که بتونم رنگ صفحه ها رو تغییر بدم .

ممنون میشم کسی بتونه این مشکل رو حل کنه .

یه پیش نمایش هم پیوست کردم تا ببینید و منظورم رو بفهمید .

این هم آدرس سایت شخصی من:     Abbasemadi.com

2017-11-15 12_53_42-Contact – Abbas Emadi.jpg

ویرایش شده توسط Abbas Emadi
اصلاح نگارش جمله
لینک به ارسال
در 31 دقیقه قبل، Abbas Emadi گفته است :

با سلام خدمت همه دوستان، من به تازگی سایت شخصی خودم را راه اندازی کردم و تقریبن همه کارهاش رو انجام دادم، اما به یه مشکل خوردم.:(

یه پوسته انگلیسی برای سایتم انتخاب کردم که خیلی خوبه ، شیک و ساده ، این پوسته برای رنگ پس زمینه گزینه تغییر رنگ گذاشته، اما برای رنگ صفحه هیچ

گزینه ای نگذاشته و یه رنگ سفید داره صفحه ها . البته زیاد با این مسئله مشکل ندارم ولی میخواستم بدونم میشه   با کد نویسی   یه کاری کرد که بتونم رنگ صفحه ها رو تغییر بدم .

ممنون میشم کسی بتونه این مشکل رو حل کنه .

یه پیش نمایش هم پیوست کردم تا ببینید و منظورم رو بفهمید .

این هم آدرس سایت شخصی من:     Abbasemadi.com

2017-11-15 12_53_42-Contact – Abbas Emadi.jpg

سلام

وارد بخش ویرایشگر وردپرس و یا هاست خود شوید و کد زیر رو به انتهای template.css در مسیر

wp-content/themes/suevafree/assets/css/template.css

وارد کنید:

.post-article {
    background: #fff;
}

پارامتر ( background: #fff) ، رنگ پس زمینه ی مدنظر شماست که می توانید از لینک زیر کد رنگ مدنظر خود را انتخاب کنید و جایگزین fff کنید:

http://www.color-hex.com/color/ffffff

ویرایش شده توسط yaali
لینک به ارسال

منم یه مشکل دارم نمیدونم تاپیک بزنم یا نه  اینجا میپرسم ببخشید یه سایت دارم درباره اجاره خودرو که رنگشو عوض کردم از پنل مدیریت اما همش با رنگ دیفلات اولش لود میشه بعد رنگش عوض میشه یه مبحث دیگه اینه که میخوام فونت نازنین رو روش بزارم 

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، ejarehkhodro گفته است :

منم یه مشکل دارم نمیدونم تاپیک بزنم یا نه  اینجا میپرسم ببخشید یه سایت دارم درباره اجاره خودرو که رنگشو عوض کردم از پنل مدیریت اما همش با رنگ دیفلات اولش لود میشه بعد رنگش عوض میشه یه مبحث دیگه اینه که میخوام فونت نازنین رو روش بزارم 

body{
background: #333 !important;
}

سلام به جای #333هر کد رنگی می تونید قرار بدید و بعد این استایل به انتهای فایل استایل خود اضافه کنید.

در مورد فونت هم می تونید فونت مورد نظر خود را دانلود کنید و در قسمت فونت ها قرار بدید و بعد در فایل استایل فراخوانی کنید.

لینک به ارسال
در 19 ساعت قبل، yaali گفته است :

سلام

وارد بخش ویرایشگر وردپرس و یا هاست خود شوید و کد زیر رو به انتهای template.css در مسیر

wp-content/themes/suevafree/assets/css/template.css

وارد کنید:

.post-article {
    background: #fff;
}

پارامتر ( background: #fff) ، رنگ پس زمینه ی مدنظر شماست که می توانید از لینک زیر کد رنگ مدنظر خود را انتخاب کنید و جایگزین fff کنید:

http://www.color-hex.com/color/ffffff

بسیار سپاسگذارم دوست عزیز، مشکل حل شد.  موفق و پیروز باشید .

لینک به ارسال

راستی من الان چک کردم تو مرورگر کروم مقالات رو باز هم سفید نشون میده . :o

فایر فاکس و اکسپلورر ویندوز مشکلی ندارن ، ویرایش رنگی رو که زدم درست نشون میدن . نمی دونم چرا مرورگر کروم ویرایشی رو که زدم ، نشون نمی ده .:huh:

لینک به ارسال
در 11 دقیقه قبل، Abbas Emadi گفته است :

راستی من الان چک کردم تو مرورگر کروم مقالات رو باز هم سفید نشون میده . :o

فایر فاکس و اکسپلورر ویندوز مشکلی ندارن ، ویرایش رنگی رو که زدم درست نشون میدن . نمی دونم چرا مرورگر کروم ویرایشی رو که زدم ، نشون نمی ده .:huh:

Ctrl+F5

لینک به ارسال
در 18 ساعت قبل، ejarehkhodro گفته است :

برای تغییر فونت این تاپیک رو بخونید»

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...